Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

musiałem poszukać jak wygląda dach naczółkowy, ups rmg słabiutko z wiedzą budowlaną, słabiutko:)

 

Twój domek ma bardziej nowoczesną bryłę. Ja mam hopla na punkcie retro,lubię stare klimaty,wnętrze urządzę też rustykalnie,więc stąd taki dach. Myślę,że będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach Serwis kosi konkurencję :), ale jak z wyceną dach serwisu zajedzie sie do Grupy Dekarskiej to schodzą jeszcze niżej :).

I później robią byle jak. Może kilka zdjęć z prac Grupy Dekarskiej :

 

 

http://images70.fotosik.pl/26/28ac782d9c6506a0m.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/27/267ada06350495a8m.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/27/678dab188033c413m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja mowię o zakupach w Grupie Dekarskiej a nie o robocie , mój dach bez zastrzeżeń. robił Pan Robert, którego polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak długo czeka się na więźbę. My jeszcze nie pytaliśmy, ale chyba trzeba już się rozglądać. A może ktoś mógłby się pochwalić zdjęciami swojego domku. U mnie roboty jeszcze raczkują, ale widzę, że inni kończą :) Co robiliście, żeby nie oszaleć? Kto Wam doradzał odnośnie sposobów izolacji itp? Please podzielcie się swoimi wrażeniami, bo my chyba zamówimy sobie zimą pokoik w wariatkowie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak długo czeka się na więźbę. My jeszcze nie pytaliśmy, ale chyba trzeba już się rozglądać. A może ktoś mógłby się pochwalić zdjęciami swojego domku. U mnie roboty jeszcze raczkują, ale widzę, że inni kończą :) Co robiliście, żeby nie oszaleć? Kto Wam doradzał odnośnie sposobów izolacji itp? Please podzielcie się swoimi wrażeniami, bo my chyba zamówimy sobie zimą pokoik w wariatkowie :)

Pozdrawiam

 

My czekaliśmy około miesiąca,wczoraj przyjechała pierwsza tura:wiggle: A po co szaleć i wariować? Najważniejszy jest spokój. Nie ma co na takie duperele tracić zdrowia, Zdrowie jest najważniejsze, żadne domy,pałace,rezydencje nie dadzą Ci szczęścia jeśli nie będziesz miała zdrowia. Spokojnie sobie wybieraj materiały,fachowców,ekipy. Masz to forum możesz popytać jak czegoś nie wiesz,sporo ludzi może wypowiedzieć się w danej kwestii. Skoro jeszcze raczkujecie- wyłazicie z ziemi?,to jeszcze nie czas na więźbę,pewnie dach będzie może późną jesienią. Tak,że spokojnie możesz np zadzwonić do jakiegoś tartaku i zapytać jaki jest czas oczekiwania,czasem też tartak może materiał przetrzymać tydzień czy dwa,kwestia dogadania się. Spokojnie budujcie się,a jak nie masz fachowców to pytaj,coś polecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...