Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

poszukuję piasku kwarcowego do wykończenia tynków.

 

Czy wiecie może gdzie coś takiego można nabyć?

 

W składzie kruszyw na Płochocińskiej, nie znam, niestety, telefonu. Po tej samej stronie, co Mańk, tylko trochę dalej w stronę Nieporętu.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W składzie kruszyw na Płochocińskiej, nie znam, niestety, telefonu.

Jeżeli tam to ja mam do nich telefon: 614-51-01, 604 803-729, ul. Płochocińska 126.

 

Dzięki za kontakt.

Po ile powinien być taki piasek, bo ceny są totalnie różne.

Tutaj jest po 240 zł/tone, ale tani transport (50 zł),

gdzieś na południe od Warszawy mają po 120 zł ale transport aż za 250.

 

Już nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosę bo nic się nie dzieje.

 

Przy okazji pochwalę się, że dzisiaj pierwszy raz napaliłem w mojej nowiuteńkiej Tarnavie. Fantastyczne doznanie. Siedziałem później ponad dwie godziny i jak głupek gapiłem się w ogień nie mogąc oderwać wzroku.

 

Pozdrawiam

 

Gratulacje!

A przy okazji pytanko. W przyszłym miesiącu czeka mnie zabudowanie wkładu kominkowego. Swoją Tarnawę zabudowaliście sami czy może masz do polecenia jakiegoś fachowca od kominków? Mile widziany solidny i rozsądny cenowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosę bo nic się nie dzieje.

 

Przy okazji pochwalę się, że dzisiaj pierwszy raz napaliłem w mojej nowiuteńkiej Tarnavie. Fantastyczne doznanie. Siedziałem później ponad dwie godziny i jak głupek gapiłem się w ogień nie mogąc oderwać wzroku.

 

Pozdrawiam

 

Gratulacje!

A przy okazji pytanko. W przyszłym miesiącu czeka mnie zabudowanie wkładu kominkowego. Swoją Tarnawę zabudowaliście sami czy może masz do polecenia jakiegoś fachowca od kominków? Mile widziany solidny i rozsądny cenowo :wink:

 

Podłączyłem sam i obudowę będę robił razem z gościem, który wykonuje u mnie G-K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

I nadrabiając zaległości informuję, że odwiedziłem jakiś czas temu budowę powyższego Motocyklisty :wink: - bardzo ładny domek, bardzo sympatyczny gospodarz. :D :D

 

Maxymov - widzę, że z Lepszą Połową mamy u was do obejrzenia nie tylko tynki, ale i kominek, za którym się właśnie rozglądamy.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 30 września jestem podwójnym ojcem. Tak urodził mi się drugi syn - Stanisław " Stasiek" na 10 pkt i 60 cm waga: 3840g. Cała rodzinę mam już w domu i czas wracać na forum i do budowy :wink:

 

Cieszcie się razem ze mną.

 

Mikołaj serdeczne gratulacje.

Wiele radości dla Rodziców i zdrowia dla Stasia życzę i przesyłam

bukiet kwiatów dla Mamy Stasia

 

http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/www.ftd.com/pics/products/FF68_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

I nadrabiając zaległości informuję, że odwiedziłem jakiś czas temu budowę powyższego Motocyklisty :wink: - bardzo ładny domek, bardzo sympatyczny gospodarz. :D :D

 

Maxymov - widzę, że z Lepszą Połową mamy u was do obejrzenia nie tylko tynki, ale i kominek, za którym się właśnie rozglądamy.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

 

Dziękuję i oczywiście zapraszam. W kominku palę za każdym razem jak jestem na budowie. Jeśli jesteś zainteresowany Tarnavą to służę namiarami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym miałaby polegac kooperacja?

sam aktualnie szukam szamba

 

Na wspólnym zakupie, oczywiście - może urwiemy coś choć z transportu :D

Ja potrzebuję jakieś 10m3, najchętniej w 1 kawałku.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

Myslisz o tej firmie z okolic Radomia do której podałes link?

Dzwonilem tam - za transport zaspiewali 500 zł. Gdyby przywieźli za tyle zbiorniki dla nas obu to może byłoby to opłacalne. W przeciwnym wypadku wychodzi tyle samo ile chcą za szambo w składzie w Jabłonnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdaję przegląd szambowego tematu (szczęśliwi posiadacze kanalizacji komunalnej mogą zatkać nos i nie czytać :wink: )

 

Przegląd dotyczy zbiorników jednokomorowych ok. 10 m3, transport= transport + wstawienie + montaż

 

Probud - IMHO najlepsze technicznie, jedyne z aprobatą techniczną Instytutu Ochrony Środowiska, niewysoki zbiornik, bez żadnych spoin, cena 2100 + transport 1800 :evil: :evil: :evil: (spod Częstochowy, cena transportu do podziału przez ilość zbiorników) Z ceny zbiornika można jeszcze urwać z 3% przy zbiorowym zamówieniu.

 

WAF-POL - standardowy wyrób podradomski (SWP): B20, spoina w połowie wysokości, malowane abizolem, tylko atest PZH, 1700 + 600 transport (cena transportu raczej do podziału)

 

JESBET - SWP, dodatkowo świadectwo jakości na wyroby betoniarskie, 1600 + 500 (cena transportu do podziału)

 

EKO-TRANS - SWP, ale bez spoiny, niski a długi. 2000 + 700 (cena transportu dwóch, czyli do podziału)

 

Skład na Chotomowskiej - 2200 za SWP nieznanego producenta, transport gratis, bez montażu.

 

Wspominany wcześniej Sałexpol odpuściłem - ma kiepską opinię na forum.

 

Dla porównania - warszawskie szambo z kompletem dokumentów, wysokiej jakości (Wifabet, Bysławska) - 3900 :o :o :o + ok. 200 transport...

 

Jakieś inne propozycje?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do EKO-TRANS bo wymiary ich zbiornika o poj. 10m3 najbardziej mi odpowiadają. I tak:

1) transport 2 zbiorników (czyli samochód z przyczepą) to min. 1000 zł, o cenie 700 zł nie chciał słyszeć - no, chyba ze za kurs z jednym pojemnikiem,

2) na zbiorniki 10 m3 trzeba czekać około 2 tyg. (na 8m3 tydzień),

 

Jesli o mnie chodzi to z uwagi na pkt.2 oferta mi nie odpowiada.

Próbuję szukać dalej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...