Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Nami też się zajmowała pani Aleksandra... i faktycznie - najlepiej ich męczyć. Dzwonić, przychodzić w miarę możliwosci... i powiem Wam z własnego, urzędniczego :oops: :oops: :oops: doświadczenia i obserwacji - wnioskodawca się nie odzywa - wniosek czeka sobie na swoja kolejność, jeśli dzwoni, pyta - jakoś tak dziwnie ląduje na wierzchu kupki ;) I miło sie rozmawia z milymi ludzmi 8) bo jak ktos od razu dzwoni z tzw. "morda" to hmm... ;)

Tak było np. z moja ksiega wieczysta :) Najpierw czekalam sobie spokojnie bo niby bylo 6 miesiecy, po 8 miesiacach zaczelam sie niepokoic i zadzwonilam - okazalo sie ze powinnam napisac podanie o przyspieszenie :roll: Napisalam a potem zaczelismy z mezem dzwonic i dzwonic - poskutkowalo :) w poniedzialek dostalismy 10 listow poleconych z Sadu Rejonowego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Z oczekiwaniem na dokumenty nie musi być tak źle:

 

Pozwolenie na budowę dostaliśmy w niecałe trzy tygodnie (od p. Urban, w maju, bez "nękania", jedynie z sympatyczną rozmową przy składaniu wniosku).

 

Wpis hipoteki do księgi wieczystej w sądzie w Legionowie - już się przestraszyłem po waszych opisach, że będziemy czekać miesiącami, jak kiedyś w Warszawie i spytałem przy składaniu wniosku, czy można jakość rzecz przyśpieszyć. Poradzono mi podanie do przewodniczącego Wydziału IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Legionowie. Przyjechałem z takim podaniem kilka dni później - i usłyszałem, że naszego wpisu już dokonano. W TRZY DNI OD WNIOSKU!!! Sam byłem w szoku - bez nękania, kontaktów etc.

 

To tak dla poprawy humoru budujących - takie niespodzianki też się zdażają :D

 

Mario - dzięki za miłe słowa o naszym "prostym" domku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka właśnie pracuje pełną parą i chociaż w czwartek jednak nie dojechała, tak jak byliśmy umówieni, to dzisiaj była przed czasem.

 

A ponieważ doradziliście mi zostawić sobie ziemię, chcociaż sami potrzebujecie, to przynajmniej zrewanżuję się linkiem do ogłoszenia o oddaniu zemi: ODDAM ZIEMIĘ! Humus. Warszawa od zaraz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po urlopie,

U mnie falstart, rozkopali dojazd do mojej działki, gdyż gmina robi kanalizację i musiałem przełożyć rozpoczęcie budowy o jakieś 2- 3 tygodnie. Mam pytanie kiedy powinno się zdjąć humus? Czy można 2 tygodnie przed kopaniem fundamentów? Czy lepiej poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Budujący Grupowicze!

 

Proszę wszystkich zainteresowanych zakupem szczelnych szamb betonowych o wpisywanie się na listę i proszę o podawanie terminów i pojemności jw.:

 

1. Mik99 chce pojemność: 10m3 na lipiec/sierpień 2005.

 

 

 

Do Ślimak Maciek może dziś bym ją odebrał wieczorem, co?

 

My też się piszemy na szambo. pojemność 10m3, tak na oko październik 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Macie może namiar na p. Bielskiego-elektryka? Mam numer stacjonarny, ale wogóle nie odbiera. Muszę go ustawić na sobotę, albo poniedziałek.

 

 

Ja łapałem go przez stacjonarny, ale po pracy (po 15.30). Możesz jeszcze próbować w ZE: 767 51 81, ew. centrala 767 50 20.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky, tą ziemią z Twojego linka obdzielilibyśmy wszystkich w Grupie i jeszcze by zostało :D :wink: : ktoś oferuje 6-7 tys. m3 (...)

 

I na dodatek z Alei Krakowskiej - więc to opłacalne tylko dla hurtowników :wink: - my, niestety, chcemy za mało, żeby się opłacało wozić :cry:

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...