Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej. Nie , nie śpieszy mi się. Poczekam do wiosny. Myślę nad tynkami gipsowymi utwardzonymi .Znajomy zrobił w całym domu i bardzo sobie chwali. Podobno są twarde i wytrzymałe jak tradycyjne. Niestety mało popularne wśród tynkarzy w naszym regionie. rmg82 możesz mi napisać na priw. kto Ci robił i dlaczego nie polecisz? Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Kochani pomocy...

 

Mam do Was bardzo prośbę....moja ciotka bedzie jechała jutro z Grodna - starsza wystraszona kobieta..w Białymstoku będzie o 23...i wymyśliła sobie że spedzi noc na dworcu...bo pociąg do Szczecina ma 5.40 rano....problem w tym że dworzec jest zamykany od północy do 3,30 i ona ma zamiar stać cę noc przed dworcem- kobieta po 60....

 

Czy pomógłby mi ktoś żeby ją gdzieś przetrzymać na noc??? oczywiscie bym zapłąciła ...proszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
mam pytanie jak zakonczyła sie sprawa z tym panem bo mam podobny temat i tez rozważam spotkanie w sądzie z tym Panem. prosze o kontakt

 

GEO-WIERTY ZAMIEROWSKI WOJCIECH TO LENIWY PARTACZ

1. Wykonanie 12 metrów odwiertu zajęło mu tydzień. Codziennie przyjazd około 9.30 i wyjazd przed godz. 14. Ruchy wyjątkowo powolne.

2. Zakończył wiercenie w wodach gruntowych pomimo mojej sugestii, żeby wiercił głębiej.

3. Nie dowiercił się do pokładów wodonośnych. (To podobno łatwo określić na obserwując tzw. „urobek”)

4. Nie wykonał próby wydajności studni, bo on nie ma swojej pompy

5. Nie obsypał żwirem rury z zewnątrz. (to ma działać, jako dodatkowy filtr)

Zapłaciłem mu, bo zapewniał, że wykonana studnia będzie miała wydajność minimum 1, 5 m 3 na godzinę. W tej chwili studnia może dać na godzinę max 300 litrów mętnej wody (takiej o mlecznym zabarwieniu)

Pan Wojtek od 2 miesięcznie odbiera mojego telefonu no i nie oddaje pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zakonczyła sie sprawa z tym panem bo mam podobny temat i tez rozważam spotkanie w sądzie z tym Panem. prosze o kontakt

 

Dzień dobry. Mam z panem Zamierowskim taki sam problem. Wynikł on pośrednio z faktu, iż na jego stronie (http://www.gowork.pl/opinie_firma,1207719) nie znalazłem żadnej opinii o tym panu. Więc zleciłem mu wykonanie pracy. W moim przypadku wywiercił 12 m i stwierdził, że dalej to byłoby tylko naciąganie mnie na koszta (potem się okazało, że wydajność studni wyniosła max 300 litrów na godzinę, woda ciągle o mlecznym zabarwieniu, a więc niezdatna do spożycia) Dobrze byłoby umieszczać opinie o tym panu na stronce

1,. http://www.gowork.pl/opinie_firma,1207719

2, http://wyszukiwarka-krs.pl/nip-5422620070-geo-wiert-wojciech-zamierowski-c1d4adaf52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Dobrej ekipy do ocieplenia poddasza wełną to powodzenia życzę w szukaniu ;) Sam to wykonaj, będziesz miał pewność. Ekipy to Ci t wykonają tylko "szybko". Albo stój nad nimi i patrz na ręce non stop. Po dwóch dniach prawdopodobnie będziesz musiał szukać innej ekipy. Cała ta nasza budowlanka to taka "byle jakoś" zgarnąć kasę i lecieć dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 6 months później...
hej :) Tak tak ruszmy się :D z rok mnie tu nie było :p ale teraz już będę zaglądała regularnie. Mamy stan surowy otwarty. Budujemy dom Alabaster II z domowych klimatów. Teraz etap szukania okien. Czy ktoś coś może polecić? Elektryk, hydraulik, tynkarze, ktoś od posadzek wszystko mile widziane. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
hej :) Tak tak ruszmy się :D z rok mnie tu nie było :p ale teraz już będę zaglądała regularnie. Mamy stan surowy otwarty. Budujemy dom Alabaster II z domowych klimatów. Teraz etap szukania okien. Czy ktoś coś może polecić? Elektryk, hydraulik, tynkarze, ktoś od posadzek wszystko mile widziane. Pozdrawiam serdecznie

Frezjaa ja mam okna z Vetrexu z ciepłym parapetem. Jestem zadowolona. Nie mieszkam jeszcze w swoim domku, ale jestem w nim kilka razy dziennie, więc okna są ok.

Hydraulik- pan Jarosław Dziekoński KOOI. Bardzo konkretny człowiek. Wszystko wyjaśnia, rozrysowuje, tłumaczy do upadłego. Mamy zrobioną przez niego podłogówkę w całym domu, teraz w maju wstawia nam piec i zamontuje stelaże podtynkowe.

Ocieplenie poddasza Szekbud- super ekipa, ekstra wykonanie. Ocieplaliśmy wełną. Robią też tynki- chyba... Ja mam już zrobione, ale tej ekipy nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...