Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Nam robił posadzki pan Krzysztof Domin. Jego nr podam na prv. :) Jesteśmy zadowoleni. :)

 

no i posadzki zrobione, 180m2 w tym ~160 podłogówki, 7-8cm, w betonie plastyfikator i włókna PP, a w garażu siatka zbrojąca fi6mm i przeciwskurczowa fi 2,7mm, w sobotę ekipa przywiozła piach a ja cement, i dziś od 7 do 14 na dużym poniedziałkowym luzie robota zrobiona, na dziś dzień jestem też zadowolony, tak tez powinno być i za 28 dni bo ekipa wydaje się być fachowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no i posadzki zrobione, 180m2 w tym ~160 podłogówki, 7-8cm, w betonie plastyfikator i włókna PP, a w garażu siatka zbrojąca fi6mm i przeciwskurczowa fi 2,7mm, w sobotę ekipa przywiozła piach a ja cement, i dziś od 7 do 14 na dużym poniedziałkowym luzie robota zrobiona, na dziś dzień jestem też zadowolony, tak tez powinno być i za 28 dni bo ekipa wydaje się być fachowa

 

U mnie wylewki też robił pan Domin,polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żeby zminimalizować nakłady sam sobie kanały zrobiłem (tzn. jeszcze nie wszystkie, mam powyprowadzane wszystko na strych i tam kiedyś to wszystko zakończę)

a żeby też wyszło taniej kanały (w sciany pcv prostokątne 205x60 i do nich kształtki) i rury (termoflexy izolowane średnicy od 125 do 200mm) kupowałem w internecie

za to nigdzie nie mogę natknąć się na ciekawą czerpnię i wyrzutnię ścienną o większej średnicy (250-350mm) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących

Jestem z Augustow i dopiero zaczynam budowe domu a raczje przymierzam się do dokumentacji poki co mam już projekt i szukam wykonawcy

może ktos mógłby mi polecić sprawdzona ekipę budowlaną - stan surowy z dachem?

dzieki

Emilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poproszę

 

Hej Forumowicze

 

Potrzebuję namiaru na sprawdzone biuro projektowe w celu wykonania projektu indywidualnego. Właśnie otrzymałam badania gruntowe, które trochę skomplikowały sprawę :evil: Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło - lepiej wiedzieć na czym się stoi :-?

 

Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja potrzebuje geodety do wytyczenia chatki (hg-c3g) w Solniczkach o podstawie prostokątu. Jak ktoś ma w notesie telefon do taniego gościa to bardzo prosze o namiary do niego. Na magnoliowej 4 z ławicami krzyknęli mi 600 pl,. chciałbym trochę zaoszczędzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja potrzebuje geodety do wytyczenia chatki (hg-c3g) w Solniczkach o podstawie prostokątu. Jak ktoś ma w notesie telefon do taniego gościa to bardzo prosze o namiary do niego. Na magnoliowej 4 z ławicami krzyknęli mi 600 pl,. chciałbym trochę zaoszczędzić.

 

Myślę że taniej nie znajdziesz,na priv wysyłam ci namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,

dawno nie byłem a tu sie pozmieniało!

 

Pisałem to już kiedyś ale wtedy jeszcze słońce za słabo świeciło więc i temat nie został przez nikogo podchwycony, powtarzam więc:

od pewnego czasu zawodowo zajmuję sie kolektorami słonecznymi.

 

Jeśli ktoś z Was potrzebuje porady, pomocy, wstępnej wyceny czy wręcz poszukuje tańszego źródła zaopatrzenia dla skompletowania takiej instalacji- prosze o kontakt.

Pomogę w miarę możliwości.

 

Pozdrowienia budującym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie pomóżcie. Poszukuję kogoś dobrego i sprawdzonego do wykończenia wykusza. Chodzi mi o izolację cieplną i wodną na wykuszu. Ekipa mi to robiła trzy razy i niestety musieliśmy się rozstać. Na podwórku mam stertę gruzu, myślę że jest ponad tona, po spapranych wylewkach z wykusza. Rozmawiałem z wieloma ludźmi ale nikt nie jest w stanie się tego podjąć. Dzięki z góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tu nowy i wszystko mnie jeszcze tu zaskakuje. Postanowiłem postawić DOM... bardzo liczę na wszelkie sugestie w tej sprawie... Np. czy z piwnicą czy bez... jak to zrobić za rozsądne pieniądze... Jedyne co do czego jestem pewien to to, że salon (pokój dzienny) ma być min. 30m2 - żona wymarzyła....

Proszę o wszelkie sugestie... Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...