Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mieszkam w Zawadach niedaleko Choroszczy, to jest 20 km do centrum Białegostoku.

to niestety nie moje rejony, może ktoś z Białegostoku podpowie

 

 

Witam.Co oznacza dobry kierownik? Z tego co wiem to kierownik pojawia się tylko kilka razy na budowie. Pytam poważnie czy możecie podać cechy dobrego kierownika?Pozdrawiam.

 

dobry kierownik to człowiek rzetelny, który trzyma rękę na pulsie a nie ogranicza się do zrobienia kilku wpisów w dzienniku budowy proforma. Powinien zjawiać się na placu budowy nie tylko przy newralgicznych momentach ale zawsze wtedy kiedy inwestor ma wątpliwości i kończy się któryś etap. Szukając kierownika warto popytać okolicznej gminie czy UM bo później łatwiej z formalnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie moje rejony, może ktoś z Białegostoku podpowie

 

 

 

 

dobry kierownik to człowiek rzetelny, który trzyma rękę na pulsie a nie ogranicza się do zrobienia kilku wpisów w dzienniku budowy proforma. Powinien zjawiać się na placu budowy nie tylko przy newralgicznych momentach ale zawsze wtedy kiedy inwestor ma wątpliwości i kończy się któryś etap. Szukając kierownika warto popytać okolicznej gminie czy UM bo później łatwiej z formalnościami.

 

Właśnie o takiego człowieka mi chodzi. Ma być to taka osoba, która będzie pilnować mojej budowy jak swojej własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z tego co patrzyłam na stronach z dystrybucją to w podlaskim nie mają żadnego przedstawicielstwa. My, jeśli się ostatecznie zdecydujemy, będziemy brali przez allegro. Zapłacę kilkanaście zł i prześlą mi próbki żeby wybrać kolor. Nad któa firmą się zastanawiasz? My chcemy podesty kompozytowe, jak na razie wygrywa ecoteak nad plastivanem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek z tego co patrzyłam na stronach z dystrybucją to w podlaskim nie mają żadnego przedstawicielstwa. My, jeśli się ostatecznie zdecydujemy, będziemy brali przez allegro. Zapłacę kilkanaście zł i prześlą mi próbki żeby wybrać kolor. Nad któa firmą się zastanawiasz? My chcemy podesty kompozytowe, jak na razie wygrywa ecoteak nad plastivanem

 

http://allegro.pl/deska-tarasowa-kompozytowa-tecnowood-kompozyt-wlkp-i2444368454.html

lub

http://allegro.pl/deska-kompozytowa-tarasowa-wpc-1m2-komplet-i2424177130.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...