Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Proponuje zobaczyć http://www.instalator3.pl/index.php U mnie robili wode/kanalizacje/ogrzewanie wiem, że zajmują się też centralkami do uzdatniania wody.

 

W żadnym wypadku nie korzystajcie z usług tego partacza, właścicielem firmy instalator3 jest Janusz Butrym, partacz jakich mało. Sprawdźcie opinię w internecie na jego temat, ma fatalne opinie, ja się nabrałem na jego fachowość i bardzo tego żałuję.U mnie robili wszystko co związane z wodą, praktycznie wszystko spartaczone, kominek - cud że nie wybuchł, kotłownia - do totalnej przeróbki, uszkodzona pompa ciepła, rekuperacja - pomieszane nawiewy z wyciągami. Przedstawiciel producenta złapał się za głowę gdy zobaczył jak wszystko jest zrobione totalnie źle. Ostrzegam, nie korzystajcie z jego usług, TOTALNA PORAŻKA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Jak kształtują się u nas w regionie ceny elewacji (styropian i tynk)

oraz ceny za 1 m2 polbruku?

 

 

elewacja - za robocizne mialam cene od 35 do 70zl, ostatecznie majac swoj styropian beda mi robic za 90zl na gotowo

polbrok - ceny za robocizne sa od 22 do 50zl w zaleznosci czy to firma czy "pan Kaziu" robiacy hobbystycznie

my za starobruk z robocizna i calym materialem placimy 75zl/m2 i nie interesuje nas czego ile potrzeba

 

 

czy 30zl za mb za robocizne podbitki to przyzwoita cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumpaluna jakie firmy polbruk bierzesz? Też chyba wezmę starobruk tylko nie wiem jakiej firmy: w Superbruku 44-50 złm2, w sklepie IMBUS firmy Wipro czy Wibro (nie pamiętam) 30-35zł m2, a w Probecie ( jadąc na Fasty) 33-35zł m2, czy warto zajechać gdzieś jeszcze i czy dobre są jakościowe te wymienone przeze mnie polbruki? Jednak około 10 zł na m2 taniej. Jeśli ktoś może doradzić to bardzo proszę.

Odnośnie czarnoziemu też jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy wpis. Zamierzam rozpocząć budowę domku. Czy ktoś może mi polecić solidną ekipę budowlaną (od fundamentów do więźby dachowej). Dziękuję.

Ja też dołączam się do tego pytania. Również poszukuję takiej firmy- osoby, konkretnej, rzetelnej i niedrogiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących w regionie!

Ktoś może potrzebuje dysperbidu? Zostało mi 5 dużych wiader - 20 kg, tanio oddam. Będę też miała stemple, jutro policzę ile i jakiej długości, też niedrogo!

 

Witaj.

 

Jak sytuacja z dysperbitem i stemplami? Z jakiej miejscowości? W jakiej cenie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...