Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nusia, Byku, co z Wami? :wink: Przecież już razem :D , a tu jakby osobno: jedno z Chotomowa, drugie z Legionowa?

Proszę mi tu się zaraz "ujednolicić" :wink: :D :wink: :D

Pozdrawiam serdecznie, Maria

 

 

ja czuję się jakbyśmy już mieszkali w Chotomowie :lol: chociaż do końca budowy jeszcze daleka droga przed nami...

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

kochani - mam prawomocne pozwolenie na budowe :D , jeszcze parę dni i możemy zacząć rządzić na działce. Nareszcie, mam nadzieję że jesień tego roku będzie piękna i dłuuuuga.

A zatem zaczynam zamęczać Was konkretnymi pytaniami:

1. Czy ktoś może mi dać namiar na porządnego, fachowego "studniarza"?

2. A może ktoś z Was zwalnia dobrą ekipę? Ja wiem, żę w kolejce jest jeszcze Olena, ale tak nieśmiało pytam... Niby coś u nas się kroi, ale nie do końca, więc na wszelki wypadek...

A teraz pytanie do UKF - Marysiu, jak Wasze postępy wykończeniowe? Niew mam czasu zajrzeć w Wasze okolice, ale kiedyś się wybiorę... albo i nie, bo będę ganiać na budowę.

Niusia - czy dobrze zrozumiałam - macie zamiar WPROWADZIĆ się w grudniu do swojego domu??? :D

Miłego dnia,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELZA23 Takie są prognozy naszego wykonawcy. Pod koniec września kończymy stan surowy otwarty. W pażdzierniku wszystkie instalacje, w listopadzie tynki w środku i prowizorka na zewnątrz. Ogrzewanie mamy bo jest Legalett więc całą wykończeniówkę bez obaw możemy robić nawet zimą.

Tak więc trzymajcie kciuki.

 

nusia

 

PS polecamy naszą ekipę. Warto na nich poczekać jeśli będą mieli zajęte terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawię się :oops: . Zapisuję się już do Chotomowa. Co prawda jeszcze nie ciałem ale na pewno duchem :lol: .

No, od razu lepiej wygląda :wink: :D

 

Grudzień tuż tuż...

Faktycznie.... :(

A jako termin wprowadzenia się jest bardzo realny :D (bo domyślam się, że nie przewidujecie drewna na podłogach).

 

kochani - mam prawomocne pozwolenie na budowe , jeszcze parę dni i możemy zacząć rządzić na działce. Nareszcie, mam nadzieję że jesień tego roku będzie piękna i dłuuuuga.

Suuper!!! :D A co do jesieni - też mam taka nadzieję :D

Co do studniarza - zgubiliśmy namiary na "naszego" :oops:

 

Marysiu, jak Wasze postępy wykończeniowe?

Postępy marne :( , ale może niedługo coś się ruszy :D Generalnie przed zimą (a to już niestety niedługo :cry: ) chcielibyśmy zrobić jak najwięcej na zewnątrz: elewację, płot, podniesienie terenu, podjazd, może wykończenie tarasu....

 

Niew mam czasu zajrzeć w Wasze okolice

Chyba nie myślisz, że ktoś Ci uwierzy, że nie masz czasu pokonać tych 200m? :wink: :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nusia - czy możesz mi dać jakiś kontakt do Twojej fajnej ekipy. Może zadzwonię i pogadam...

Marysiu - wiesz, mnóstwo spraw do załatwienia, wracam późno i już mi się nic nie chce. Nawet posprzątać w domu :oops:

A swoją drogą, mogłabyś gdzieś pozapisywać te swoje kontakty. Przecież wiesz, że mogłyby mi się przydać... :D

Pozdrawiam, monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu - wiesz, mnóstwo spraw do załatwienia, wracam późno i już mi się nic nie chce. Nawet posprzątać w domu :oops:

Oj wiem, wiem i rozumiem doskonale...

 

A swoją drogą, mogłabyś gdzieś pozapisywać te swoje kontakty. Przecież wiesz, że mogłyby mi się przydać... :D

Pozdrawiam, monika

Obiecuję poprawę.....

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elza - gratulacje z powodu otrzymania pozwolenia - i popieram w całej rozciągłości - oby ta jesień była jak najdłuższa i jak najcieplejsza... :lol:

oby domy nas wszystkich mogły rosnąć jak najszybciej :D

 

Nusia ma rację co do ekipy, która buduje u nas - jeszcze ani razu nie mieliśmy zastrzeżeń - profesjonalizm naprawdę godny polecenia.

Nie dokońca wierzyłem w prognozy kierownika ekipy, ale patrząc na wyniki prac - zmieniłem zdanie... i oczekuję z niecierpliwością grudnia :lol:

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

cieszmy się piękną pogodą

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Byku dziękuję za gratulacje. Czuję się dumna, że "już tyle przebrnęłam" :D (tzn. biurokrację)

Dziękuję za zaproszenie Oleno i Nusiu, ale nie mam jak się do Was dostać. Mąż pojechał samochodem do pracy, a wcześniej niż o 20 nie ściągnie, jak co dzień. Taka sobie "słomiana wdowa" jestem. :D

Ale może kiedy indziej. Rozumiem Oleno, że jedziesz obgadywać sprawę z ekipą, tak? No to owocnych rozmów.

pozd. wszystkich, Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Byku dziękuję za gratulacje. Czuję się dumna, że "już tyle przebrnęłam" :D (tzn. biurokrację)

Dziękuję za zaproszenie Oleno i Nusiu, ale nie mam jak się do Was dostać. Mąż pojechał samochodem do pracy, a wcześniej niż o 20 nie ściągnie, jak co dzień. Taka sobie "słomiana wdowa" jestem. :D

Ale może kiedy indziej. Rozumiem Oleno, że jedziesz obgadywać sprawę z ekipą, tak? No to owocnych rozmów.

pozd. wszystkich, Monika

 

Elza

jak juz przebrnęłaś przez biurokrację to teraz już z górki... życzę Tobie jak i wszystkim Forumowiczom szybkiej i profesjonalnie wykonanej budowy.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena, cieszę się, że masz świetną ekipę, a tak na prawdę jeszcze bardziej będę się cieszył (a Ty jeszcze bardziej) jak za parę miesięcy Twój entuzjazm nie wygaśnie. Dwóch bywalców, których serdecznie pozdrawiam czyli Ślimak Maciek mój sasiad zza miedzy i Rocky mój kolega z pracy wiedzą, jak można być zdowolonym z ekipy i jak mozna sie na ekipie przejechać. Jest takie przysłowie " nie chwal dnia przed zachodem słońca" i to trzeba stosować do ekip budowlanych. Wszystko wychodzi przy wykańczaniu "piony ścian, jakość wylewki, itd. itp." Co chcę przez to powiedzieć: nawet na najlepszą ekipę trzeba mieć "baczenie", i nie pozwalać im na wprowadzenie w życie swoich idei. NIe ma bata: każdy budowlaniec jakby dobry nie był, będzie starał sobie zycie ułatwić. Co mogę jeszcze Ci poradzić. Dokladnie uzgodnij wczesniej (najlepiej na papierze) co ma byc zrobione za umówioną cenę. Później za każdą poprawkę skasuję Cię jak za zboże, albo będziesz się woziła jak ja...

 

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając ja nie twierdzę, że cała moja budowa pojdzie teraz bezproblemowo i wszystko bedzie cacy :) Po prostu ciesze sie, ze udalo mi sie dogadac i bede miala ludzi juz sprawdzonych. Budowali kilka domow na mojej ulicy, buduja kilka nastepnych i jak na razie nikt nic zlego na ich temat nie powiedzial :) Mam nadzieje, ze ja nie bede pierwsza :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego z całego serca Ci życzę. Chodziło mi tylko oto żebyś na wszystko patrzyła chłodnym okiem. Nic poaz tym. Wszystkim nam zależy na tym aby pieniądze bądź co bądź cięzko zarobione nie zostały zmarnowane. Nie traktuj mnie jako okropnego pesymistę, chciałem tylko abyś patrzyła na wszystko bez emocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...