Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

He, witam wszystkich forumowiczów podlaskich. Zaczynam i ja budowę domu. Dokładnie w Solniczkach pod Białymstokiem. Jestem na etapie projektowania. Potrzebuję już teraz kilku spraw, więc proszę o pomoc. Muszę wykonać ogrodzenie, przygotować projekt rekuperacji i wykonawcę gruntowego wymiennika ciepła (rurowego). Ma ktoś może fachowców - sprawdzonych w powyższych kwestiach. Mam też zamiar zakupić pustaki myślę o porothermie. Wiecie gdzie kupić najkorzystniej?

 

ja wybrałem Lewkowo zawsze taniej

Rekuperacje robi Bartosz, gwc-dodatkowy koszt ale czy warto?

 

materiały budowlane? ogłoś casting tj. powysyłaj mail-e do większych hurtowni z ilością potrzebnych materiałów i czekaj na oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Podlasianie

 

Poszukuję poleconych ekip do następujących prac:

 

-posadzki

-tynki

-szpachlowanie

-glazura terakota

-wentylacja mechaniczna

 

Prace w przypadku surowej zimy od kwietnia 2015, a w przypadku słabej od marca 2015

 

zapraszam do kontaktu 692796235

nasz film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
ja wybrałem Lewkowo zawsze taniej

Rekuperacje robi Bartosz, gwc-dodatkowy koszt ale czy warto?

 

materiały budowlane? ogłoś casting tj. powysyłaj mail-e do większych hurtowni z ilością potrzebnych materiałów i czekaj na oferty

 

Lewkowo jest wytrzymalsze i tańsze. Zamiast Bartosza polecam Nikola, którego używam od jesieni jest rewelacyjny i czasem można kupić przez firmę z innego miasta taniej (jak tak zrobiłem). Wentylację mech. najlepiej położyć samemu, jest oszczdność kasy i łatwizna w wykonaniu. Mogę podpowiedzieć co nie co i dać namiary na dobrych budowlańców, tynkarzy, posadzkarzy, hydraulika i szpachlarza z łazienkami.

P.S.

Wykańczam się w Sobolewie.

Przy dobrym rekuperatorze GWC nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewkowo jest wytrzymalsze i tańsze. Zamiast Bartosza polecam Nikola, którego używam od jesieni jest rewelacyjny i czasem można kupić przez firmę z innego miasta taniej (jak tak zrobiłem). Wentylację mech. najlepiej położyć samemu, jest oszczdność kasy i łatwizna w wykonaniu. Mogę podpowiedzieć co nie co i dać namiary na dobrych budowlańców, tynkarzy, posadzkarzy, hydraulika i szpachlarza z łazienkami.

P.S.

Wykańczam się w Sobolewie.

Przy dobrym rekuperatorze GWC nie jest potrzebne.

 

Witam sąsiada

My też zaczynamy "wykańczać się" w Sobolewie :D . Mamy, można powiedzieć, stan surowy zamknięty... teraz prąd, rurki, podłogi i cała reszta, więc poproszę o kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś korzystał z pomocy architekta wnętrz? Możecie kogoś polecić? Warto? Jak to wygląda cenowo?

 

Witam,

 

ja właśnie korzystam - u nas to jest koszt 80zł/m2 minus 10% rabatu przy projekcie całego domu.

 

Jestem bardzo zadowolona - dziewczyny są bardzo kreatywne, z super wyczuciem stylu, podpowiedziały nam kilka naprawdę fajnych rozwiązań.

 

Korzystamy z usług Pani Zuli Kozicz z biura Open z Suwałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMy: Rutkowski Okna i Drzwi z Olecka

ZNAJOMI CZEKAJĄ JUŻ 7 MIESIĘCY NA WYRÓB A FIRMA Rutkowski Drzwi Pasywne NIE ODBIERA TELEFONÓW I CHOWA GŁOWĘ W PIASEK.

ZALICZKA WPŁACONA W LUTYM !!!

 

UWAŻAJCIE PROSZĘ NA TĄ FIRMĘ

 

Dziekuje za ten komentarz, gdyż mąż właśnie się zastanawiał nad drzwiami od tego Pana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za ten komentarz, gdyż mąż właśnie się zastanawiał nad drzwiami od tego Pana..

 

Broń Boże !!!

2 dni temu pisała do mnie kobieta z Giżycka, która była podobnie oszukana do mnie i paru innych osób z których znalazłem w necie.

Niech mąż pozdrowi Pana Rutkowskiego ok klienta z Kościuk pod Białymstokiem i mu PODZIĘKUJE ZA WSPÓŁPRACĘ ....!! :)

 

Cieszę się, że wpisem na FM mogłem komuś pomóc

 

PZDR

 

P.S. Pochodzę z Suwałk, powodzenia w budowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...