Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Mario

oczywiście, że tych którzy formalnie zakończyli budowę również i to jeszcze serdeczniej :lol: bo sami chcielibyśmy być na Waszym miejscu...

 

Mik99

 

czy pasuje Tobie dzisiaj między 18-19, czy wolisz później?

chociaż słońce zachodzi już coraz szybciej, więc żeby zdjęcia dobrze wyszły to lepiej się spotkać wcześniej.

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mario

oczywiście, że tych którzy formalnie zakończyli budowę również i to jeszcze serdeczniej :lol: bo sami chcielibyśmy być na Waszym miejscu...

 

No, nie ma to jak się upomnieć :D :wink: :D

 

Marysiu, nie przejmujcie się, nie bedzies ty, bedzie inna - nie oni jedni tynki kładą, jak są niesłowni, to wysoce prawdopodobne, że na dodatek partaczą - więc może w sumie dobrze wyszło?

Może i dobrze, tylko znów jesteśmy na etapie poszukiwania ekipy :(

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich budujących, ruszających z budową oraz przygotowujących się do niej

pięknie jest patrzeć jak rośnie własny dom :lol:

 

Byku

 

Gratuluję i trzymam kciuki. Oby tak dalej.

Pozdrowienia przyjęte :D

 

Olena

moczcie się i.... do pracy :wink:

 

Ślimak Maciek

wcale nie ułatwiłeś oglądania domku. Dopiero co się nauczyłam , a Ty zmuszasz mnie znowu do intelektualnej pracy :wink:

Ale czy łatwo zajrzeć do spiralnego domku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimak Maciek

wcale nie ułatwiłeś oglądania domku. Dopiero co się nauczyłam , a Ty zmuszasz mnie znowu do intelektualnej pracy :wink:

 

Czasy takie, że co i rusz człowiek musi uczyć się czegoś nowego...

 

Ale czy łatwo zajrzeć do spiralnego domku :wink:

 

Pewnie, że łatwo - wystarczy dobrze pokręcić głową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99,

 

byliśmy wczoraj w domu między 18.15 a 18.55, ale nie widzieliśmy waszego samochodu. dzwoniłem też do Was do mieszkania, ale nikogo nie było.

 

Podaj mi numer telefonu do siebie to łatwiej będzie nam się spotkać.

Mój numer to 691-520-264.

czy dzisiaj Tobie pasuje ok 19-19.30???

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mik99,

 

byliśmy wczoraj w domu między 18.15 a 18.55, ale nie widzieliśmy waszego samochodu. dzwoniłem też do Was do mieszkania, ale nikogo nie było.

 

Podaj mi numer telefonu do siebie to łatwiej będzie nam się spotkać.

Mój numer to 691-520-264.

czy dzisiaj Tobie pasuje ok 19-19.30???

 

pozdrawiam

 

Byku

 

O 21.00 wczoraj wróciłem z pracy do domu, a nie miałem do WAS tel. :-? by poinformować o komplikacji. Dzięki za tel. zadzwonie wieczorem.

 

Pozdrowienia z Białegostoku dla wszystkich grupowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Budowa idzie pełną parą, a ja... w pracy, aż miejsca sobie nie mogę znaleźć :roll: . Dziś już o 6ej przywieźli pustaki, o 7ej wypożyczyłem zagęszczarkę, od 8ej mieli zwozić piach, o 12ej miała pojawić się koparka, o 16ej przyjedzie styropian i kleje, o 18ej jadę obejrzeć bramy, a o 20:30 - przypominam - mecz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam.Ja oczywiście po radę do forumowiczów.Mój domek stoi dach jest zrobiony ale mam pytanie do wszystkich czy spinki do dachówek ceramicznych są obowiązkowe bo mój dekarz twierdzi że nigdy nie zakłada a dachówki trzymają się na zakładkach[zamkach].Dach jest położony i boję się że przy wietrze pospadają moze trzeba poprawić zanim się zapłaci.Czekam na szybki oddzwięk forumowiczów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spinki do dachówek ceramicznych są obowiązkowe bo mój dekarz twierdzi że nigdy nie zakłada a dachówki trzymają się na zakładkach[zamkach].Dach jest położony i boję się że przy wietrze pospadają moze trzeba poprawić zanim się zapłaci.

 

Twój dekarz ma rację pod warunkiem, że połać dachu ma idealnie równą płaszczyznę, co jest jednak mało prawdopodobne.

Zwykle spinki zakłada się co czwartą dachówkę, w co drugim lub co trzecim rzędzie (w kolejnym rzędzie z przesunięciem o jedną).

Powinnaś więc zażądać poprawienia dachu. A ewentualne dyskusje możesz szybko zakończyć stwierdzeniem, że to Twój dach, Ty za niego płacisz i tak właśnie ma być zrobiony.

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę miksokret.

A co to znaczy? :o

to jest wylewka Renatko :lol:

dostalam zaproszenie od UKF , to zagladam

fajnie macie , ze juz budujecie :)

az milo popatrzec i poczytac

UKF

O dzialki chetnie zapytam , ale jak juz bede miala blizej niz dalej :lol:

Bardzo dziekuje za okazane checi

Zycze budujacym troche odpoczynku w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...