Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

niestety ja nie będę mogła być na spotkaniu :( ... może następnym razem

maxymov czy twoja działeczka to ta na której stoją już mury i jest dużo ziemi ? bo ja mam pytanie odnośnie tej ziemi czy nie chciałbyś się jej pozbyć? Ja bym ją chętnie od ciebie odkupiła ba sama potrzebuję b.duuuużo do podniesienia poziomu działki

Pozdrawiam

 

Cześć Wiewióra !!!

 

Tak te nagie czerwone mury otoczone nieprzebraną ilością ziemii należą do mnie :lol: .

Apropos ziemii, jeśli zostanie to proszę bardzo. jutro u mnie po połódniu bedzie działała koparka, która zacznie wyrównywać teren.

Sama ziemia to żadna rewelacja, kupiłem ją za grosze od kolesi oczyszczających rowy pod przebudowę Modlińskiej, pełno w niej korzeni oraz innych śmieci ale do podniesienia terenu (moim zdaniem ) wystarczająca. 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

to i my może przyłączylibyśmy się do Was na grilla do Marii...

Dostałam zaproszenie, więc się zgłaszam. Co prawda jesteśmy daleko za Wami w tyle w zaangażowaniu budowlanym - bo mamy dopiero działkę i na niej przegląd botaniczny naszych łąk i lasów, ale wszystko przed nami!!!

Jeśli dotrzemy - Mario dam Ci znać w przyszłym tygodniu, czy się wyrobimy, żeby przywieźć od babci dzieciaki - to będzie nas czwórka.

Pozdrawiam, Monika (elza23)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 8)

 

tych którzy nie wiedzą informuję ze w sobote festyn w Wieliszewie - gwiazda wieczoru KOMBI (występ o 21.30)

 

http://www.wieliszew.pl/index.php?cmd=wydarzenia&opt=pokaz&id=38

 

my będziemy, bo z KOMBI mamy związane dobre wspomnienia (sylwester 2003 w Krakowie - wtedy dali czadu :wink: )

 

 

 

kazde pokolenie chce zmienić świat...

(...) a nasze nieeeeee

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

maxymov dzięki za odpowiedż trochę po niewczasie przeczytałam twoją wiadomość :oops: ale u mnie czas czas czas ... ciągle go brakuje.

Co do ziemi to wczoraj mój mąz poinformował mnie , że " ma namiar na ludzi co robią drogę" więc wszystko wskazuje na to , że będę miała ziemię z tego samego żródła co Ty ; w każdym razie dzięki za dobre chęci

acha mam pytanko: czy mógłbyś zdradzić jakie planujesz ogrzewanie swojego domku ?

UKF niestety nie będę mogła wpaść nawet na chwilkę , bardzo żałuję :cry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostała nam jeszcze do ustalenia godzina spotkania. Mario może masz jakąś propozycję?

 

Odnośnie przejazdu po budowach to nie wiem czy nie byłoby to zbyt czasochłonne i męczące, szczególnie dla dzieci. Może na taką objazdówkę umówimy sie wogóle jakoś w innym terminie, albo też w czasie spotkania tylko chętni wybiorą się na zwiedzanie. A może po spotkaniu już łatwiej będzie umówić się na indywidualne wizyty. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów z Chotomowa i okolic :D

Od jakiegoś czasu czytam Forum Muratora i śledze losy Grupy Chotomów i

postanowiłem sie przyłaczyć - jesli oczywiscie mozna :)

Jesteśmy z żoną na etapie poszukiwania działki i coraz bardziej skłaniamy sie ku osiedleniu właśnie w Chotomowie. Wpadła nam w oko działka na planowanym osiedlu Polana (Viper) i mocno sie nad nia zastanawiamy -

działki piekne, ale połozone na uboczu, w zasadzie w lesie, a wiec

wszedzie daleko - ale cos za cos. Zdaje sie ze ktos z Forumowiczów juz ma tam działke - moze bedziemy sasiadami? :) . No i kwestia czekania na

zatwierdzenie planu zagospodarowania przestrzennego - jak długo moze to potrwać?

Pozdrawiamy wszystkich budujących - mamy nadzieje ze tez starczy nam

sił i zapalu (no i "dudków" oczywiscie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o popołudniu... może 15-16?

 

Pora w porządku, może nawet z godzinkę wczesniej (jeśli nie będzie zbyt gorąco)

 

Co do "wycieczki objazdowej" to sama nie wiem...

 

Jakoś ustalimy formę - argument o spoconych maluchach jest słuszny, może trzeba będzie dokładnie rozrysować rzeczywistą mapę Grupy i ustalić daty Grupowych najazdów :wink:

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się dostosujemy :) O ile będziemy we 2 bo moja połowa coś się wyłamuje, chce jechać nurkować :) Ale ja sie nie dam 8) , na razie za zimna woda :-?

 

Tak a propos ziemi z Modlińskiej - gwoli ścisłości to nie jest przebudowa ulicy tylko w końcu robią kanalizację :roll: Dlatego Maćku ja bym tak nie patrzyła na bliskość Czajki, że dzieki temu może szybko będzie kanalizacja :( Moze raczej jakieś dyrektywy unijne to przyspieszą. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć, że swego czasu na UW podawano gmine Białołęka jako ewenement w skali światowej - ma na swoim terenie oczyszczalnię scieków a nie jest skanalizowana... jest się czym pochwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w "piękny" poranek mojego "ulubionego" dnia tygodnia :D

Czy Wam też tak szybko minął weekend? I kiedy człowiek ma sobie pomieszkać w swoim domku? :(

Nam weekend przyniósł zmywarkę i okap :D :D :D oraz drzwi do łazienki :D :D :D :D :D :D (nie pytajcie jak było bez drzwi... :wink: ).

Aha, jedzonko z grilla jest pyszne, a siedzenie na tarasie przy ogienku w grillokominku do późnej nocy jest naprawdę przyjemne.....

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jedzonko z grilla jest pyszne, a siedzenie na tarasie przy ogienku w grillokominku do późnej nocy jest naprawdę przyjemne.....

 

Maryś.... Grrrrrr!!! :x :x :x

 

A poważnie - i dobrze Wam tak, widać się należało dobrym ludziom. Teraz byle nam wszystkim możliwie szybko było równie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dobrych ludzi...

 

Bardzo pilnie poszukujemy dobrej niani dla naszej córeczki - 1,5 roku, wesoła, pogodna i pełna energii (więc wymaga dobrego stanu zdrowia). Naszą dotychczasową "trzecią babcię" dopadły z dnia na dzień choróbska niezapowiedziane a poważne, więc musiała nas zostawić :cry: :cry: :cry:

Lokalizacja - Tarchomin, a od początku 2006 - Chotomów.

 

Jeśli macie kogoś godnego polecenia - pomóżcie.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...