Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów "GRUPY CHOTOMÓW":) W najbliższym czasie (od kwietnia) będę budował "Dom w Kardamonie" z Archonu - jestem ciekaw czy ktoś z okolic Chotomowa również zdecydował się na ten projekt? Spodobał mi się bo jest połączeniem nowoczesności i tradycyjności - rozmieszczenie pomieszczeń bardzo przemyślane. Dach jest dwuspadowy więc nie jest aż tak bardzo kosztowny. Z chęcią wymienię się swoimi doświadczeniami i mam nadzieję, że Wy również pomożecie:rolleyes: . Na początku chciałem zapytać czy macie jakiegoś kierownika budowy (kontaktowego, dyspozycyjnego) - krótko mówiąc godnego polecenia. Będę wdzięczny za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

potwierdzam, ja też mogę z czystym sumieniem polecić hydraulika pana staszka (tel. 501 123 910) z chotomowa.

Pozdrowienia

 

co do hydraulików, to mogę polecić:

Wymienionego już wcześniej p. Staszka (501 123 910)

i p. Bogdana (509 564 549)

a jak chcecie bić studnię, to tylko u p. Krzysia (604 988 401) - super gość !

 

Jakby ktoś miał polecenia/doświadczenia z glebogryzarką (wypożyczenie) to polecam się pamięci..

Pozdrowienia sądziedzi !

Ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Sprzedam przyczepę kempingową,

 

Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką.

Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna.

Sprzedam kompletną skrzynkę elektryczną (stan - jak nowa) wraz ze słupem i pełnym okablowaniem po prowizorce budowlanej.

 

https://picasaweb.google.com/102257636504530932414/9Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCLj3-Nmtt4ufywE

 

Wojtek

504166524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam wszystkich forumowiczów "GRUPY CHOTOMÓW":) W najbliższym czasie (od kwietnia) będę budował "Dom w Kardamonie" z Archonu - jestem ciekaw czy ktoś z okolic Chotomowa również zdecydował się na ten projekt? Spodobał mi się bo jest połączeniem nowoczesności i tradycyjności - rozmieszczenie pomieszczeń bardzo przemyślane. Dach jest dwuspadowy więc nie jest aż tak bardzo kosztowny. Z chęcią wymienię się swoimi doświadczeniami i mam nadzieję, że Wy również pomożecie:rolleyes: . Na początku chciałem zapytać czy macie jakiegoś kierownika budowy (kontaktowego, dyspozycyjnego) - krótko mówiąc godnego polecenia. Będę wdzięczny za pomoc

 

Witaj w grupie!

 

w sprawie kierownika budowy, mogę polecić Pana Włodzimierza Firleja, dane kontakowe są gdzieś na początku wpisów, jeśli byś sobie nie poradził to "odkopię" swoje archiwum i tel. znajdę.

 

PS. Fajnie, że teraz TY się tu znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Witam wszystkich

To jets moj pierwszy POST na tym forum. Wykanczamy dom w okolicy Chotomowa. bedziemy potrzebowali:

 

1) kogos kto zamuruje nam otworz drzwiowy w lazience i wybije inny na drugiej scianie ( czy cos takiego da sie rade zrobic w ciagu dnia-dwoch??) pytam dlatego is jest to nowa koncepcja a hydraulik wchodzi do nas za okolo 2 tygodnie do tego czasu chcialabym te "przebudowe" dokonac

 

2) kogos do zrobienia wylewek oraz tynków wewnetrznych

3) kogos do ocieplenia od wewnatrz dachu

4) kogos od zainstalowania kominka

 

elekrtyka i hydraulika juz mamy

 

dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To jets moj pierwszy POST na tym forum. Wykanczamy dom w okolicy Chotomowa. bedziemy potrzebowali:

 

1) kogos kto zamuruje nam otworz drzwiowy w lazience i wybije inny na drugiej scianie ( czy cos takiego da sie rade zrobic w ciagu dnia-dwoch??) pytam dlatego is jest to nowa koncepcja a hydraulik wchodzi do nas za okolo 2 tygodnie do tego czasu chcialabym te "przebudowe" dokonac

 

2) kogos do zrobienia wylewek oraz tynków wewnetrznych

3) kogos do ocieplenia od wewnatrz dachu

4) kogos od zainstalowania kominka

 

elekrtyka i hydraulika juz mamy

 

dziekuje z gory

 

Namiary wyslalem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Szukam ekipy z doświadczeniem w budowaniu z Ytongu. Znalazłam ekipę która chce postawić SSZ za 80 tyś za samą robociznę- popytałam i dowiedziałam się że to dużo. Projekt http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-wisteriach-2-termo/m44e1f8f4e3a7a,2815 Czy ktoś budował z ytong i już mieszka i ma namiary? Jak jest taniej, gdy się płaci za budowę z materiałem czy lepiej samemu kupić i zlecić budowę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam też speców od poddaszy

dzięki

Art

 

Polecam p. Lukasza wykonczeniowka w calym zakresie - ocieplanie i wykanczanie poddaszy - welna, karton gips, gladzie gipsowe - ukladanie glazury i terakoty, sufity podwieszane, malowanie i wszystko co sobie mozna wyobrazic - szybko sprawnie kulturalnie - Lukasz Chmiel - kontakt na http://www.lukaszchmiel.pl

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odpowiedź dla Marcinus606

 

Mieszkam w Chotomowie, dla mnie pracował hydraulik z Chotomowa ze swoim pomocnikiem.

Tworzyli zgrany zespół, polecałem i polecam ich nadal z czystym sumieniem.

Nikt ze znajomych, którym go polecałem nie skarżył się na jego pracę. Wszyscy byli zadowoleni.

Jego nr kom. to 501 123 910 (Pan Stanisław)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...