Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za przybycie :D , a szczególnie Renatce, która pokonała kilkaset kilometrów, aby być z nami :D :D :D

 

Miło mi widzieć, że się Wam podobało. Mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie, zwłaszcza, że obowiązki matki i gospodyni nie pozwoliły mi "nagadać się" ze wszystkimi....

 

Rocky, Ewuni chyba się u nas podobało, czego dowodem jest pozostawiony gryzaczek-rączka...

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!! Super zdjęcia:) :lol: Super spotkanie:) :lol: Oby takich więcej....

 

Słuchajcie...poszukuję stempli i siatki na ogrodzenie tymczasowe. Chciałabym odkupić od kogoś kto już ich nie potrzebuje. Jeśli macie namiary na kogoś kto chce się pozbyc zbędnego balastu, dajcie znać.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Buśka

 

Nusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zdjęcia super, to fakt :D

Nawet widać, że ktoś sobie "przywłaszczył" naszego synka :wink: :D

 

No to dla tych, których nie było: opis postaci na zdjęciach :D (mam nadzieję, że żaden z fotografowanych "obiektów" nie wniesie sprzeciwu :wink: )

 

Zdjęcie pierwsze (od lewej): elza23 z mężem, gospodarz czyli UKF, "połówka" sonala, najmłodszy członek grupy - córeczka Rocky'ego na rączkach u mamusi.

 

Zdjęcie drugie (też od lewej): "połówka Nusi", Nusia, "połówka" sonala i sam sonal, aha26 i jej mąż.

 

Zdjęcie trzecie (od lewej):

stoją: mama UKF (zwana babusią), UKF, dwie połówki ahy26, połówka UKF, mik99, Olena, sonal x2, mąż elzy23, SylwekW, połówka Nusi

przykucnięci: mąż Oleny, Rocky, Nusia i pociecha UKF-ów,

siedzą: żona ŚlimakaMaćka z ich pociechą, Renatka, jej córeczka, elza23, żona SylwkaW, żona Rocky'ego z córeczkami

miejsce leżące: fotograf, czyli Ślimak Maciek....

UWAGA: na zdjęciu nie ma 2 osób: żony i synka mika99 - z powodu podwyższonej temperatury opuścili wcześniej imprezę :cry:

 

Zdjęcie czwarte: znacie już wszystkich, proszę sobie "dopasować" :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...poszukuję stempli i siatki na ogrodzenie tymczasowe.

Stemple na bank ma SylwekW, odkupiłem właśnie od Sylwka, ale tylko część, więcej nie będę potrzebował...

Też szukałem niedawno siatki tymczasowej i namierzyłem całkiem przypadkiem, jak właśnie na jednej z posesji własciciel zmieniał taką już zupełnie starą zardzewiałą. Miał ją odwieźć na złom, ale odsprzedał za 40zł jakieś 25m. Może w taki sposób coś Wam się uda znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawdę suuuuuuuper :) Aż mi się łezka kręci, że będziemy mieli takich cudownych sąsiadów :D Mojej połówce tak się wszyscy spodobali, że nawet zaczął zaglądać na nasze forum :) Fajnie było podyskutować i podsłuchać doświadczonych kolegów. Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niusia .... zostało mi jeszcze około 50-60 sztuk ale dzisiaj policzę dokładnie.

1,50 zł za sztukę - ale musisz sama skombinowac sobie transport - załadowac mogę pomóc.

 

 

Wybaczcie, że jeszcze nie opublikowałem zdjęć ze spotkania u UKF które ja robiłem - zajęty jestem gościmi od klinkieru ale dzisiaj albo jutro się za to zabiorę.

 

Przy okazji przypominam się, ż emam do odsprzedania U-220 a Mik coś wspominał na spotkaniu, że chyba ma beton komórkowy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani (już) znajomi i jeszcze nieznajomi.

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za miłe sobotnie popołudnie. Marysiu i Maćku, a Wam za przygarnięcie nas wszystkich pod jeden dach.

Aha, kolega Waszego synka już ściągnął do domu, więc może niebawem się zobaczymy na spacerku.

Zdjęcia są super. Zupełnie inaczej się to odbiera, jak się widzi znajome twarze)))

Milego dnia,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleno, Moniko, cieszę się, że się Wam podobało :D

Było nam naprawdę miło gościć Was (wszystkich Grupowiczów) u siebie.

 

Moniko, koniecznie musimy się spotkać, tylko teraz Kacper ma temperaturę :( . Sporo dzici wokół choruje....

 

UWAGA! UWAGA!

Poproszę o przepisy na przyniesione ciasta.

I na marynatę do skrzydełek też.....

 

Miłego dnia, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

Poproszę o przepisy na przyniesione ciasta.

I na marynatę do skrzydełek też.....

 

"moje" ciasto.... cóż.... wstyd się przyznać ale było z proszku... :oops: :oops: :oops: tort dr.Oetkera śmietankowo-amaretto tylko w tej "ulepszonej" wersji :) W każdym razie polecam - 10 minut roboty 8)

 

Zaprawa do skrzydełek to taka wena twórcza :) Miód, sos sojowy, oliwa, przyprawa do kurczaka i musztarda - powinno być w miare gęste (na sobotę wyszło za rzadkie...) i tyle :)

 

Pozdrawiam i lece na naszą działeczkę spotkać się z (mam nadzieję) naszym przyszłym kierownikiem budowy - w każdym razie na pewno "grupowym" - scheda po miku, Sylwku a i Nusiowy ma być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i lece na naszą działeczkę spotkać się z (mam nadzieję) naszym przyszłym kierownikiem budowy - w każdym razie na pewno "grupowym" - scheda po miku, Sylwku a i Nusiowy ma być ;)

A i u nas Pan Włodzimierz ma też kierownikować, już papiery złożone.

 

A humus u mnie jeszcze nie zdjęty, koparkowy zawalony robotą miał to zrobić do końca tygodnia, ale oczywiście tydzień zleciał a on nic nie ruszył. A co jeszcze ciekawsze robiąc mi szambo człowiek ten obiecał mi zdjęcie humusu w cenie szamba, a wczoraj postawił oczy, o tak :o , jak tylko dla jasności mimochodem wspomniałem, że to ta robota gratis. Z uśmiechem na ustach udaje zaskoczonego i mówi jakoś to będzie... Oj czytało sie o tym nie raz na forum, ale nie ma to jak przekonać się na własnej skórze :evil: .

 

Po elektryku, który zawołał 200zł więcej po skończonej robocie, to druga moja wpadka, a domu jeszcze nie ma nic a nic...

 

Ale z drugiej strony patrząc, żeby tylko takie kłopoty były... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie,

Z wielką przyjemnością dołącze do Was. Już się cieszę, że tu trafiłem.

Z budową domu ruszam niebawem. Jestem na etapie poszukiwania kogoś, kto mi zdejmie humus, prowizorka elektryczna już się robi, woda wkrótce, za chwilę będę potrzebował wszystkiego co jest niezbędne aby zrobić fundamenty. Buduję w Jabłonnie w pobliżu os. Bukowy Dworek.

Czy beton z betoniarni na ul. Czajki za 160 zł i bloczki po 2,10 bez rachunku to dobra cena? A może polecicie mi jakąś lepszą betoniarnie? Generalnie byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie kontakty i namiary na wykonawców i materiały potrzebne na moim etapie budowy. Chętnie zrobię zakupy z kimś, kto też teraz właśnie zaczyna, być może wtedy udało by nam się wynegocjować lepszą cenę?

Kierownikiem mojej budowy ma być Pan Łapiński (biuro- nadzory budowlane ma na ul. Kopernika w Legionowie) , czy ktoś ma może jakieś opinie na jego temat? Być może kierował budową u kogoś?

Doradźcie początkującemu inwestorowi, proszę.

Z góry dziękuję.

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Colby,

no nareszcie i my doczekaliśmy się bliższego sąsiada. Bo w Chotomowie budują się całą grupą - hurtem, można powiedzieć. A my do tej pory jako jedyni (chyba) byliśmy w okolicach Bukowego Dworku. Możesz okreslić bliżej, gdzie masz działkę? A macie już pozwolenie na budowę? Bo my właśnie czekamy na ten "święty" papierek. No i ruszamy...

Też będziemy potrzebowali jakiejś koparki.

Miłego dnia dla wszystkich,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Colby :D

Nareszcie Jabłonna troszkę rusza w naszej Grupie :D :D - do tej pory byliśmy tylko my i elza23.

 

Fajnie, że w ramach spaceru można będzie pójść do Grupowicza na budowę :)

 

Początkowy etap budowy to domena mojego męża - spróbuję wieczorem zapędzić go do komputera, to może coś Ci podpowie.

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...