Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Oleno, nie wiem, na ile pomogą Ci te informacje, bo przecież cena zależy od projektu, ale nasz domek widziałaś, więc może faktycznie jakiś pogląd...

My za stan surowy razem z dachem (qrczę, nigdy nie pamiętam, co to jest ten "stan surowy"" z dachem czy bez?) płaciliśmy ok. 25 tys. zł (ściana jednowarstwowa Ytong, dach kryty folią + dachówka ceramiczna).

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

grzegorzleg coraz bardziej atrakcyjne są taryfy operatorów telefonii komórkowej, sądzę, że już nawet konkurencyjne w stosunku do TPSA. Najtańszy internet będzie chyba radiowy, tylko pytanie jak będzie działał na danym terenie w róznych warunkach pogodowych...

 

Olena szukając ekipy do stanu surowego (ściany z U220) polecane firmy z Warszawy wyceniały prace stanu surowego (fundamenty, hydraulika stanu 0, ściany nośne i działowe parteru i poddasza, schody, taras, strop, więźba dachowa) na ok. 32-35tys, polecana firma z okolic Radomia 20tys (bez hydrauliki, tą wybrałem), a jeszcze inna ok.13tys (ale bez więźby). Dwie firmy, które oferowały całość prac wraz z materiałem chciały ok. 120tys za ten sam etap prac. Koszty wykonania kompletnego pokrycia dachu (rynny, okna) to będzie dodatkowo ok. 10tys. O Panu, o którym wspominasz nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky Faktycznie internet radiowy jest konkurencyjny tylko...

robili pomiary i brak zasięgu

I jeszcze jedno - deklarujš transfer 320 a w niedzielę byłem u znajomych i działał gorzej niż przez modem

No i jestem w przysłowiowej kropce

Może znacie innych operatorów radiowych z zasięgiem w okolicy ul. Sobieskiego i Krakowskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Wlasnie otrzmalismy pozwolenie na budowe i chcielibysmy rozpoczac prace budowlane ale mamy ten sam problem, ktora ekipe wybrac. Tyle ofert i tak rozbiezne ceny.

 

 

Czy moglibyście się ze mna podzielić informacjami (tak pi razy oko) ile płaci się ekipie za stan surowy? I czy moze ktoś współpracował z ekipą od Pana Wendy? Za kazda informację będę niezmiernie wdzięczna :)

 

 

Otrzymalismy rowniez propoyzcje budowy przez wymieniona przez Ciebie firme. Ciekawe jakie sa Twoje wrazenia, ogladalas ich poprzednie budowy? Pewnie bedziesz miala tego samego kierownika co my bo to on nam polecil ta firme. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u nas? Zimno i wieje jak...... :evil: ...byle do lata......

 

A tak serio to w przyszłym tygodniu robimy elewację i "załatwiamy" kasę na trochę prac na zewnątrz: płot, wiata śmietnikowa i domek ogrodowy, kostka brukowa, ziemia itp. Chcielibyśmy przed zimą doprowadzić otoczenie domu do jako takiej normalności.

 

Trzymam kciuki za szybką i "bezkolizyjną" budowę!

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF

no to Wam domek wypięknieje !!! Super !!!

 

Rocky

trzymam kciuki, powodzenia !

 

Ślimak Maciek

pochwal się co u Ciebie.

 

mik99

byle tak dalej !

 

 

SylwekW

skończyło się już u Ciebie tynkowanie? ... a "pachnienie"? :wink:

 

Olena

trzymam kciuki aby tym razem było "od dobrej strony" :wink:

 

 

wojtekc

życzę trafnego wyboru ekipy

 

Nusia i Byku

napiszcie chociaz słówko jak legalett i wogóle...

 

grzegorzleg

TP S.A. zalazło mi za pazury kilkakrotnie i gdy tylko pojawi się możliwość podpisania umowy z inną firmą np z Netią, to to zrobię. Musiałoby tylko wyrazić wiecej osób taką gotowość. Na mojej polance będzie mieszkało 16 rodzin. Może Netia bedzie zainteresowana (zbyt mało osób???), a sąsiedzi Netią.

 

aha26

jakie aktualne wieści? Zaczynasz jeszcze w tym sezonie budowlanym?

 

 

wszyscy forumowicze nie wymienieni

budujcie lub wypoczywajcie i piszcie tu czasem :D Pozdrawiam serdecznie

 

Uprzejmie donoszę , że u mnie bryndza jak była tak jest. Kompletnie nic się nie dzieje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF

no to Wam domek wypięknieje !!! Super !!!

 

Wypięknieje, a raczej znormalnieje :D :D ... ale "nie chwalmy dnia przed zachodem słońca"....

 

No i marzy się nam już porządek wokoło: kawka/herbatka/piwko/itp. na wykończonym tarasie, bosą nóżką na trawniczek, pięknie rosnące roślinki (problemów, chorób, szkodników nie ma w planie :wink: ), suchą nóżką do samochodu, zakaz wstępu dla spacerujących piesków (czyt. płot, brama, furtka)...

Ach, jak te marzenia się zmieniają.....niedawno marzyliśmy o tym, co teraz mamy 8)..... Ciekawe co będzie potem :wink: ???

 

Renatko, tyle masz pytań, a tu taka cisza na forum (pewnie wszyscy pracują/wypoczywają) - może jakieś małe spotkanko? Kiedy będziesz w naszych/swoich stronach?

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26

jakie aktualne wieści? Zaczynasz jeszcze w tym sezonie budowlanym?

 

Hello!!!Wszystkim!!!!

Renatko! Zacząć wielkie chęci byśmy mieli,ale przecież muszę czekać na zatwierdzenie tego planu zagospodarowania przesyrzennego{zresztą tak samo jak Ty ,moja towarzyszko niedoli :wink: }.Myśle,że przy dobrych wiatrach może zaczniemy na sam koniec września,początek pażdziernika,ale szczerze w to wątpie znając nasze urzędy :evil: .Jeżeli się nie uda to dopiero na wiosnę :cry: .

Narazie to ciągle oglądamy nasz projekt i cieszymy sie nim :D a dzisiaj świętujemy bo to nasza 3 rocznica ślubu :D .

Pozdrawiam Wszystkich !!!!!!!BUZIAKI!!!!!

 

P.S na koniec dodam troche gorszą informacje{dla tych ktorzy wiedzą o co chodzi!!}zrezygnowałam z mieszkania ,ktore mialam otrzymac w testamencie bo pani z PCK osiagnęła już apogeum w swoich złoścliwościach i kłamstwach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...