Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich budujących. Ja jestem już na etapie porządkowania i chciałbym się pozbyć kilku niepotrzebnych mi rzeczy. Oddam za groszę bramę prowizorkę (deski zbite z kawałkiem siatki), tak około 15 m siatki ogrodzeniowej oraz kibelek drewniany - zwany sławojką.Telefon kontaktowy 604 22 32 44.

 

pozdrawiam,

 

wojtekc :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ludkowie pomóżcie!!!

 

Poszukuję kogoś od równania terenu. Wpuściłam do siebie traktor z glebogryzarką, ziemia ładnie spulchniona ale ukształtowanie terenu siekieś takie "falujące" mam :cry: :cry: :cry: . Własnymi łapkami nie jestem w stanie tego wyrównać, może ktoś z Was już równał teren pod trawnik "siłami zewnętrznymi"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trójkącie Jabłonna-Nieporęt-Serock.

 

Czemu się tak ograniczasz terenowo? Proponuję uderzyć z prośbą o wycenę do Michała Dąbrowicza z tutejszego forum. A po wycenie jeszcze troszkę ponegocjować :wink: Jego firma ma od niedawna oddział na Modlińskiej na wysokości Polfy, w sumie to niedaleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ponawiam prośbę o namiary na tanią (a jakby inaczej...) dachówkę w trójkącie Jabłonna-Nieporęt-Serock.

 

Pochwalcie się Szanowni Forumowicze gdzie dostaliście najlepsze wyceny.

Z góry dzięki.

 

Ja również polecam Michała Dabrowicza i firmę Dach-Lux. Naltaniej i bardzo fajny kontakt z Panem Michałam 500-116-292. Kupowałam u niego dachówkę Rupp-a kolor antracyt (8% rabatu od cen katalogowych) i jestem baaaardzo zadowolona. (do obejrzenia na dachu w Wieliszewie). Okna Velux -25% rabatu.

Dekarz, który zakładał dachówkę to Paweł 506-54-59-95

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję porząnego "gazownika" do instalacji gazowej wewnętrznej

 

U nas robili "po godzinach" spece z gazowni w Legionowie, kontakt 602 702 224. Szybko, sprawnie, tylko jeśli ma w tym chodzić gaz płynny (jak u nas do czasu podciągnięcia gazociągu), trzeba chłopakom przypomnieć, że ma być w całości spawane, a nie na pakuły. Do tego migiem robią projekt i pomagają trochę przy formalnościach.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie pomóżcie!!!

 

Poszukuję kogoś od równania terenu.

 

p. Paweł, 513 154 059. Rozrzucali równiutko ziemię u dwóch sąsiadów, wygląda prawie jak boisko. Ja równałem sam, spalinową glebogryzarką i grabiami (700m2, 3 dni wyjęte z życiorysu...) i mam falującą. To oznacza trochę więcej uwagi przy koszeniu, ale IMHO wygląda znacznie ciekawiej (cienie!), dzieciakom nie przeszkadza i w kometkę daje się grać ;)

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No umysłowo nie ogarniam, do tego chłop mi nie potrzebny ;))) Pan Paweł też stwierdził, że nie ogarnie (fizycznie) - teraz zaczynam doceniać działeczki po 500 m2 ;)))))))))))))))). Ale się kupiło 1600 to trza się za robotę brać :lol: :o A że te 1000m2 faktycznie ciężko nam będzie we dwoje (z chłopem) wyrównać i obsiać na raz to sobie podzielimy na mniejsze kawałki i powolutku, może do jesieni, założymy ten trawniczek 8) :roll:

 

PS

Znalazłam stolarza do barierek zewnętrznych, rewelacja (jak dla mnie). Właśnie montują mi barierki, jak skończą może popełnię tu jakąś fotkę. Chłopaki z małopolskiego, drewno ich kocha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...