Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Mik i Maciek czy sprawdzaliście ceny szmb w hurtowni przy ul. Chotomowskiej??

 

Pozdrawiam

 

jeszcze nie... pracuję do późna może od poniedziałku się tym zajmę... może Ktoś Z WAS mógłby mnie wesprzeć.

 

 

Za betonowy zbiornik o poj. 8 m3 zapłaciłem 1900 zł netto z transportem i wstawieniem do wykopu.

Podaję tel 782-51-18

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się informacjami gdzie zamawialiście wieźbę i czy jesteście zadowoleni.

Wprawdzie jeszcze nie zamawiałem więźby, ale mam namiar na tartak, o którym pisałem tutaj

 

W przyszłym tygodniu powinniśmy wylewać strop, więc też pilnie będę poszukiwał więźby i planuję wybrać się własnie do tego tartaku. Jeżeli jest więcej chętnych może wybierzemy się wspólnie i zobaczymy przynajmniej co tam oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonal oczywiście racja, ale zawsze na miejscu można sobie wszystko zobaczyć, porozmawiać, podpytać. Zanurzeniowo impregnowana więźba mnie nie przekonuje, tym bardziej, że większość firm nie ukrywa, że po prostu zamaczają drewno na chwilę. Pozostaje malować samemu bądź decydować się na impregnację ciśnieniową. Tartak, o którym wspominam ma dobrą cenę więźby i jeżeli na miejscu nie okaże się coś nie tak to ja na chwilę obecną jestem zdecydowany właśnie tam zakupić drewno na więźbę. Tez nie jestem pewiem, że akurat stamtąd więźba będzie super, ale lada dzień będzie trzeba ją gdzieś :roll: zakupić :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chotomowiczów;)))

 

Mam nadzieję że nie dostanę bana za ten wątek, ale mam wrażenie że to Wy jesteście tym właściwym adresatem. Przymierzam się do zakupu działki budowlanej (najchętniej uzbrojonej po zęby:))) w Waszych okolicach. Jeśli ktoś coś wie o ewentualnej sprzedaży... byłbym wdzięczny.

Biorę pod uwagę następujące rzeczy:

- szkoła w pobliżu,

- działka (a nawet dwie bo może przekonamy naszych znajomych;))) o wielkości ok 1000m2 każda,

- mile widziany transport (np PKP),

- media,

pzdr

Grzegorz

Ps. Ile orientacyjnie kosztuje 1m2 uzbrojonej działki w Waszym rejonie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Witam wszystkich, ja i moja "Manuela" zapisujemy się do Grupy chotomowskiej. Myślę, że jeżeli nic poważnego się nie wydaży to za dwa tygodnie bedę już pełną gębą mieszkanicem Chotomowa. Chętnie podzielę się doświadczeniami, przeżyciami, powodzeniami i niepowodzeniami ze wszystkimi budującymi.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

P.S. Cześć Rocky. Jaki świat mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Witam wszystkich, ja i moja "Manuela" zapisujemy się do Grupy chotomowskiej. Myślę, że jeżeli nic poważnego się nie wydaży to za dwa tygodnie bedę już pełną gębą mieszkanicem Chotomowa. Chętnie podzielę się doświadczeniami, przeżyciami, powodzeniami i niepowodzeniami ze wszystkimi budującymi.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

P.S. Cześć Rocky. Jaki świat mały.

 

Witaj Mając,

 

witamy na forum :D

 

czyli mamy rozumieć, że za dwa tygodnie będziesz miał odebrany dom, czy dobrze zrozumiałem???

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Witam wszystkich, ja i moja "Manuela" zapisujemy się do Grupy chotomowskiej. Myślę, że jeżeli nic poważnego się nie wydaży to za dwa tygodnie bedę już pełną gębą mieszkanicem Chotomowa. Chętnie podzielę się doświadczeniami, przeżyciami, powodzeniami i niepowodzeniami ze wszystkimi budującymi.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

 

Witamy nowego kolegę!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mając :)

 

Wkup się w łaski grupy :wink: i sypnij z rękawa jakimiś przydatnymi na naszych budowach informacjami :lol:

 

Dziś poznałam wreszcie moją sąsiadkę, która też się buduje, zapraszałam ją nawet tu do nas :)

 

Domek Nusi i Byka... faaaaaajny :)

 

I trzymajcie za nas kciuki, jutro się dowiemy czy mamy dobrą ekipę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek Nusi i Byka... faaaaaajny :)

 

I trzymajcie za nas kciuki, jutro się dowiemy czy mamy dobrą ekipę :)

 

Cześć Olena,

 

cieszymy się, że podoba się Wam nasz powstający domek.

 

obyście dostali najlepszą ekipę o jaką się staracie - o ile jest to ta, o której myślę, że jest naprawdę dobra :lol:

 

mam nadzieję, że będzie dzisiaj na działce to się spotkamy i pogadamy.

 

pozdrawiam i do zobaczenia

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych forumowiczów :lol: .

 

Olena dziękuję za słowa uznania. Domek rośnie i rośnie. Tfu....tfu... na razie bez problemów.

 

Zapraszam na budowę.

nusia

 

Dzisiaj jesteśmy ok. 18.30

 

chyba Nusia mnie wyprzedziłaś... Ty gałganie 8)

to co za tfu, tfu - przecież nie wierzymy w zabobony :evil:

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...