Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U nas ubiegły tydzień pod znakiem Centrum Zdrowia Dziecka :cry: :cry: :cry: I ten też :cry: :cry: :cry:

 

Podczas zabiegu zarazili nam Synka groźną bakterią :evil: :cry: Teraz bidulkę faszerują antybiotykami....

 

Maria

 

 

My również jesteśmy z Wami - oby Synek jak najszybciej wrócił do zdrowia - tego właśnie Wam życzymy.

 

Nusia i Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :lol:

 

Olena nie matrw się. Ja wierzę, że z Lechem praca pójdzie szybko i sprawnie. A co najważniejsze profesjonalnie.

 

Jeśli chodzi o DachMur to trochę się na nich wkurz :evil: .... Póki co nic nie mówię bo została nam jeszcze faktura do rozliczenia :D

 

Mam do Was pytanie jaką wybraliście folię paroprzepuszczalną pod dachówkę? My się zastanawiamy nad Dorken'em Maxx i Tyvek'iem Solid.

 

nusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna refleksja po weekendowej nerwówce:

 

obsługa klienta w DachMurze straaaaasznie się pogorszyła :evil: :cry:

 

JUŻ NIE MOGĘ ICH POLECAĆ.....

 

Maria

 

co takiego Wam "zmalowali"???

my też mieliśmy z nimi różne przejścia... :evil: tylko Anię mi denerwują gałgany...

 

Byku

 

Co zmalowali? A takie tam: przywieźli nie to co trzeba tylko to co mieli, albo nie w takiej cenie jak było umówione i w ogóle tak jakoś inaczej (czyt. gorzej) traktują klienta....

Chyba rozrósł się im biznes i przestali nadążać (jak my zaczynaliśmy budowę w hurtowni było dwóch właścicieli i żona któregoś)...

 

A Ani tak po prostu nie można denerwować, czy z jakiegoś szczególnego powodu :D :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ani tak po prostu nie można denerwować, czy z jakiegoś szczególnego powodu :D :wink: ?

 

 

Jak by to powiedział jakiś polityk "nie potwierdzam i nie zaprzeczam..."

 

ale ja powiem tak - jak dobrze pójdzie to będziemy z Nusią rodzicami - chcielibyśmy się z Wami podzielić tą jakże radosną nowiną!!! :lol: :lol: :lol:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!!!!! :p

 

a propos - Mario gratuluję intuicji...

 

pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ani tak po prostu nie można denerwować, czy z jakiegoś szczególnego powodu :D :wink: ?

 

 

Jak by to powiedział jakiś polityk "nie potwierdzam i nie zaprzeczam..."

 

ale ja powiem tak - jak dobrze pójdzie to będziemy z Nusią rodzicami - chcielibyśmy się z Wami podzielić tą jakże radosną nowiną!!! :lol: :lol: :lol:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!!!!! :p

 

a propos - Mario gratuluję intuicji...

 

pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

 

Byku

 

 

 

 

BYKU,jeżeli to potwierdzone informacje to GRATULACJE :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było , a tu proszę Grupa nam się powiększa :D Nusia i Byku serdeczne gratulacje :D :D :D

 

Mario tak mi przykro z powodu Waszego Synka :cry: :cry: :cry:

Ucałujcie Go, proszę od cioci Renatki i Judytki.

 

Wszystkim budującym i nie budującym także życzę jak najdłużej pięknej , ciepłej jesieni

 

 

 

Renato,Moja Droga Jak ja Ciebie dawno tu nie widziałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia i Byku gratulujemy!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Teraz macie dodatkowa karte przetargowa - Ani nie wolno odmawiac ;) 8)

 

 

A ja takie mam pytanko do ogółu - kierownik budowy zaproponował nam zrobienie tarasu z kostki brukowej, nawet nam się ten pomysł spodobał - przerabiał ktoś już ten temat? Może chociaz jakieś namiary? Albo doradzcie mi firmę z dużym asortymentem kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja powiem tak - jak dobrze pójdzie to będziemy z Nusią rodzicami - chcielibyśmy się z Wami podzielić tą jakże radosną nowiną!!!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!!!!!

 

Aż nie wiem, co powiedzieć :D :D :D

To cudownie!!!!!

 

Dziękuję Wam wszystkim za troskę o Kacperka.

Jest już w domu :D :D , choć ciągle bierze antybiotyk.

 

I mamy zrobiony tynk na elewacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja powiem tak - jak dobrze pójdzie to będziemy z Nusią rodzicami - chcielibyśmy się z Wami podzielić tą jakże radosną nowiną!!!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!!!!!!!!

 

Aż nie wiem, co powiedzieć :D :D :D

To cudownie!!!!!

 

Dziękuję Wam wszystkim za troskę o Kacperka.

Jest już w domu :D :D , choć ciągle bierze antybiotyk.

 

I mamy zrobiony tynk na elewacji :D

 

Dużo zdrówka dla Kacpra M. :wink:

 

Gratulacje z powodu tynków.

 

Dzięki za ciepłe słowa nt mojego domku.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho tu u nas i pusto......

 

Podzielę się z Wami wrażeniami z wizyty w firmie Klinkier-Bud w Konstancinie Jeziornej, przy ul. Warszawskiej 87:

mają ogromny wybór klinkieru i cegły (my patrzyliśmy na ręcznie formowaną firmy Vandersanden). Mają fajne ekspozycje, np. budynki podzielone na kilka części obłożonych różnymi rodzajami klinkieru (zachwycił mnie fragment z szarego klinkieru - naprawdę super!).

 

Olena, pytałaś o kostkę brukową: nie spotkałam sklepu z dużym wyborem różnych producentów, ale byliśmy w jednym sklepie w Warszawie na Modlińskiej, jadąc do Jabłonny tuż za zwężeniem, po prawej stronie (kostki Bauma) i w jednym w Jabłonnie, też po prawej (nie potrafię dokładnie określić w którym miejscu), też z kostką Baumy.

Wybieramy sie jeszcze do dystrybutora kostki Semmelrocka - firmy "Trans-Gaz" w Jabłonnie przy ul. Chotomowskiej 51a (przy stacji benzynowej).

Ostatnio przeglądałam w necie stronę Bruk-Betu i mają sporo fajnie (przynajmniej na zdjęciach) wyglądających produktów, np. seria Realit. Będę próbowała znaleźć jakiegoś dystrybutora w okolicy, żeby "naocznie" sobie wszystko obejrzeć.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho tu u nas i pusto......

 

Podzielę się z Wami wrażeniami z wizyty w firmie Klinkier-Bud w Konstancinie Jeziornej, przy ul. Warszawskiej 87:

mają ogromny wybór klinkieru i cegły (my patrzyliśmy na ręcznie formowaną firmy Vandersanden). Mają fajne ekspozycje, np. budynki podzielone na kilka części obłożonych różnymi rodzajami klinkieru (zachwycił mnie fragment z szarego klinkieru - naprawdę super!).

 

Olena, pytałaś o kostkę brukową: nie spotkałam sklepu z dużym wyborem różnych producentów, ale byliśmy w jednym sklepie w Warszawie na Modlińskiej, jadąc do Jabłonny tuż za zwężeniem, po prawej stronie (kostki Bauma) i w jednym w Jabłonnie, też po prawej (nie potrafię dokładnie określić w którym miejscu), też z kostką Baumy.

Wybieramy sie jeszcze do dystrybutora kostki Semmelrocka - firmy "Trans-Gaz" w Jabłonnie przy ul. Chotomowskiej 51a (przy stacji benzynowej).

Ostatnio przeglądałam w necie stronę Bruk-Betu i mają sporo fajnie (przynajmniej na zdjęciach) wyglądających produktów, np. seria Realit. Będę próbowała znaleźć jakiegoś dystrybutora w okolicy, żeby "naocznie" sobie wszystko obejrzeć.

 

Pozdrawiam, Maria

 

faktycznie strasznie cichutko, czyżby wszyscy tylko siedzieli na budowach swoich domów... tak byłoby w idealnym świecie :lol:

Fajnie Mario, że podzieliłaś się z nami wrażeniami o firmach z klinkierem i cegłami - myślę, że prawie każdemu te namiary się przydadzą.

 

My możemy pochwalić się, że właśnie kończą nam więźbę i już niedługo będą kładli dachówkę... ojjjj piękny to widok dla oczekujących na dach nad głową. oby tak dalej pracowali, to może uda się wprowadzic jeszcze w tym roku - tak akurat na pierwszą rocznice naszego ślubu - byłoby super!!!!!!

pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...