Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam ekipy do kartongipsu i ocieplenia stropu drewnianego,

Może Ktoś słyszał o dobrych i sprawdzonych fachowcach?

 

 

U mnie będzie robiła ekipa, która wykonała mi ocieplenie. Jeśli robią tak samo dobrze to będę mógł ich polecić. Zaczynają za 2-3 tygodnie i robota ma potrwać ok 2 tyg. Jeśli nie będzie dla Ciebie z późno to przypomnij mi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

 

Szukam dobrej i sprawdzonej ekipy na przyszły rok do stawiania ścian. Na razie etap budowania zakończyłem na etapie zero. Nie do końca jestem zadowolony ze swojej dotychczasowej ekipy- sporo nerwów, ten etap budowy mnie kosztował :)

 

Podaję namiary na (wydaje mi się tani piasek 9zł/tona, pospółka 13zł/t) + transport 100zł- 30 ton na raz. tel: 607-559-340. Piasek prosto z wyrobiska nad wisłą. Do tego karta wagi, czyli dokładnie wiadomo ile naprawdę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Kupowaliście może takie papierowe szalunki na słupy betonowe. Szukam konkretnie 38cm, a jeśli już mają to przeważnie 35 i 40cm.

 

Rocky chodzi o kolumny? Ja chcę kupić gotowe, podobno takie "prawdziwe" i niedrogie są do kupienia w zakładzie kamieniarskim w Rembertowie. Niestety jakoś nie mam tam po drodze... :)

 

Colby ja po 20 września będę "sprawdzała" szeroko polecaną ekipę, która buduje też u Nusi i Byka - może chcesz sobie zaklepać termin na przyszły rok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dla odmiany sąsiad z Białołęki.

 

Większość ekip, które do tej pory u mnie coś robiły pochodzi z rejonu Legionowskiego i mam nadzieję, że i tym razem znajdę u Was dobre i sprawdzone ekipy.

 

Mam już stan surowy i poszukuję do kolejnych etapów do wykonania jeszcze w tym roku:

- elektryk

- hydraulik

- tynkarze i posadzkarze - tynki tradycyjne cem-wap.

 

Z góry dziękują za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colby ja po 20 września będę "sprawdzała" szeroko polecaną ekipę, która buduje też u Nusi i Byka - może chcesz sobie zaklepać termin na przyszły rok? :)

 

Właśnie to rozważam, chętnie zapoznam sie z wynikami Twojego sprawdzania. Być może zaklepię jakiś termin na przyszły rok. Daj znać jak już się wszystkiego o nich wywiesz :)

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do kartongipsu i ocieplenia stropu drewnianego,

Może Ktoś słyszał o dobrych i sprawdzonych fachowcach?

 

 

U mnie będzie robiła ekipa, która wykonała mi ocieplenie. Jeśli robią tak samo dobrze to będę mógł ich polecić. Zaczynają za 2-3 tygodnie i robota ma potrwać ok 2 tyg. Jeśli nie będzie dla Ciebie z późno to przypomnij mi.

 

Pozdrawiam

 

już czekam i przypominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu pustooooo ..... :roll:

 

Witam wszystkich,

 

a my z Nusią możemy pochwalić się zakończeniem pewnego etapu - we wtorek zalano nam strop, więc jakby to powiedzieć parter już mamy :lol:

wierzę, że budowa dalej będzie rozwijała się w takim tempie jak do tej pory, bo wtedy jest szansa na szybką przeprowadzkę - jeszcze w tym roku, o czym marzymy.

 

Olena - co do ekipy, to patrząc na to jak chłopaki budują oraz biorąc pod uwagę ich profesjonalizm myślę, że możecie być spokojni - robiąc nawet nie zapowiedziane "naloty" przekonaliśmy się jak ciężko pracują - zresztą to jest czysta ekonomia skończą szybciej będą mieli szansę zarobić dodatkowo na innej budowie.

 

Rocky - napisz jak postępy na Waszej budowie - jestem ciekawy.

 

Sylwek - ale macie piękny dom - ostatnio przejeżdżaliśmy obok Was :D

 

pozdrawiam wszystkich

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu pustooooo ..... :roll:

 

Skoro narzekasz, że pusto, to podzielę się z Grupowiczami wrażeniami z naszej niedzielnej wizyty na pewnej budowie.... :D

 

Otóż w niedzielne popołudnie odwiedziliśmy budowę niejakiego maxymova :D i stwierdziliśmy, że buduje bardzo ładny domek :D 8) , w ładnej okolicy (las całkiem niedaleko). A jaką ma więźbę dachową!!! Jeszcze nigdy takiego cuda nie widziałam! :o I domek jest ładnie usytuowany na działce: z zacisznego tarasu (którego co prawda jeszcze nie ma :( ) jest widok na znaczną część ogrodu z pięęęękną sosną.

 

A my pracujemy nad ogrodzeniem (zamówiona brama i sztachety :D ) i domkiem ogrodowym (więźba już stoi :D ).

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...