Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam zaprzyjaźnioną grupę Chotomowską od grupy Otwockiej. Z tego co wiem to MIK jest na targach budownictwa w Poznaniu. Ja mam stan surowy w Józefowie i również poszukuję elektryków zespół wzespól

może być taniej więc jak cóś to ino mrugnijcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z powrotem po kilkudniowej przerwie.

 

Witam nowe twarze w naszej grupie, a cieszę się, że Panie do na dołączyły.

 

Faktycznie dużo pracy, nawet bardzo, a ponadto obowiązki niepozwoliły mi na kontakty z Wami. Dodatkowo wybrałem się do Poznania na Budmę, przyznać muszę, że wyjazd się opłacił. Mam dogadane promocyjne warunki zakupowe na materiały do budowy stanu surowego, niejednokrotnie bezpośrednio i w promocyjnch targowych cenach, które były dla nielicznych nowych firm (jak dobrze mieć własną działalność gospodarczą czasami), takie same jak w przypadku największych odbiorców hurtowych.

 

serdecznie pozdrawiam,

a gdybyście mieli specjalne zamówienia na materiały to zapraszam, może coś będziecie mogli skorzystać z tego co mi się idało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik jak tam sprawa mojego Brasa :wink: POzdrawiam

 

Dachówki cementowe, ktore brałem pod uwagę przed wyjazdem to: Bras, Euronit, oraz IBF.

O Brasie na razie zapomnij, z powodu wyższych cen od dwóch pozostałych marek. Mam dogadane na IBF i Euronit.

Na pewno będę miał, jednego z tych dwóch. Problem warunków został rowiązany, pozostaje wybór konkretnej dachówki (linia, kolor)

 

Mam również maxa na blachę od Pruszyńskiego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIK 99

Z chęcią skorzystam z Twojej propozycji współpracy.Jakie materiały wchodzą w grę?

Pozdrawiam

Kasia

 

Właściwie wszystko co potrzebe do stanu surowego, oraz chemia budowlana ( kleje, zaprawy, masy wyrównawcze, fugi, tynki) , ceramika sanitarna, płytki (glazura, terakota, gres , kamień naturalny). Mam też doście do stolarki i asortymentu Wiśniowskiego (bramy garażowe, kraty, furtki, ogrodzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik, jaki dostałeś upust na IBF-a? Bo rzeczywiście Braas zdecydowanie przewyższa kosztami pozostałe :(

 

Zbliżony do poziomu, jakie mają składy budowlane psb. Liczony od wartości zamówienia dla konkretnej konfiguacji dachu, jednak realizowany w obrębie byłego województwa warszawskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik, jaki dostałeś upust na IBF-a? Bo rzeczywiście Braas zdecydowanie przewyższa kosztami pozostałe :(

 

Zbliżony do poziomu, jakie mają składy budowlane psb. Liczony od wartości zamówienia dla konkretnej konfiguacji dachu, jednak realizowany w obrębie byłego województwa warszawskiego.

 

nowość: jeśli jesteś faktycznie zainteresowanyIBF to miejsce dostawy możesz mieć pod dom lub w dowolne miejsce w kraju z transporetm za 150-200pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...