Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

ja się buduję w Stanisławowie Pierwszym.

 

O jakich słupach mowa. Przeciez jak będziesz kupował działkę to będziesz widział jak daleko do słupów wysokiego (średniego) napięcia masz. To dziwnie zabrzmiało: "... nie kupuj w Stanisławowie bo słupy ..." a co tam niby pajęczyna linie wysokiego napięcia i słup co 10 metrów? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ja się buduję w Stanisławowie Pierwszym.

 

O jakich słupach mowa. Przeciez jak będziesz kupował działkę to będziesz widział jak daleko do słupów wysokiego (średniego) napięcia masz. To dziwnie zabrzmiało: "... nie kupuj w Stanisławowie bo słupy ..." a co tam niby pajęczyna linie wysokiego napięcia i słup co 10 metrów? :-)

 

na taka odpowiedz liczylam , dziekuje

Renatka :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Budujący Grupowicze!

 

Proszę wszystkich zainteresowanych zakupem szczelnych szamb betonowych o wpisywanie się na listę i proszę o podawanie terminów i pojemności jw.:

 

1. Mik99 chce pojemność: 10m3 na lipiec/sierpień 2005.

 

 

zajrzałem do Was z Białołęki i chętnie się dopnę pod zakup szamba, o ile cena atrakcyjna.

10m3 jak najszybciej.

Mik99 możesz podać warunki techn-finansowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dałem to już do "Ogłoszenia drobne" ale pomyślałem, że może tu w "naszej" grupie ktoś się szybciej znajdzie.

 

Znowu pomyliłem się w wyliczeniach i zostało mi około 9m3 styropianu.

gr. 12cm, frezowany FS-15.

Niestety transport trzeba mieć własny - pomogę oczywiście przy załadowaniu - taki styropian to ciężar :-)

 

Odbiór w gminie Nieporęt - czym szybciej tym lepiej - zajmuje mi miejsce w domu.

 

Raczej wszystko od razu ale ...

Cena do ustalenia - ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca budowy tym więcej spraw do załatwienia....

Chciałem zapytać Was jakie połączenie telefoniczne macie lub będziecie mieć w nowym domku - TP SA? radiowe? satelitarne? inne?

A internet?

Co jest najkorzystniejszą ofertą?

Niektórzy nie pokazują się na forum po przeprowadzce do nowego domu - co jest przyczyną - nawał pracy ? brak internetu w domu?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena - dziękujemy za komplement :oops:

 

a co do Leglettu to obecnie zbyt dużo nie widać - wszystko zostało zalane betonem i przykryte czarną folią, więc teraz mamy równe pole pokryte folią... :D

ale oczywiście zapraszamy na działkę na spotkanie, tylko dawajcie wcześniej znać kiedy planujecie wizytę.

 

a co słychać na waszej budowie, jakie plany na najbliższy okres?

 

pozdrowienia

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca budowy tym więcej spraw do załatwienia....

Chciałem zapytać Was jakie połączenie telefoniczne macie lub będziecie mieć w nowym domku - TP SA? radiowe? satelitarne? inne?

A internet?

Co jest najkorzystniejszą ofertą?

Niektórzy nie pokazują się na forum po przeprowadzce do nowego domu - co jest przyczyną - nawał pracy ? brak internetu w domu?..

 

 

 

może poprostu już brak zainteresowania budowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca budowy tym więcej spraw do załatwienia....

Chciałem zapytać Was jakie połączenie telefoniczne macie lub będziecie mieć w nowym domku - TP SA? radiowe? satelitarne? inne?

A internet?

Co jest najkorzystniejszą ofertą?

Niektórzy nie pokazują się na forum po przeprowadzce do nowego domu - co jest przyczyną - nawał pracy ? brak internetu w domu?..

 

My będziemy mieli TP SA, chociaż jeśli mam być szczery to nie sprawdzaliśmy jaka jest najkorzystniejsza oferta.

Dopiero zaczęliśmy budowę, więc na razie myślimy o tym, żeby rosły ściany, a o połączeniach będziemy myśleli później.

Chociaż z tego co słyszałem to TP SA ma w tej chwili promocję i instaluje internet za małe pieniądze - ale trzeba to sprawdzić.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie, ale praca i budowa nie wspominając o rodzinie pochłaniają mnie bez reszty. Dlatego nie miałem jescze czasu zająć się tematem szamb, ale kwestia sierpnia i coś będę miał dla oczekujących :wink:

 

Na mojej budowie trwają prace związane z tynkami i pierwsze efekty widać, a i ekipa całkiem pozytywnie wypada (wrto było trochę poczekać), w sumie opóźnienie mam 6-cio tygodniowe, ale "...budowa to nie zawody pływackie...", pociesza mnie kochana żona.

 

pozdrowienia dla budujących i wypoczywających 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich po urlopie!

Było fajnie :D tylko krótko... :( no i wypoczynek z małym dzieckiem to zupełnie nowe doświadczenie.....

 

Próbujemy się teraz odnaleźć w codzienności....

 

Nusia i Byku, wszystkiego najlepszego! Obyście zawsze byli szczęśliwi i umieli dzielić to szczęście z innymi!!!!

(a może by tak jakaś fotka dla tych co nie byli na uroczystości..... :oops: )

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłaś się jako nawigator?

 

Chyba tak, bo dotarliśmy tam i z powrotem do domu :wink:

A na serio, to droga była dość ciężka: korki na autostradach :evil: i musieliśmy zmienić zaplanowaną wcześniej trasę.... a i tak "przestaliśmy" ze 3 godziny :evil:

A z powrotem jechaliśmy "profilaktycznie" mniejszymi drogami, na czym chyba nie wyszliśmy znacznie lepiej....

 

I wkurzyli mnie Słoweńcy, którzy na bramkach na autostradach nie wydawali reszty (niewiele, ale zawsze....)

 

No ale droga drogą, najważniejszy i tak sam pobyt...

Nie pojechaliśmy do Plitvic (mimo planów), bo tydzień to stanowczo za krótko, żeby robić takie wypady.... może następnym razem.....

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...