Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ślimak Maciek

pochwal się co u Ciebie.

 

No dobrze, dobrze, Maria mnie swego czasu nieświadomie zmobilizowała, Renatka zdyscyplinowała - więc mogę wreszcie dołożyć sobie link na dole... Tyle u nas słychać, co tam widać + dojechał wreszcie klinkier, mogli wejść dekarze, więc pewnie jeszcze w tym tygodniu kilka nowych zdjęć będzie...

 

aha26- serdeczne gratulacje, reszta na priv.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Droga czy przy okazjii konsumpcji mogłabyś mi powiedzieć jak to robisz,ze zdjęcia Ci się wklejają a mi tylko link

 

Jasne :D : ustawiasz kursor (np. łapkę) na zdjęciu i klikasz prawym przyciskiem myszy. Pojawia się okienko, gdzie na samym dole są "właściwości". Klikasz na nie i zaznaczasz to wszystko, co jest w adresie (http...coś tam). Potem robisz "kopiuj". Potem tam, gdzie chcesz wstawić zdjęcie klikasz "Img", wklejasz ten skopiowany adres i znowu klikasz "Img". I już :D

 

Brzmi skomplikowanie, ale po pierwszym razie jest już dziecinnie proste :wink: :D

 

Ślimak Maciek napisał:

Maria mnie swego czasu nieświadomie zmobilizowała
:o

To było chyba bardzo nieświadomie :wink:

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimak Maciek

pochwal się co u Ciebie.

 

No dobrze, dobrze, Maria mnie swego czasu nieświadomie zmobilizowała, Renatka zdyscyplinowała - więc mogę wreszcie dołożyć sobie link na dole... Tyle u nas słychać, co tam widać + dojechał wreszcie klinkier,

Maćku czuję sie usatysfakcjonowana :wink: A tak poważnie, to gratuluję tempa i postępu prac. Zdjęcie inwestorów na budowie jest .... takie ładne .

Oby tak dalej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko! Zacząć wielkie chęci byśmy mieli,ale przecież muszę czekać na zatwierdzenie tego planu zagospodarowania przesyrzennego{zresztą tak samo jak Ty ,moja towarzyszko niedoli :wink: }

 

Moja towarzyszko niedoli :wink: chyba sobie usiądziemy i popłaczemy :wink:

 

Narazie to ciągle oglądamy nasz projekt i cieszymy sie nim :D

... no to już coś !!! Ten domek ja też sobie od czasu do czasu ogladam. Nie wykasowałam go z mojej poczty :D

 

a dzisiaj świętujemy bo to nasza 3 rocznica ślubu :D .

Wiele szczęścia i miłości wiecznie żarliwej z serca Wam życzę :D :D :D

Zdjęć wklejać też nie umiem, ale na spokojnie zastosuję rady UKF i z pewnościa mi się uda, więc na razie z kwiatków nici.

 

P.S na koniec dodam troche gorszą informacje{dla tych ktorzy wiedzą o co chodzi!!}zrezygnowałam z mieszkania ,ktore mialam otrzymac w testamencie bo pani z PCK osiagnęła już apogeum w swoich złoścliwościach i kłamstwach :evil:

mam mieszane uczucia, bo czasem swięty spokój jest ważniejszy od wszystkiego, ale z drugiej strony pani z PCK pewnie uzna , że miała rację. Tak czy owak współczuję Ci, Joanno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i marzy się nam już porządek wokoło: kawka/herbatka/piwko/itp. na wykończonym tarasie

... no co Ty Mario nie pamiętasz, przecież to wszystko już było :wink: ...i bardzo smakowało.

 

Ach, jak te marzenia się zmieniają.....niedawno marzyliśmy o tym, co teraz mamy 8)..... Ciekawe co będzie potem :wink: ???

Na pewno ich nie zabraknie. Pamiętasz polankę? :wink:

 

Renatko, może jakieś małe spotkanko? Kiedy będziesz w naszych/swoich stronach?

Maria

Mario bardzo tęsknię za polanką. Fajnie się gadało na Waszym "niewykończonym" tarasie, ale pewnie nie prędko przyjadę. Najwcześniej pod koniec września :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu (zwanej skórzaną lub muślinową)!!!!

 

aha26 wszystkiego najlepszego! :)

 

UKF a 13 rocznica to jaka? (prosze nie mowic, ze pechowa ;))

 

wojtekc czy Ty tu w ogole bywasz????? (wiadomosc na priv...)

 

Renatka znasz juz swoich najbliższych sąsiadów?

 

Nusia i Byku wróciliście już z wojaży?

 

a w ogóle cudownie się rozpisaliście Kochani :)

 

u mnie "nyndza z bryndzom", czekamy na kredyt :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26, Renatko, gdzie te zdjęcia? Czekam :wink: ......

 

Renatko, jak będziesz się wybierała do Stolicy, to daj znać: koniecznie musimy się spotkać :) A domek na polance takiej jak Twoja śni mi się czasami.......

 

Olena, 13-ta rocznica ślubu to rocznica KORONKOWA :D

 

u mnie "nyndza z bryndzom", czekamy na kredyt

My wczoraj wystąpilismy o podwyższeni kwoty kredytu i paniusia od razu nas "ostrzegła", że to może potrwać "nawet miesiąc" :evil: , a znając nasze "szczęście" (o kredyt budowlany "walczyliśmy" od lipca do grudnia :evil: ) i szybkość działania naszego banku..... :-?

 

Rocky, Maciej był wczoraj u stolarza i zajrzał na Waszą budowę :)

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonal to chyba Was nie dogonimy :wink: , bo mamy teraz tydzień przerwy.

 

aha26 Wszystkiego najlepszego! A desery przepyszne :wink:

 

Colby Kontakt do kierownika przesyłam na priv

 

Ślimak Maciek piękny album! Jaki beton brałeś na chudziak?

 

Renatka, Olena bryndza bryndzą, ale głowa do góry :)

 

UKF znam bardzo miłą Panią z PKOBP, z którą załatwianie kredytu to przyjemność.

 

A nam wczoraj, w obecności mika99 z rodzinką i SylwkaW, udało się wylać ławy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky napisał:

[A nam wczoraj, w obecności mika99 z rodzinką i SylwkaW, udało się wylać ławy !

 

Gratulacje! Ale silna grupa inspektorska

 

Rzeczywiście silna :D :D

Strzeżcie się budowlańcy!!! :wink:

 

Renatko, teraz ja mam pytanko: jak zrobić coś takiego, że jest "... napisał:" i potem cytat? Bo ja umiem tylko zrobić cytat przy pomocy przycisku quote :oops: - teraz i to mi nie wyszło :oops: :(

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pięknie udało. Jestem pilną uczennicą , a Ty masz talent dydaktyczny :D

A teraz uwaga: mój debiut w roli nauczycielki.

Aby cytaty były śliczne należy najechać kursorem na okienko w prawym górnym rogu postu , który chcesz cytować. Kliknąć. Ukaże się taki wygląd okienka jak przy odpowiedzi. Wykasowujesz to, co niepotrzebne, tzn. to czego nie chcesz cytować , ale musisz zachować na początku wszystko to co w nawiasie kwadratowym i to co na końcu w takim samym nawiasie. Tak samo przy wielokrotnym cytowaniu , ale tu ja już własnoręcznie wpisuję te nawiasy, bo inaczej nie umiem , ani nie wiem czy się da. Tnę tekst postu na te fragmenty do których chcę się odnieść i przed każdym nawias z imieniem/nickiem a na końcu tylko

W prywatnej poczcie mozna robić tak samo.

Teraz ja czekam. Popróbuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...