Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Poszukuje dobrego i niedrogiego hydraulika do instalacji wod-kan i ogrzewania podłogowego po całości z kotłownią na piec gazowy. Czy ktoś może kogoś polecić? Dziękuję.

 

Wysłałam Ci namiary, na mojego instalatora. Czy jest dobry - tak, czy tani? raczej normalny. Zapytać porozmawiać nie zaszkodzi. specjalizuje się w intalacjach gazowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przestrzeliłem się z zakupem styropianu i zostało mi ok 10 m3 styropianu 20cm z frezem, lambda 040. Sprzedam w atrakcyjnej cenie - dowiozę na budowę w promieniu 50km od Łap. Ktoś zainteresowany?

 

Hej ja być może byłbym zainteresowany. Dowóz do Uhowa. Daj znać na priva jaka cena.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam wszystkich,szukam porady jaki kupić piec co (ekogroszek,drewno),czy ktoś mógłby polecić ....mając własne doświadczenia

 

britain238, poszukaj wypowiedzi z zeszłego roku, defro miało sporo pozytywnych opinii. My w tym roku kupiliśmy defro uni duo (jeszcze nie uruchomiony), fabryka nie wyrabia się jednak z zamówieniami i czas oczekiwania to około 1,5 m-ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

britain238, poszukaj wypowiedzi z zeszłego roku, defro miało sporo pozytywnych opinii. My w tym roku kupiliśmy defro uni duo (jeszcze nie uruchomiony), fabryka nie wyrabia się jednak z zamówieniami i czas oczekiwania to około 1,5 m-ca

 

Dzieki za parade,jestem na etapie poszukiwan,zastanawiam sie czy nie nastawic sie na opal z palletu,podobno jest nie do oszukania,pray groszku jest coraz wiecej oszustw,podlewania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...