Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa PODLASKA


Frezjaa

Recommended Posts

On 2003-05-21 12:18, empi wrote:

Pozdrawiam wszystkich budujących na Podlasiu i przypominam, że ja też tu walczę z własnym M, tylko mam duży kłopot z dostępem do sieci więc się nie ujawniam, ale niedługo powinno wszystko wrócić do normy. Szczególne ukłony dla magero - bo to i kultura i lokalizacja (gm. Dobrzyniewo) wymaga

 

Pozdrawiam również, pozdrawiam.

Poniewaz naszej budowy jeszcze nie ma (etap papierkowy), w wolnych chwilach poznajemy okolice naszego przyszłego domku. I w ten weekend jeżdząc po lesie dojechalismy do knajpeczki-zajazdu przy drodze na Ełk. Całkiem fajna. Piwo 4,50. Polecam.

Tak w ogóle to okolica coraz bardziej mi się podoba.

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Magero

Jak przejeżdzała przez Ponikłę, to ostatni dom (budowa) po prawej jest mój. a po lewej sš działki do sprzedania. Jestem tam codziennie po południu. Jeli masz ochotę to zapraszam

 

Ha! Tak myślałam!!!

I te działki też oglądałam, ale sprzedane zostały te najfajniejsze pod lasem, więc zrezygnowaliśmy. Poza tym do sprzedania ma działkę Twój sąsiad (troche dalej w stronę białego, nie przy samej szosie, ale trochę dalej jest gospodarstwo), i facet chce sprzedać tę częśc od drogi do domu.

 

Dzięki za zaproszenie. W najbliższym czasie wyjeżdżam na dwa tygodnie na wczasy (ostatnie :D , potem kredyt nie pozwoli :D ), więc jak wrócimy w lipcu to pewnie kiedyś wpadniemy.

 

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Heeej Podlasiaki

Witam Teska

Dzis jestem gościnnie bo mam urlop do 1 lipca (cały czerwiec)

Mam majstra i ekipe budowlanców.

Dzis już stawiają krokwie a całosć wyglada jak domek z zapałek... wszystko i ściany i stropy hihi jak zapałeczki. :D

A ja mam dosc garów i gotowania... niemogę się doczekać końca.. No jeszcze 3 -4 dni i Koniec przez duże K. A pózniej jeszcze krycie dachu i obijanie domu ale troszke odpocznę.... I to załatwianie rózności ufffff.

Życzę wszystkim pogodzy jakiejkolwiek... byle w dzień niepadało a w nocy może lac ile chce... Boże daj zeby w dzień niepadało... bo mi się budowa opóźnia....

To do lipca... buziaki

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jasne, że pójdzie!!! Grunt to pozytywne myślenie :D

magero, czy Ciebie juz obejmują nowe przepisy?

 

Oczywiście, że tak!!!!!

Nie wiem, czy to dobrze, czy źle.

Na razie jest zamieszanie, bo musieliśmy szybciutko dorobić czwarty projekt, a w gminie też nie wiedzą za bardzo co trzeba składać a czego już nie trzeba. Profilaktycznie złozyliśmy wszystko, jak coś to zabierzemy niepotrzebne papierki :lol:

 

Jeszcze żeby było śmieszniej to od 1 sierpnia gmina nie będzie wydawać pozwolenia na budowę, przejmie to starostwo, więc też nie wiem czym to wszystko się zakończy. Na razie jestem pozytywnie nastawiona, mam nadzieję, ze za bardzo nas ganiac nie będą :D

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej - w końcu nie potrzebne są pozwolenia na budowy przyłączy, czyli troche mniej papierków...:)

 

Noooo, tylko że ja już zrobiłam te papierki, bo trzeba było wg starego prawa budowlanego :lol:

 

Będę na pewno informować o postepach w pracy :D

 

A kiedy Ty ruszasz z papierkami?

I gdzie zamierzasz się budowac?

karina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo widzę że cos sie dzieje... a juz myslałam że magero zrezygnowała z budowy..... :)

 

magero powodzenia i trzymam kciuki... z każdym krokiem bliżej finału :D

 

Szdom......... witam witam tak szanownego gościa w Grupie Podlaskiej... mam nadzieję że częściej tu bedziesz zaglądał :D

 

Pozdrowionka wszystkim....

 

A u mnie jak blachodachówka nieprzypłynęła tak dalej... czekamy....

ale już mamy płyty OSB na obicie domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUU ja to jeszcze jestem daleko w lesie :D

Na razie jestem na etapie szukania źródła finansowania, no i rozglądam się za działką... Najchętniej w okolicy Suwałk :)

Szdom......... witam witam tak szanownego gościa w Grupie Podlaskiej... mam nadzieję że częściej tu bedziesz zaglądał

Khm, khm szanownego... :D

No jasne, że częściej, w miarę możliwości oczywiście :)

W sumie to dobrze, że tak długo płynie... przynajmniej dobrze zostanie przetestowana pod kątem zabezpieczenia przed rdzą :D, Woda morska i powietrze, dobra mieszanka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...