Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Przed chwilą dzwoniłem do EKO-TRANS bo wymiary ich zbiornika o poj. 10m3 najbardziej mi odpowiadają. I tak:

1) transport 2 zbiorników (czyli samochód z przyczepą) to min. 1000 zł, o cenie 700 zł nie chciał słyszeć - no, chyba ze za kurs z jednym pojemnikiem,

2) na zbiorniki 10 m3 trzeba czekać około 2 tyg. (na 8m3 tydzień),

 

Jesli o mnie chodzi to z uwagi na pkt.2 oferta mi nie odpowiada.

Próbuję szukać dalej :-?

 

Branża betoniarska nie przestaje mnie zadziwiać...

 

Z EKO-TRANSEM rozmawiałem kwadrans przed wysłaniem postu, facet rzucił cenę transportu do Warszawy 500, ale kiedy usłyszał, że chodzi o dwa zbiorniki, podwyższył do 700 "do podziału między was".

 

Chwilę wcześniej dzwoniłem na Chotomowską, pytałem, skąd są zbiorniki, które sprzedają: "gdzieś spod Radomia".

Na tejże Chotomowskiej szambo kupił Maxymov, który spisał z dokumentów zbiornika namiary jego producenta: firmy z Mińska Maz. Dobry z niego kolega, to i namiary rzeczone podesłał, przed chwilą dzwoniłem do Minska: "a, do Chotomowa, to my tam mamy takiego, na Chotomowskiej, co nasze szamba sprzedaje, tam pan nawet taniej kupisz, niż ode mnie".

:o :o :o

 

Potrzebuję sporego zbiornika, niezbyt wysokiego, bez dodatkowych spoin, o pewnej jakości. Kurcze, zostaje mi Probud? http://www.probud.pl/szamba.htm

Tylko trzeba więcej chętnych, żeby zjechać trochę choć z transportem...

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Koleżanki, koledzy, kto tam jest zbiornikiem na nieczystości szczelnobetonowym zainteresowany:

 

Skłonny jestem zdecydować się na Probud, tym bardziej, że robią transporty łączone, co pozytywnie odbija się na kosztach :D Konkrety poznamy wtedy, gdy zdeklarujemy się co do wielkości zamówienia. Niestety, możliwy termin dostawy to połowa listopada. Ja jeszcze mógłbym poczekać - a jak inni? Zbieram deklarację do czwartku i wysyłam zapytanie.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Również się piszę na "śmierdzący temat" tylko nie wiem czy 10m3 w jednym czy w dwóch zbiornikach!

Orientujecie się panowie w cenie wykopu? Może znacie kogoś z rozsądną ceną zajmującego się wykopami!!!?

 

 

Wykopami zajmuje się wielokrotnie polecany tutaj pan Ułanowicz. Sam korzystałem kilka razy z jego usług i byłem zadowolony. Telefon do niego to: 0-603-355-612.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do szamba trzeba czworga... :D

 

Ok, wysyłam zapytanie o cztery zbiorniki - 10m3, jednokomorowe.

-kriss- - wydaje mi się, że pojedyncze są lepsze, bo nie ma problemów z oczyszczaniem drugiej komory (no, chyba że masz bardzo wysoko wody gruntowe albo z każda komora będzie oczyszczana oddzielnie). To z Probudu ma od dna do górnej krawędzi kominka ok. 2 m, więc jest średnio głębokie.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Probudu:

 

2200 za zbiornik, transport z montażem 2000 za dwa (czyli do podziału), dostarczane w dwóch transportach w drugiej połowie listopada. Przy trzech byłoby taniej, bo wyślą jednym samochodem, wtedy będzie 2300 do podziału na trzech. Dotychczasowym zainteresowanym wysyłam swój nr na priv.

Proszę o deklaracje do poniedziałku.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witacie Wszyscy Grupowicze!

 

Dla Was wszystkich mam po jednym numerze nowego tytułu z wydawnictwa Murator, który jest poświęcony budowaniu domu. Dostaniecie go do domu bezpłatnie. Wszytkich zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]

Do numeru będzie dołączona krótka ankieta dotycząca pisma, każdy, kto ją wypełni i odeśle dostanie kolejny numer tego tytułu bezpłatnie oczywiście. Ogólnie chodzi o zrecenzowanie nowego tytułu Muratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ostatnio pojawiam sie tutaj gdy jestem w kropce. :cry:

 

obecnie poszukuję dekarza na gwałt! Większość z Was już to przeszła. Czy możecie mi podać jakieś namiary na sprawdzonych ludzi? Podzwonię, może akurat ma ktoś wolny czas. Niestety jak sie na początku trafi na niesłownych ludzi to tak się to później wlecze przez całą budowę. Załamka.

 

dzięki za info.

grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witacie Wszyscy Grupowicze!

 

Dla Was wszystkich mam po jednym numerze nowego tytułu z wydawnictwa Murator, który jest poświęcony budowaniu domu. Dostaniecie go do domu bezpłatnie. Wszytkich zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]

Do numeru będzie dołączona krótka ankieta dotycząca pisma, każdy, kto ją wypełni i odeśle dostanie kolejny numer tego tytułu bezpłatnie oczywiście. Ogólnie chodzi o zrecenzowanie nowego tytułu Muratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...