Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za odpowiedzi :) Mam jeszcze jedną prośbę. Po dłuższej przerwie w budowie, być może będę potrzebował zmienić ekipę. Mam gotowe fundamenty, więc potrzebuje ekipy na sciany silikat 24 na klej, strop teriva, wiezba. Może ktoś poleci kogos zaufanego i sprawdzonego w powyższych technologiach oczywiście cena robocizny odgrywa duża role :). Z góry dziekuje za info na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) Mam jeszcze jedną prośbę. Po dłuższej przerwie w budowie, być może będę potrzebował zmienić ekipę. Mam gotowe fundamenty, więc potrzebuje ekipy na sciany silikat 24 na klej, strop teriva, wiezba. Może ktoś poleci kogos zaufanego i sprawdzonego w powyższych technologiach oczywiście cena robocizny odgrywa duża role :). Z góry dziekuje za info na priv.

 

Wysłałam namiar na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś robił wentylację mechaniczną z TERMITECH? Proszę o opinię.

 

Tak, ja zamawiałem u nich rekuperację firmy VALLOX. Ogólnie nie jestem zadowolony. Zamawiając u nich nie do końca znałem się na tym temacie. Dobrali rekuperator oraz wielkość/ilość kanałów na oko, nie przeliczając niczego. Tragedią natomiast okazał się ich podwykonawca, Janusz Butrym. TRAGEDIA- ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Niedbałe wykonanie, pomylił kanały nawiewu z wyciągiem, nie ustawił niczego, wszystko na oko. Tak więc ogólnie nie polecam TERMITECHU, a zdecydowanie odradzam wykonawcę BUTRYMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

potrzebuje wiedzy na temat srednich cen

-ocieplenia poddasza :welna, folia, profil, plyta gk

-szpachlowanie, malowanie,

-posadzki

-glazura, klinkier

Ewentualnie podanie sprawdzonego wykonawcy

Z góry dziękuje za pomoc

 

chodzi Ci o usługi czy materiały?

 

u nas jest jeden wykonawca od ocieplenia poddasza, szpacholwania i malowania, glazury. Za posadzki płaciliśmy ok 11 zł za metr - usługa oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

potrzebuje wiedzy na temat srednich cen

-ocieplenia poddasza :welna, folia, profil, plyta gk

-szpachlowanie, malowanie,

-posadzki

-glazura, klinkier

Ewentualnie podanie sprawdzonego wykonawcy

Z góry dziękuje za pomoc

 

Ja Ci mogę dać namiar na dobrego wykonawcę, ale oni chyba posadzek nie robią te wszystkie inne rzeczy tak,a najpiękniej klinkier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW PRZED ZAKUPEM DRZWI W FIRMIE:

http://www.drzwipasywne.pl, RUTKOWSKI OKNA I DRZWI

Rutkowski Mariusz

 

FIRMA NIERZETELNA I BARDZO NIEKOMPETENTNA POBIERA BARDZO WYSOKIE ZALICZKI PO CZYM NIE REALIZUJE ZAMÓWIEŃ !!

Pan Rutkowski jest w tej chwili skarżony przez kilka podmiotów

 

JESZCE RAZ PRZESTRZEGAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...