Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Witam, wszystkich z Podlasia. Jeśli chodzi o POŚ, to jest kilka firm w Bialymstoku i okolicach. Ostatnio także o tym dużo czytałam. Firma Ekoprom, Technosan z Białegostoku czy też firma w Łomży. Jest wiele punktów gdzie można zakupić POŚ np. Hurtownia Sanpol, mająca przedstawicieli handlowych na naszym regionie. Najważniejsze żeby najpierw porównać ceny, czas gwarancji i wykonanie poszczególnych materiałów. Są różne firmy oferujące to samo w różnych cenach. Także powodzenia, i w razie dobrego wyboru, proszę o uwagi na ten temat:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chyba internet prawie wszystkim Podlasiakom wyłączyli, że wcale na forum się nie udzielają.

Ponowie swoje pytanie.

Czy zna ktoś jakąś porządną firmę w Białym, która montuje POŚ biologiczne, czy wszyscy mają kanalizację?

Pozdrawiam i dajcie znać co u Was :)

 

Witam , wszystkich , my mamy BOŚ firmy Centroplast , zamontowana nie podłączona , poniewaz jeszcze sie wykanczamy . Montował nam Pan Rafał Łada z Białegostoku ,mogę go polecic , poniewaz jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usługi , pełen profesjonalizm .Nie podam na forum telefonu do niego , ale po wpisaniu w gogle nie powinno byc klopotu ze znalezieniem. Odradzam jakiekolwiek kontakty z firma Tradenis , kompletna porazka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze , do tej pory tylko czasami przegladalismy forum , nadszedł czas zeby sie wreszcie odezwac. Budujemy dom z bali na wsi pod B- stokiem , a własciwie to juz wykanczamy i mamy nadzieje dotrwac szczesliwie do konca budowy...... Przewidywany termin zakonczenia to wakacje tego roku , ale jak wyjdzie czas pokaze. Jesli ktoś szuka ciesli , to nasz jest w porzadku ( Mietek Mikołajczuk z Kamionki ) za Rfałowką pod Białymstokiem.Jedyny mankament to taki , ze czekalismy na niego calutki rok , ale oplacalo sie.Pozdrawiamy grupe podlaską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Wiesz o Białymstoku to możemy zapomnieć :) generalnie szukamy czegoś do 10 km od Białegostoku- ze względu na dzieci i na to, że mąż do pracy ma na 6stą rano. Najbardziej odpowiadają nam rejony za Dojlidami (Kuriany, Halickie, Sobolewo i inne, i na Supraśl ( Ciasne, Ogrodniczki, Karakule itd) i ewentualnie wasilkowskie ( no ale tam nic nie ma poza Dąbrówkami i Studziankami a to już troszkę daleko). Problem jest w tym , że my chcemy działkę małą i tanią. W Białymstoku malutkich działek jest całe mrowie ale co z tego jak cena za metr zabija:D A poza Białymstokiem ciężko coś mniejszego znaleźć. Jak już są to raczej fajne bagienka. No ale się nie poddajemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikusia, ja także jak i Ty szukałem czegoś do 10km od Białegostoku, bo ceny w mieście są kosmiczne. Padło na Skrybicze. Działka kupiona latem okazała się niestety bardzo mokra, także odradzam kupno bagienek. Sam mam problem w ogóle z nawiezieniem ziemi, a co tu mówić o budowie domu. Jednak zaparłem się i póki co jestem optymistą. A działek sporo jest w Lewickich, Skrybiczach, Niewodnicy Koryckiej, ale niestety są to działki spore metrażowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikusia, ja także jak i Ty szukałem czegoś do 10km od Białegostoku, bo ceny w mieście są kosmiczne. Padło na Skrybicze. Działka kupiona latem okazała się niestety bardzo mokra, także odradzam kupno bagienek. Sam mam problem w ogóle z nawiezieniem ziemi, a co tu mówić o budowie domu. Jednak zaparłem się i póki co jestem optymistą. A działek sporo jest w Lewickich, Skrybiczach, Niewodnicy Koryckiej, ale niestety są to działki spore metrażowo...

 

Odnośnie bagienek. Jeżeli macie możliwość to wykopcie sobie w najniższym miejscu zbiornik odparowawczy (niewielki staw) i powinno coś wam pomóc. A jeżeli możecie podnieść to podnieście i budujcie wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "bagienek" - wiesz kupując taką działkę może się okazać, że więcej wydamy na doprowadzenie jej do porządku niż gdybyśmy od razu kupili droższą działkę. Przy dwójce dzieci staw odpada całkowicie. Na dzień dzisiejszy stać nas jedynie na działki w Kurianach ( ale te bardzo mocno oddalone od szosy na Zabłudów) i na Zwierki. gdyby ktoś był z okolic tych miejscowości i napisał mi czy decyzja o budowie w tych miejscach jest słuszna to bym była wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie wiosna i grupa Podlaska odżywa.

Aż zastanawiałem się, czy warto wchodzić na to forum skoro nikt nie pisze.

Co do działek i poszukiwania to nie poddawajcie się chociaż.

Ja szukałem prawie pół roku (to jeszcze w miarę szybko było) i warto było.

Ogłoszenia, wycieczki, rozmowy z mieszkańcami, no i te biura, gdzie za informacje się płaci.

Po miesiącu będziecie znać każde ogłoszenie i wtedy trzeba czatować na wszystko co nowe, a na pewno na coś fajnego traficie.

Powodzonka i budujcie się jak najszybciej, żebyście lepiej od nas nie mieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja szukam od 3 miesięcy i też chyba znam każde ogłoszenie:). Agencje są katastrofalne. Nie wiem po co ludzie do nich się zgłaszają. Często właściciele nawet nie wiedzą, że my- szukający- mamy koszmarne problemy choćby z obejrzeniem ich działki bo Pani agentka to zajęta to nie pracuje to jej za późno itd..... w ten sposób właśnie wciąż nie mogę obejrzeć dwóch działek i kto wie, może właśnie mi pasują ? i dawno bym kupiła? a tak to pupa blada. Szkoda kasy i właściciela i kupującego. No ale co zrobić jak ogłoszeń bezpośrednich jest jak na lekarstwo. Początkowo miałam cichą nadzieję, że najpóźniej na jesieni zaczniemy się budować. Teraz zastanawiam się, która to jesień będzie:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

poradźcie proszę, gdzie w Białymstoku lub okolicach można nabyć używane plyty drogowe, chodnikowe lub trelinke. Dziekuje za pomoc

 

Jedziesz ul. 27 Lipca w stronę Grabówki przed którą jest zakręt w prawo, skręcasz tam w lewo i jedziesz jakieś kilkaset metrów żwirówką i po

prawej stronie jest zakład. Kupowałem tam jakiś rok temu stare krawężniki, mieli też płyty drogowe i chyba chodnikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...