Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

300 zł to chyba z 5 godzin koparka pracowała? Płaciłeś od dziury czy od godziny?

 

Cena od dziury, wg wymiarów zbiornika (2,5x3x4m), zaproponowana przez koparkowego polecanego przez członków Grupy. Do kopania jeszcze nie doszło. Sugerujesz, że to zdzierstwo?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł to chyba z 5 godzin koparka pracowała? Płaciłeś od dziury czy od godziny?

 

Cena od dziury, wg wymiarów zbiornika (2,5x3x4m), zaproponowana przez koparkowego polecanego przez członków Grupy. Do kopania jeszcze nie doszło. Sugerujesz, że to zdzierstwo?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

nie wiem czy zdzierstwo, ale ja jak będę wkopywał oczyszczalnię to będę brał na godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł to chyba z 5 godzin koparka pracowała? Płaciłeś od dziury czy od godziny?

 

Cena od dziury, wg wymiarów zbiornika (2,5x3x4m), zaproponowana przez koparkowego polecanego przez członków Grupy. Do kopania jeszcze nie doszło. Sugerujesz, że to zdzierstwo?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

Jesli mowa o Ułanowiczu to nie wierzę aby zdzierał (to nie ten typ człowieka). Prawdę mówiać wolałem poczekać aż jego koparka będzie dostępna niż brać kogoś innego (a dzwoniłem do kilku kopaczy) do wyrównywania działki. Jutro pracuje u mnie.

 

BTW -> najprawdopodobniej w końcu jednak kupuję szambo (w składzie na Chotomowskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł to chyba z 5 godzin koparka pracowała? Płaciłeś od dziury czy od godziny?

 

Cena od dziury, wg wymiarów zbiornika (), zaproponowana przez koparkowego polecanego przez członków Grupy. Do kopania jeszcze nie doszło. Sugerujesz, że to zdzierstwo?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

nie wiem czy zdzierstwo, ale ja jak będę wkopywał oczyszczalnię to będę brał na godziny.

 

W takim razie rzucam publicznie pytanie - czy 300 złociszczy za wykonanie na włości naszej dołu 2,5x3x4m to propozycja godna uwagi?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rzucam publicznie pytanie - czy 300 złociszczy za wykonanie na włości naszej dołu 2,5x3x4m to propozycja godna uwagi?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

 

 

Zazwyczaj kopacze biorą 70-80 zł/godz.

Wiadoma sprawa że jesli wykopanie dołu pod szambo zajmie godzinę to nikomu nie będzie opłacało się przyjechać po marne 70 zł - stąd te "kosmiczne" ceny.

Dzwoniłem do kilku osób: chcieli za wykop pod szambo 350-450 zł (pewnie im dłuższy dojazd tym drożej).

Myśle że najlepszą metodą na zaoszczędzenie jest zatrudnienie kopacza przy okazji do innych prac takich jak np. wyrównanie powierzchni działki (tak będzie u mnie - w ogóle nie pytałem o cene za kopanie pod szambo bo przyjmuje ze policzy mi godzinowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renatko,

 

jak twoja budowa, wiesz kiedy startujesz???

jak będziesz u siebie to zapraszamy do nas - legalettu już prawie nie widać, ale za to można obejrzeć inne rzeczy... :D

 

pozdrawiam

 

Byku

 

Ja bardzo jestem ciekawa Waszej budowy !!! I tak się ogromnie cieszę, że już macie taki kawał domku.

 

Ja Wam wszystkim kochani bardzo kibicuję i trzymam kciuki za każdy etap budowy. Nawet gdy się tu nie odzywam, aby nie zaśmiecać zbytnio Waszych merytorycznych rozmów, to i tak czytam każdy post i dzienniki, i zdjęcia ogladam.

 

Byku za zaproszenie bardzo dziękuję i z radością obejrzę Wasz domek. Odezwę się wkrótce na komórkę Ani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników forum.Od dłuższego czasu czytam Wasze wypowiedzi.Jestem pod wrażeniem determinacji i zaangażowania jakie prezentujecie.U mnie jest etap wykończeniówki.Z racji wieku i przeżytych trudności mogę służyć skromnymi radami.Chciałbym dołączyć do Waszej grupy i mam nadzieję, że przyniesie obopólną korzyść.Pozdrawiam i do usłyszenia[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bezczelnie "pochwalę" :wink: Dziś wybraliśmy w końcu dachówkę i klinkier :) 8) :o

Super, to będę miała co oglądać u Ciebie. :wink: :D

 

 

 

Renatko na razie tylko wybraliśmy... :oops: Do oglądania jeszcze troszkę... :oops: Chociaż jak bardzo chcesz zobaczyć... :wink:

 

To jest dachówka:

http://www.wienerberger.pl/images/db/srref/1122014066807.jpg

 

A to klinkier:

http://www.wienerberger.pl/images/db/srref/1080545462466,0.jpg

 

"Na żywo" jakos lepiej wyglądają...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena dachóweczka jest śliczna i tak pasuje do klinkieru. Już nie mogę się doczekać, kiedy pokażesz mi gdzie położysz ten klinkierek. Widzę, że zrezygnowałaś z karpiówki. Wiem, rozsądek zwyciężył, ale ta też będzie pięknie wyglądać na domku w lewkoniach :D

 

 

Rocky trzymam kciuki za Wasz dach. To już jutro - prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...