Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A gdzie kupowaliście w miarę przyzwoite cenowo drewno do kominka (pocięte i siekierą potraktowane)?

Chyba teraz jest dobry moment na zakupy :) ?

 

Powiem Wam że drewno chyba mocno podrożało. Właśnie kupiłem grabinę w lesie i cena mp to ponad 150 pln. W moim odczuciu to podwyżka o 25% w stosunku do roku ubiegłego.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

W najbliższych dniach rozpoczynam z architektem pracę nad koncepcją własnego domu, prawdopodobnie domu piętrowego, w założeniu energooszczędnego. Działka wąska, stąd nie mogłem nic dopasować z katalogu gotowych projektów. Nadzieja na rozpoczęcie budowy we wrześniu, październiku tego roku, dlatego od teraz z ciekawością śledzę wpisy i uważnie przeglądam oferty - nie mam jeszcze ekipy, która "postawi" stan surowy mego domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich . Potrzebuję ekipe tynkarzy mających swój prąd . domek niema jeszcze zasilania , a agregaty tynkarskie ponoć chcą dużo siły, więc mój chinczyk co ledwia wode na kawę gotuje nie podoła zadaniu.

Może ktoś z budujących miał do czynienia z taką prądową brygadą to bardzo proszę o namiar

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Poszukuję informacji, a przy okazji sprawdzonej, rzetelnej ekipy do ułożenia podjazdu. Powierzchnia ok 130m2. Materiał LIBET Decco Nostalit lub kostka granitowa (wszystko zależy od różnicy w kosztach:) ).

Wie ktoś ile taka usługa może kosztować i na co zwrócić uwagę przy ustalaniu ceny i zakresu robót?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Potrzebuję ekipe tynkarzy mających swój prąd . domek niema jeszcze zasilania , a agregaty tynkarskie ponoć chcą dużo siły, więc mój chinczyk co ledwia wode na kawę gotuje nie podoła zadaniu.

Może ktoś z budujących miał do czynienia z taką prądową brygadą to bardzo proszę o namiar

pozdrawiam

 

 

Agregacik z wypożyczalni. A tak z innej beczki czajnik też sporo łyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Potrzebuję ekipe tynkarzy mających swój prąd . domek niema jeszcze zasilania , a agregaty tynkarskie ponoć chcą dużo siły, więc mój chinczyk co ledwia wode na kawę gotuje nie podoła zadaniu.

Może ktoś z budujących miał do czynienia z taką prądową brygadą to bardzo proszę o namiar

pozdrawiam

 

Tak jak napisał CoolaTT, agregat z wyporzyczalni, np. z poleskiej to wcale nie duze koszty w porównaniu do kwot jakie Ci wyjda za tynki. Ja robiłem gipsowe i była to kwota przewyższająca 10 tys, wiec koszt 200-300 zł za agregat nie powinien byc wyznacznikiem jaką ekipę weźmiesz. Jeżeli nie masz żadnej mogę polecić tych co robili u mnie na priv. W razie czego efekty pracy mozna obejrzec u mnie, moim zdaniem naprawde dobra robota, ściany prościutkie, niewiele pracy będzie przy szlifowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei poszukuję kogoś od suchych tynków do zrobienia poddasza. I prosze o info czy np. w podawanej cenie okolo 30-35 zł za metr Waszym zdaniem oprócz stelaża na wieszakach i nakręceniu płyt powinno byc też szpoachlowanie łaczeń? Bo rózne wersje słysze i nie wiem jaka cena u nas jest teraz w miare sensowna?

 

Potrzebuję też sporą ilość ziemi do podwyższenia działki wokół domu, myślę że minimum 20 wywrotek, ma ktos może jakiś kontakt do osób które wożą ziemie w sensownych kwotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei poszukuję kogoś od suchych tynków do zrobienia poddasza. I prosze o info czy np. w podawanej cenie okolo 30-35 zł za metr Waszym zdaniem oprócz stelaża na wieszakach i nakręceniu płyt powinno byc też szpoachlowanie łaczeń? Bo rózne wersje słysze i nie wiem jaka cena u nas jest teraz w miare sensowna?

 

Potrzebuję też sporą ilość ziemi do podwyższenia działki wokół domu, myślę że minimum 20 wywrotek, ma ktos może jakiś kontakt do osób które wożą ziemie w sensownych kwotach?

 

W kierunku na Warszawę robią drogę i wożą sporo ziemi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...