Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Witam

Chcę ruszyć z budową w okolicy czerwca tego roku. Dom w technologii tradycyjnej, 170m2, strop monolit, ściany Lewkowo lub Silikaty.

Budowa 10 km od Białegostoku w kierunku Łap.

 

Proszę o PW z namiarami na sprawdzonych wykonawców do SSO z naszego regionu.

 

dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej Forumuwicze!!

 

Zbliża się wiosna więc zaczynam myśleć o ogrodzie stąd moje pytanie.

Może ktoś z was wie gdzie w dobrej cenie można dostać grys dekoracyjny w różnych kolorach albo jakieś inne żwiry dekoracyjne??? Normalna cena w sklepach jest zabójcza za tonę.

 

 

Może ktoś ma namiary na takie ciekawe kryszowa do ogrodu do zasypania oczek itp???

 

Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To mój debiut do tej pory tylko sobie czytałem,ale za chwilę będzie u mnie SSZ i myślę,że będę potrzebował informacji i porad.Liczę na rady członków grupy podlaskiej,buduję w gminie Wasilków.Czy możecie polecić jakąś "złotą rączkę" osobę mobilną,która będzie w stanie i uprzątnąć plac budowy i np.obsadzić luksfery.Miałem kogoś takiego,ale się rozchorował i wbrew pozorom nie jest łatwo znależć podobną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za wykonawcą blatów granitowych (łazienka dł. 2m szarawy, kuchnia 6m czerń)

Orientujecie się odnośnie kosztów za metr, może jakieś namiary z dobrym stosunkiem cena/jakość.

Jeszcze jaka szerokość jest najbardziej opłacalna ? (stolarz projektuje szafkę do łazienki)

 

Witaj!

Raczej ciężko będzie Ci usłyszeć koszty za m granitu. Wydaje mi się, że weź urlop na jeden dzień, wsiądź w auto i pojeźdź po kamieniarzach.

Solniczki, Bacieczki, Nowodworce, Zabłudów.

Wpierw popatrz co Ci pasuje, bo wybór kolorów, odcieni, wzorów jest ogromny i każdy kosztuje inaczej, bo każdy jest z innego kraju :)

Ja się naszukałem wzoru, który pasuje i kupiłem odpowiednio się targując.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuję namiary na ekipę budowlaną (Białystok) która skuje taras i schody zewnętrzne (ok 6m2)i wyleje nowe. interesuje mnie kompleksowa usługa

 

niestety skutkiem złego zagęszczenia gruntu jest zapadnięcie (+pęknięcie) połowy powierzchni o ok 10-15cm - będę wdzięczny za ew. pomoc w odnalezieniu alternatywnego rozwiązania

 

 

pozdrawiam podlasian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...