Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

Broń Boże !!!

2 dni temu pisała do mnie kobieta z Giżycka, która była podobnie oszukana do mnie i paru innych osób z których znalazłem w necie.

Niech mąż pozdrowi Pana Rutkowskiego ok klienta z Kościuk pod Białymstokiem i mu PODZIĘKUJE ZA WSPÓŁPRACĘ ....!! :)

 

Cieszę się, że wpisem na FM mogłem komuś pomóc

 

PZDR

 

P.S. Pochodzę z Suwałk, powodzenia w budowaniu

 

Dobrze trafić na forum i poczytać :)

Mąż raczej do Pana Rutkowskiego już nie zadzwoni.. :)

 

Pozdrowienia z Suwałk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

czy ktoś będzie wstawiał alarm w domu? Jakieś polecone systemy. firmy?

 

Będę wdzięczna za pomoc :)

 

 

my mamy w domu alarm od samego początku, jak w okolicy kable poginęły ze ścian w surowych domach. Mój mąż sam zakładał alarm (jego praca poniekąd) a podpięci będziemy pod Solid. Jak byś chciała więcej szczegółów pisz na priva :)

 

a po za tym już od 2 dni mieszkamy w domu, póki co wszystko w kartonach i workach.... masakra kiedy ja to ogarnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykańczam się w Sobolewie.

 

Witam sąsiada

My też zaczynamy "wykańczać się" w Sobolewie :D . Mamy, można powiedzieć, stan surowy zamknięty... teraz prąd, rurki, podłogi i cała reszta, więc poproszę o kontakty.

 

Witam sąsiadów :) My od roku mieszkamy w Sobolewie, choć do wykończenia domu daleka przed nami droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zakupiliśmy z mężem projekt domu ;) Alabaster II pracownia domowe klimaty. Mam nadzieję niedługo dołączymy do grupy budujących ;) Teraz poszukujemy ekipy to SSO? Możecie kogoś polecić? Pozdrawiam

 

Ja polecam swojego, na pewno nie pożałujesz, solidnie i na czas. U mnie zrobili SSO, a także wiele innych robót, niektórych specjalistów brali sobie znanych np dach i też było bez spaprania. Ja już na kocówce wykończenia wnętrza i teraz u mnie mnie kładą glazury. napiszę namiar na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...