Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

To taniej. Ja w czerwcu dałem 420zł za żwir ale kupowane na szybko i bez targowania bo majster zamowił. Piasek miałem po 350 zł za 25t. wychodzi na to, że materiał nie drożeje :) W końcu mieszkania w Białymstoku staniały średnio 22%, więc i budowlanka powinna iść nieco w dół z cenami. To może ktoś poda aktualną cenę betonu, albo betonu komórkowego? Pozdrowienia dla budujących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

My za piasek do zasypania płaciliśmy 280 zł za 18 t i 350 za 25 t, pulpa 400 zł za 18 t i 450 za 25 t.

Beton B20 po około 180 zł netto plus pompa

Kryniek, nie wiem skąd masz informacje o takich spadkach cen mieszkań w Białymstoku, śledzę na bieżąco rynek pierwotny i spadki wcale nie są tak znaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ceny b20 w czerwcu były podobne. Spadku nie widać ale i też nie rośnie ;) Co do mieszkań to według raportu home broker średnia cena transakcyjna metra kwadratowego w Białymstoku tylko w samym 2012 roku spadła już -11,8%. Nie sprawdzałem, nie obserwowałem wcześniej także może masz rację Dzustaa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za piasek do zasypania płaciliśmy 280 zł za 18 t i 350 za 25 t, pulpa 400 zł za 18 t i 450 za 25 t.

Beton B20 po około 180 zł netto plus pompa

Kryniek, nie wiem skąd masz informacje o takich spadkach cen mieszkań w Białymstoku, śledzę na bieżąco rynek pierwotny i spadki wcale nie są tak znaczące.

 

Skąd beton w takiej cenie? Ile wyszło za pompę i czy cena zawierała transport? W rak-budzie B20 jest po 280 brutto z dowozem i pompą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd beton w takiej cenie? Ile wyszło za pompę i czy cena zawierała transport? W rak-budzie B20 jest po 280 brutto z dowozem i pompą.

Gregor w Rak-budzie po negocjacjach mieliśmy 272 zł. Nasza cena jest efektem współpracy szefa naszej ekipy z różnymi firmami, więc nie będę ujawniać nazwy. Sprawdźce ceny w innych firmach: Thomas-beton, Kombinat Budowlany, Rabet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i w ramach praktyk przeprowadzamy krótkie ankiety dotyczące decyzji konsumenckich przy zakupach online.

 

Oto link do ankiety:

http://www.surveymonkey.com/s/podlaskie

 

Wypełnienie ankiety zajmuje około 15 minut. Bardzo proszę o Państwa pomoc.

Będę wdzięczna za każdą udzieloną odpowiedź.

 

Ola K. z UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, poszukuję ekipy do wykonania ocieplenia poddasza, około 200m, ma być solidnie i z normalna ceną, jakby ktoś ógł kogos polecić dziękuję :yes:

 

Nie wiem co i jaką cenę uważasz za przyzwoitą bo zakresy prac też są różne więc i cena waha się od 54złm2 - 38złm2 dwie warstwy wełny, stelaż folia paroizolacyjna, o płytowanie zaszpachlowanie łączeń wkrętów przetarcie pod malowanie

jeżeli chcesz szerzej porozmawiać zapraszam do kontaktu 608 023 156 Zdzisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za tynki tradycyjne oraz za gładź? Czy możecie polecić kogoś solidnego? Szukamy kogoś na przyszły rok

 

27złm2 z materiałem tynk z agregatu gładzie 22złm2 z agregatu z materiałem netto coś takiego na dzień dzisiejszy mogę zaproponować jeżeli ceny materiałów znów skoczą w górę to będzie drożej jak coś to kontakt 608 023 156 zapraszam do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlasianie jak tam Wasze budowy? Piszcie coś, bo za spokojnie tutaj na naszej "podlaskiej grupie". Koniec sezonu się zbliża, więc myślę i czasu coraz więcej na pisanie. Zdjęcia też mile widziane. Pozdrowienia.

 

A Ja już prawie rok od wprowadzenia. Znów trzeba czekać na wiosnę i ten fajniejszy czas przy mieszkaniu w domu.

Właśnie się pocieszyłem, ponieważ podliczyłem koszty eksploatacji rocznej domu (175m2 plus garaż ok. 40m2):

Prąd (pompa ciepła, rekuperator, indukcja, pompa wody, POŚ)

Śmieci

Ochrona

Ubezpieczenie domu

Podatki od nieruchomości

Średniomiesięcznie ok. 610 pln

 

A więc warto inwestować w ocieplenie i ekonomiczne ogrzewanie. Koszty praktycznie jak w mieszkaniu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja już prawie rok od wprowadzenia. Znów trzeba czekać na wiosnę i ten fajniejszy czas przy mieszkaniu w domu.

Właśnie się pocieszyłem, ponieważ podliczyłem koszty eksploatacji rocznej domu (175m2 plus garaż ok. 40m2):

Prąd (pompa ciepła, rekuperator, indukcja, pompa wody, POŚ)

Śmieci

Ochrona

Ubezpieczenie domu

Podatki od nieruchomości

Średniomiesięcznie ok. 610 pln

 

A więc warto inwestować w ocieplenie i ekonomiczne ogrzewanie. Koszty praktycznie jak w mieszkaniu :)

 

Pozdrawiam

 

610 to dużo czy mało? bo mi przy podobnych założeniach (poza opłatą ochrony) na szybkiego z pamięci licząc wychodzi nieco powyzej połowy tego co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...