Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ślimak Maciek piękny album! Jaki beton brałeś na chudziak?

 

Rocky, dzięki!

 

Na chudziak B15 z BTB Fabryka Domów, 3000 pln/15m3 via Dachmur.

 

Przeglądałem sobie twoją stronę i oferty dekarzy - kilka firm rozpoznaję po charakterze pisma :wink: Zauważyłem wyceniony wyłaz dachowy Veluxa - nie wiem, gdzie go masz (nie widać na projekcie), ale weź pod uwagę, że przynajmniej na swojej stronie Velux deklaruje, że to wyłaz do pomieszczeń nieużytkowych, czyli zimny - zresztą sam opis konstrukcji to sugeruje. Zwróciłem na to uwagę, bo właśnie zamawiałem okna - i wybrałem Fakro :D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF

sprawdzam jaką jestem uczennicą i wklejam obrazek specjalnie dla Ciebie:

 

 

Ja też sprawdzam :D :D

 

No to się pięknie udało. Jestem pilną uczennicą , a Ty masz talent dydaktyczny

 

Ja też i Ty też :wink: :)

 

A obrazek cudny 8) - spojrzałam za okno i moja dusza krzyczy: "ja chcę w takie miejsce!!!!!"

 

Dziś znajomy pasjonat prognozy pogody zdołował mnie twierdząc, że pogoda na resztę sierpnia niezbyt się zmieni :cry: a ja potrzebuję słońca!!!!

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia64 - Chyba słuszne działanie - niewiele narazie o Rozważnym na Forum:

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=25201&highlight=c33

 

BTW: do kompletu jest Romatyczny - DL04 http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=106&action=showProject :wink:

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26, Renatko, gdzie te zdjęcia? Czekam :wink: ......

 

Renatko, jak będziesz się wybierała do Stolicy, to daj znać: koniecznie musimy się spotkać :) A domek na polance takiej jak Twoja śni mi się czasami.......

 

Olena, 13-ta rocznica ślubu to rocznica KORONKOWA :D

 

u mnie "nyndza z bryndzom", czekamy na kredyt

My wczoraj wystąpilismy o podwyższeni kwoty kredytu i paniusia od razu nas "ostrzegła", że to może potrwać "nawet miesiąc" :evil: , a znając nasze "szczęście" (o kredyt budowlany "walczyliśmy" od lipca do grudnia :evil: ) i szybkość działania naszego banku..... :-?

 

Rocky, Maciej był wczoraj u stolarza i zajrzał na Waszą budowę :)

 

Pozdrawiam, Maria

 

 

 

czekaliśmy na przyznanie kredytu 3 miesiące - aktywnie donosząc kolejne dokumenty, mało brakowało a byśmy się poddali, ale od lipca do grudnia......nie jestem taka cierpliwa.

 

 

pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26

jakie aktualne wieści? Zaczynasz jeszcze w tym sezonie budowlanym?

 

Hello!!!Wszystkim!!!!

Renatko! Zacząć wielkie chęci byśmy mieli,ale przecież muszę czekać na zatwierdzenie tego planu zagospodarowania przesyrzennego{zresztą tak samo jak Ty ,moja towarzyszko niedoli :wink: }.Myśle,że przy dobrych wiatrach może zaczniemy na sam koniec września,początek pażdziernika,ale szczerze w to wątpie znając nasze urzędy :evil: .Jeżeli się nie uda to dopiero na wiosnę :cry: .

Narazie to ciągle oglądamy nasz projekt i cieszymy sie nim :D a dzisiaj świętujemy bo to nasza 3 rocznica ślubu :D .

Pozdrawiam Wszystkich !!!!!!!BUZIAKI!!!!!

 

P.S na koniec dodam troche gorszą informacje{dla tych ktorzy wiedzą o co chodzi!!}zrezygnowałam z mieszkania ,ktore mialam otrzymac w testamencie bo pani z PCK osiagnęła już apogeum w swoich złoścliwościach i kłamstwach :evil:

 

Witam

Rozmawiałam z panią Agnieszką Niezabitowską, która powiadomiła mnie że plan zagospodarowania przestrzennego dla Chotomowa północnego zostanie wyłożony za ok. 4-5 miesięcy, a zatwierdzony za kolejne 6 miesięcy. Jeżeli Twoja działka znajduje się w tej części Chotomowa o której piszę to rozpoczniemy budowę wrzesień/październik ale 2006 roku

:cry:

 

pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26

jakie aktualne wieści? Zaczynasz jeszcze w tym sezonie budowlanym?

 

Hello!!!Wszystkim!!!!

Renatko! Zacząć wielkie chęci byśmy mieli,ale przecież muszę czekać na zatwierdzenie tego planu zagospodarowania przesyrzennego{zresztą tak samo jak Ty ,moja towarzyszko niedoli :wink: }.Myśle,że przy dobrych wiatrach może zaczniemy na sam koniec września,początek pażdziernika,ale szczerze w to wątpie znając nasze urzędy :evil: .Jeżeli się nie uda to dopiero na wiosnę :cry: .

Narazie to ciągle oglądamy nasz projekt i cieszymy sie nim :D a dzisiaj świętujemy bo to nasza 3 rocznica ślubu :D .

Pozdrawiam Wszystkich !!!!!!!BUZIAKI!!!!!

 

P.S na koniec dodam troche gorszą informacje{dla tych ktorzy wiedzą o co chodzi!!}zrezygnowałam z mieszkania ,ktore mialam otrzymac w testamencie bo pani z PCK osiagnęła już apogeum w swoich złoścliwościach i kłamstwach :evil:

 

Witam

Rozmawiałam z panią Agnieszką Niezabitowską, która powiadomiła mnie że plan zagospodarowania przestrzennego dla Chotomowa północnego zostanie wyłożony za ok. 4-5 miesięcy, a zatwierdzony za kolejne 6 miesięcy. Jeżeli Twoja działka znajduje się w tej części Chotomowa o której piszę to rozpoczniemy budowę wrzesień/październik ale 2006 roku

:cry:

 

pozdrawiam

Grażyna

 

Witaj Grazia!!! :wink:

Moja działka leży po stronie Jabłonny więc mam nadzieje,ze moze nie będę musiała az tak długo czekać.Załamałaś mnie tym terminem :cry: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Grazia!!! :wink:

Moja działka leży po stronie Jabłonny więc mam nadzieje,ze moze nie będę musiała az tak długo czekać.Załamałaś mnie tym terminem :cry: :evil:

 

 

 

Może rzeczywiście nie będziesz musiała tak długo czekać. Pytałam panią Niezabitowską konkretnie o teren za torami, okolice Wypoczynkowej.

Mam nadzieję że na wiosnę już będzie uchwalony, bo chcielibyśmy zacząć już coś budować....

 

G.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkamy teraz na Tarchominie,mamy swoje mieszkanko... niestety ja i dzieciaki mamy alergie i chyba przeszkadza nam sasiedztwo Polfy,a bardzo fajnie nam sie mieszka w tej okolicy.Mama sasiadki bardzo zachwala Chotomow-niby blisko,ale jzu zupelnie inny klimat.Mozecie mi pwiedziec jak tam jest?Tj czy czuc Polfe?No i tak orientacyjnie ile kosztuje dzialka?

Bardzo nam odpowiada mieszkanie z tej strony Warszawy,bo pochodzimy z Podlasia i czesto smigamy do Rodzicow.Co prawda mialam zamiar wyniesc sie daleko od Polfy,ale moze nie jest to konieczne?Chetnie sie wybierzemy w tamte okolice i troszke pozwiedzamy.

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...