Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

witam, pytanie mam, może ktoś wie, gdzie kupię w dobrej cenie i w dobrej jakości miał workowany węglą kamiennego - chciałbym spróbować, czy daje radę w moim piecu, coby zamówić na następny sezon (ekogroszek w tym sezonie był grany :)

 

pozdrawiam i dzięki za namiary WM

 

p.s. gdyby kogoś interesowała nie działka, a stan surowy otwarty/zamknięty/deweloperski (do dogadania - jest jeszcze kilka w stanie surowym) w Olmontach na osiedlu domków (około 40 sztuk nowych, większość sprzedanych, część zamieszkanych) (działka około 800 m2) to służę namiarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

p.s. gdyby kogoś interesowała nie działka, a stan surowy otwarty/zamknięty/deweloperski (do dogadania - jest jeszcze kilka w stanie surowym) w Olmontach na osiedlu domków (około 40 sztuk nowych, większość sprzedanych, część zamieszkanych) (działka około 800 m2) to służę namiarami :)

 

Dawaj namiary mój znajomy szuka czegoś to mu podrzucę, a jak masz mniej więcej ceny to też super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej wolę działkę. Po pierwsze mąż jest budowlańcem więc budować będziemy sami - nawet po opłaceniu pomocników wyjdzie nam to taniej. Po drugie chcemy domek malutki, parterowy a zazwyczaj stany surowe dotyczą nieco większych i z użytkowym poddaszem. No ale myślę, że każdy namiar komuś może się przydać:) Jak nie nam to może kolejnym nowym przyszłym podlaskim inwestorom:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieku budek835, to gdzies na starym wysypisku, kierunek na Ciasne?

 

Jeszcze prosba o namiary na sprawdzonych ukladaczy polbruku. Gdzie w okolicach Bialegostoku najtaniej mozna kupic polbruk?

Dziekuje za pomoc.

 

Na dużym zakręcie w prawo przed Grabówką skręcasz w pierwszą w lewo.

Druga jest chyba na Ciasne, ale nie jestem pewny.

Jadąc z 27 lipca masz drogę na Sowlany mijasz ją, jakieś dwa kilometry dalej jest ten zakręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny ponawiam swoją prośbę.

Szukam kogoś solidnego do wykonania drenażu opaskowego domu jednorodzinnego, może macie kogoś do polecenia.

Chciałbym się też dowiedzieć jakie są ceny za mb z materiałem.

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

 

Siema. Osobiście nie korzystałem, ale u sąsiada drenaż wraz z POŚ robił koleś z Ekopromu. Nie wiem jaka cena, ale drenaż działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Osobiście nie korzystałem, ale u sąsiada drenaż wraz z POŚ robił koleś z Ekopromu. Nie wiem jaka cena, ale drenaż działa ok.

 

Dzięki za info. Widziałem już ich stronkę, ale oni chyba robią tylko do POŚ.

W poniedziałek zadzwonię i się dowiem.

A z drugiej strony tyle osób w grupie podlaskiej i nikt nie robił drenażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Grupo, a może znacie kogoś kto robi nawodnienia?? Bo chyba poszukuję kogoś takiego:)

 

U siebie zrobiłem ja własnoręcznie i własnonożnie ale majstra nie polecam bo bierze zbyt dużo .A tak na poważnie to mam wrażenie że ciężko znaleźć uczciwą firmę.Wiem że takie rzeczy robi Gwoździej z Egzolandu ale na dzień dobry zaśpiewał mi kilkanaście tysięcy a moja inwestycja zakończy się na kilku dwóch ,trzech na trzy tysiące metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny ponawiam swoją prośbę.

Szukam kogoś solidnego do wykonania drenażu opaskowego domu jednorodzinnego, może macie kogoś do polecenia.

Chciałbym się też dowiedzieć jakie są ceny za mb z materiałem.

Pozdrawiam

 

Robiłem drenaż w 2009 r to za robociznę zapłaciłem 3tys znajomemu hydraulikowi, 60m długości. Największy problem to wykopanie rowów, teraz nikomu nie chce się kopać za małe pieniądze. Ja bym wynajął kogoś do kopania albo sam bym wykopał a hydraulik dokonałby tylko wstawienia i połączenia rur, montaż studzienki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Czy miał ktoś może do czynienia z firmą http://www.aquapomp.pl/kontakt.html i jest w stanie coś o nich powiedzieć?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

Witaj!

Nie wiercili mi studni, ale w zeszłym roku rozmawiałem ad oferty i mieli najdroższą ofertę fi160 za 250 pln za metr.

Kasowali też jak nie ma wody (50% a max 3 tys).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nie wiercili mi studni, ale w zeszłym roku rozmawiałem ad oferty i mieli najdroższą ofertę fi160 za 250 pln za metr.

Kasowali też jak nie ma wody (50% a max 3 tys).

 

Jaką w takim razie wybrałeś firmę?

Brałem ich pod uwagę również pod kątem wykonania badania gruntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z grupy ma może zainstalowaną PC lub się nią interesuje.

Poszukuję firmy z tzw. "polecenia" z którą można by było porozmawiać na temat PC

 

Ja mam zainstalowaną PC u siebie. Jak chcesz namiary to wyślę Ci na Priv (firma jest naprawdę godna polecenia).

 

Co do studni to wierciła u mnie (od Białymstokiem) firma z Wyszkowa (spróbuję poszukać namiarów). Stawka w zeszłym roku 130 pln i jeśli wody nie ma to nic nie płaciłem.

Jeśli znajdę namiar to wrzucę Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...