Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Renatko, zapomniałam zrelacjonować Ci rozmowę, jaka miała miejsce u nas w ubiegły weekend.

 

Wprowadzenie: spodziewaliśmy się gości - mojej kuzynki z rodzinką (w tym roczny Kubuś), którzy niebawem rozpoczną budowę domku oraz rodzinki przesympatycznych Forumowiczów. Rozmowa dotyczyła właśnie oczekiwanych gości.

 

ja: ... i pojedziemy zobaczyć jak się buduje domek Dominiki..

Kacper: Dominika będzie miała swój domek?

ja: tak, Dominika będzie miała swój domek.

K: i Kubuś będzie miał swój domek?

ja: Kubuś też będzie miał swój domek.

K: i Judytka?

ja: i Judytka.

K: i ciocia Renatka?

.....

Musicie nas odwiedzić....

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

to może ja też tak nieśmiało sie dołacze i powiem,ze chętnie bym zobaczyła "prosty domek" :D Na żywo!

 

Inwestor jest na miejscu praktycznie w każde popołudnie - oraz w innych, uzgodnionych porach :wink:

Zapraszamy w grupach i indywidualnie :D :D :D

 

 

z pewnoscia sie pojawimy{jezeli tylko dowiemy sie :D gdziez znajduje sie ten "prosty i mały domek" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario

jestem zaskoczona , że Kaceprek nadal nas pamięta i to w taki miły sposób.

Pamięta, pamięta :D

Będziecie czekać na tych fachowców od elewacji? ... czy też przejdą krótką lekcję szacunku dla klienta?

 

Czekać to pewnie nie będziemy, bo moglibyśmy dłuuuugo czekać (bo znowu mogłaby im wypaść "lepsza fucha"), a co do lekcji - przypuszczam, że nie jesteśmy ani pierwszymi "olanymi" klientami i pewnie niestety nie ostatnimi....

Zastanawiałam sie nawet, czy nie zrobić im "reklamy" na Forum.... i co tam, przynajmniej uczulę naszych Grupowiczów:

ostrzegam przed firmą Jacka Kozłowskiego z Garwolina - totalna "olewka" klienta....

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Grupowicze!

 

Potrzebuję zamieścić ogłoszenie w internecie na sprzedaż auta w tym celu muszę zrobić kilka zdjęć, czy Ktoś z WAS mógłby mi pomóc?

Aparat cyfrowy ( z właścicielem rzecz jasna) wybawiłby mnie z kłopotu, myślę.

Sprawa raczej pilna.

Z góry dziękuję.

 

Witam wszystkich po dłuższej przerwie urlopowej 8)

 

Mik99,

 

tak się składa, że mamy aparat i całkiem blisko mieszkamy :D , więc chętnie pomożemy i wykonamy kilka zdjęć. Zazwyczaj jesteśmy w domu ok 18-19. Daj znać kiedy chcesz porobić zdjęcia.

 

A poza tym jesteśmy po czterech dniach od rozpoczęcia budowy i co tu dużo gadać domek rośnie i oby jak najszybciej się wybudował. Jeszcze nie możemy pochwalić się zdjęciami, bo nie umieścilimy ich na stronie, ale niedługo to zrobimy.

Co do ekipy, z którą współpracujemy musimy z Nusią przyznać, że na razie się sprawdzają - pracują rzetelnie (zrobiliśmy mały nalocik) i znają sie na robocie. A co najważniejsze kierownik ekipy jest profesjonalistą w każdym calu - gdy wylicza materiały to hurtownia nie ma żadnych pytań, doradza nam jakie rozwiązania są najlepsze, tłumaczy cierpliwie (a pytań mamy sporo :) ) a współpraca z nim to czysta przyjemność jak na razie... oby tak dalej.

 

pozdrawiam wszystkich budujących, ruszających z budową oraz przygotowujących się do niej

pięknie jest patrzeć jak rośnie własny dom :lol:

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...