Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Właśnie zastanawiam się nad wyborem materiału na ściany i do reszty zgłupiałem - każdy chwali swoje

Może Wy mi powiecie z czego budujecie i z czago byście budowali ponownie

 

by zbudowaliśmy z porothermu 25

chcieliśmy z ceramiki, a drugi raz też z ceramiki byśmy budowali, bo w sumie dobry materiał :)

 

Rozumiem, że z ociepleniem? Jakim? A ten porotherm to oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam.. Na jakiej głębokosci macie wodę,oraz jakie zastosowaliście pompy,=czy pompy te nie hałasują,oraz kogo byście polecili do wiercenia studni na terenie Chotomowa/studnia głębinowa -110mm-średnica;głębokość ??-15m,

Producent pomp polecił mi zastosować pompę głębinowa GAB4 wraz ze zbiornikiem 300l-xxxxx automatyczne podlewanie około 1000m2 powierzchni /działka 2500m2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wywiercili przed budową /styczeń/-ale studniarz powinienien zapytać o takie sprawy jak =ile domowników bedzie na stałe przebywało ;ile jest łazienek;jaka pow.ogrodu do podlewania;czy to podlewanie automatyczne?? itp.---studnia studni nie równa,z kazdej poleci woda,ale ile i jak dużo,i co gdy potrzeba podlewać 5 godzin trawnik o pow.1000m2.

Na dzień dzisiejszy po konsultacji z producentem /Grudziąc/ ten mój odwiert to pomyłka i strata 2000zł,owszem starczy ale do codziennego użytku. bez DODATKOWYCH punktów odbioru/autom.zraszacze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad wyborem materiału na ściany i do reszty zgłupiałem - każdy chwali swoje

Może Wy mi powiecie z czego budujecie i z czago byście budowali ponownie

 

by zbudowaliśmy z porothermu 25

chcieliśmy z ceramiki, a drugi raz też z ceramiki byśmy budowali, bo w sumie dobry materiał :)

 

Rozumiem, że z ociepleniem? Jakim? A ten porotherm to oryginalny?

 

porotherm wienerberger ocieplony styropianem chyba 12 zrobimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakie firmy ochroniarskie oferuja swoje usługi na naszym terenie ?

Solid, Juventus i...

??

Pozdr.

t.

W moim sąsiedztwie dominuje Solid, można wynegocjować dobrą stawkę za monitoring, dzieki temu :wink:

 

He, he - to to ja wiem - szukam innych firm aby....

... ponegocjować z Solidem - bo na nich sie zdecydowałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie załatwiania wszystkich papierków pozwalających zacząć mi budowę.

Szukam kogoś rozsądnego do ogrodzenia działki. No i z pompą też jestem na czasie.

 

Może coś mi podpowiecie - działka 1000 m2, domowników sztuk 3 (docelowo mam nadzieję będzie 4).

 

Pompę trzeba oczywiście montować przed rozpoczeciem budowy. No bo woda na budowie jest potrzebna.

 

Tylko czy nie ukradną. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...