Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Rocky trzymam kciuki za Wasz dach. To już jutro - prawda?

Dzięki Renatka! Tak, właśnie jutro rano ekipa ma przyjechać.

 

Czy ktoś z Was ma może okna Rehau, chyba na takie się zdecydujemy.

 

Gdzie w naszej okolicy rozejrzeć się za bramą garażową i drzwiami wejściowymi, a gdzie lepiej nie ;-) ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, rozsądek zwyciężył, ale ta też będzie pięknie wyglądać na domku w lewkoniach :D

 

 

Renatko rozsądek rozsądkiem, na karpiówkę po prostu by nam nie wystarczyło :oops: :oops: :oops: . Ta suwakowa też jest w miarę płaska a kasztanowy kolor moze fajnie wyglądać na ul. Kasztanowej... :wink:

 

Budowa to nieustanne kompromisy :) Już dwa "poważne" wybory mamy za sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky trzymam kciuki za Wasz dach. To już jutro - prawda?

Dzięki Renatka! Tak, właśnie jutro rano ekipa ma przyjechać.

 

Czy ktoś z Was ma może okna Rehau, chyba na takie się zdecydujemy.

 

Gdzie w naszej okolicy rozejrzeć się za bramą garażową i drzwiami wejściowymi, a gdzie lepiej nie ;-) ?.

 

Ja mam drzwi ze Zbigmet-u i bramę Krispol. Zbigmet kupiłem w Zbigmecie na Modlińskiej w Jabłonnie a bramę w firmie Coliber także w Jabłonnie przy Modlińskiej. Obie firmy polecam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, moje szambo już osadzone

http://www.extrafotka.pl/fotos/12950.jpg

brałem 10 m3 z hurtowni na Chotromowskiej

nie mogą powiedzieć zeby górny zbiornik miał idealnie takie same wymiary boków jak dolny, po za tym w niektórych miejscach szczelina między nimi była wielkości do 2 cm ale uszczelniłem pianką i zaprawą klejącą (podobno wodoszczelną) także ogólem jestem w miarę zadowolony.

 

http://www.extrafotka.pl/fotos/12948.jpg

a to pracownik p. Ułanowicza - jak dla mnie fachowiec 1 klasa

 

http://www.extrafotka.pl/fotos/12949.jpg

a to sam Ułanowicz (jak napisalem uprzednio - jesli ktoś by tu na niego narzekał to by na pewno zgrzeszył)

 

 

BTW -> Ułanowicz prosił mnie o umieszczenie ogłoszenia: ma do sprzedania wywrotkę kamieni polnych (idealnych np. na skalniak) za 300 zł. Jesli ktoś zainteresowany ofertą to niech zajrzy do działu OD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marian44 - miło że wpadłeś do nas :D

 

Rocky, co do bramy i furtki to człowiek, który będzie u nas robił dopiero wziął wymiary, więc co do efektu końcowego możemy opowiedzieć dopiero jak zakończy pracę. Jest to człowiek polecany, więc wierzymy, że zrobi rzetelnie.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky trzymam kciuki za Wasz dach. To już jutro - prawda?

Dzięki Renatka! Tak, właśnie jutro rano ekipa ma przyjechać.

 

Czy ktoś z Was ma może okna Rehau, chyba na takie się zdecydujemy.

 

Gdzie w naszej okolicy rozejrzeć się za bramą garażową i drzwiami wejściowymi, a gdzie lepiej nie ;-) ?.

 

ups, trochę nie doczytałem i napisałem Tobie o bramie wjazdowej i furtce - mój błąd :oops:

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotografie.net.pl/jesienfotografie/Drzewo_-_dumnie_._Oswietlenie_zdjecie._871.jpg

 

Jesienne pozdrowienia dla wszystkich Grupowiczów :wink:

 

Byku: napisz proszę coś wiecej o Waszej furtce i bramie bo zainteresowany jestem.

Ślimak Maciek: czy nasz śmierdzący temat posuwa się?

Sonal: podaj proszę koszty twojego szamba i kopania.

Maxymov : piękny dom, jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie :wink:

 

http://www.fotografie.net.pl/jesienfotografie/Parkowe_zdjecie_-_park_w_Pszczynie_-_fotografia_860.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Kończymy kwestię szamb.

 

-kriss- przywołał mnie wczoraj do porządku (dzięki :lol:) - lekką przesadą jest ściąganie szamba spod Częstochowy, skoro pod Radomiem można kupić też niezłe. Potem znalazłem zadowolonych nabywców zbiorników z EKO-TRANS http://www.szambo.go3.pl/oferta.html - więc stwierdzam, że dalej już nie szukam. Robią dwa rodzaje dziesiątek: długą i płytką (2000 PLN) i głęboką, z dwóch części zestawionych na felc i klejonych (1675 PLN) - w tym drugim przypadku potrzeba jest ok. 3 m głębokości dołu. Płyta wierzchnia wytrzymuje ciężar ok. 0,5 m ziemi i samochodu osobowego. Transport z montażem ok. 700 PLN za dwa. Do ceny zbiornika należy doliczyć kominek.

Realizacja - 1-1,5 tygodnia. Można też, oczywiście, zamówić dwa mniejsze i łączyć w poziomie.

 

Nie będzie mnie od jutra do soboty, więc chętnie przekażę komuś negocjacje ;) - rozmawiałem z jednym z właścicieli, p. Janasem, kom. 608 182 855, wspominałem, że jest 2-4 chętnych w Chotomowie i okolicach. Z ceny zbiorników raczej nie zejdą, może coś przy transporcie (i tak biorą tylko dwa jednym samochodem).

 

Co do bram - właśnie dogaduję się co do bramy garażowej, wjazdowej i ogrodzenia z Bram-Masterem z Łomianek (p. Waldemar Karpiński, 509 912 141) - dzięki, mik99 :D - szczerze polecam, możemy łączyć siły i zamówienia :wink:

 

To tyle, pędzę oglądać wylewki :D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt mojego zbiornika to 2100 netto; wymiary 2x2,5 x2,30 (wys.), w cenie transport (o rzut beretem) i umieszczenie w dole (bez montażu).

Komina na razie nie kupowałem - otwór zatkałem pokrywą od beczki która służy mi jako zbiornik na wodę.

Przemnożone wymiary wewnętrzne dały mi pojemnosć 9,3 m3

Cena kopania -> po starej znajomosci (jak już pisałem oprócz tego miałem wyrównywaną działkę).

 

EKO-TRANS -> jesli miałbym cos brać od nich to oczywiście tylko zbiornik bezspoinowy którego lokalne składy nie mają w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosę bo nic się nie dzieje.

 

Przy okazji pochwalę się, że dzisiaj pierwszy raz napaliłem w mojej nowiuteńkiej Tarnavie. Fantastyczne doznanie. Siedziałem później ponad dwie godziny i jak głupek gapiłem się w ogień nie mogąc oderwać wzroku.

 

Pozdrawiam

 

Witaj Maxymov,

 

czy możesz powiedzieć gdzie i za ile kupiłeś Tarnave - też się nad nią zastanawiamy :D

naprawdę sam ją zainstalowałeś? jestem pod wrażeniem.

 

Mik99 - co do furtki i bramy dam znać już niedługo - facet już podobno ją robi, więc dam Ci znać czy sprawił się na medal. jest to człowiek z okolic, więc mam nadzieję, że będzie się starał zrobić porządnie.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bram - właśnie dogaduję się co do bramy garażowej, wjazdowej i ogrodzenia z Bram-Masterem z Łomianek (p. Waldemar Karpiński, 509 912 141) - dzięki, mik99 :D - szczerze polecam, możemy łączyć siły i zamówienia :wink:

My też będziemy zainteresowani bramą garażową. U tego Pana już byliśmy (ale kawał drogi!) i mamy jego propozycję. Ale nie mamy porównania z innymi producentami np. Krispol, Thermoline, czy na bramie 470x220 mogą być duże różnice w cenie :-? , a w jakosci :-? ? No i musimy zdecydować się na kolor, tak żeby i okna i drzwi wejściowe również w takim dostać. I chociaż montaz dopiero na wiosnę, to będziemy chcieli wkrótce się decydować, żeby móc zająć się następnymi rzeczami. Więc możemy łączyć siły i zamówienia, jeśli tylko przełoży się to na parę groszy, np. kolor gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Maxymov,

 

czy możesz powiedzieć gdzie i za ile kupiłeś Tarnave - też się nad nią zastanawiamy :D

naprawdę sam ją zainstalowałeś? jestem pod wrażeniem.

 

pozdrawiam

 

Byku

 

 

Cześć, cześć !!

 

Tarnavkę kupiłem w firmie MTM, która ma siedzibę przy Żołnierskiej róg Marsa. Powołując się na mnie dostaniesz rabat: na wkład 12%, na rurę i inne elementy 15%. Więcej info na priv. Myślę, że do końca tygodnia skończę obudowę, a wtedy zapraszam na spektakl.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Rocki - my z żoną wybralliśmy bramę garażową ,producent Wiśniowski w kolorze złoty dąb o wym: 4750x2125 w cenie 3100 zł + 300 zł montaż.Brama ocieplona (4cm pianki) bez napędu. W temacie szamba - za dwa zbiorniki 9000 i 6000 tyś litrów - zapłaciliśmy 4000 zł nas nic nie obchodziło. Jeśli tematy godne uwagi to służę namiarami.[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Rocki - my z żoną wybralliśmy bramę garażową ,producent Wiśniowski w kolorze złoty dąb o wym: 4750x2125 w cenie 3100 zł + 300 zł montaż.Brama ocieplona (4cm pianki) bez napędu. W temacie szamba - za dwa zbiorniki 9000 i 6000 tyś litrów - zapłaciliśmy 4000 zł nas nic nie obchodziło. Jeśli tematy godne uwagi to służę namiarami.[/url]

 

Poproszę o namiary na sprzedawcę bram i szamba - ceny bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocki - my z żoną wybralliśmy bramę garażową ,producent Wiśniowski w kolorze złoty dąb o wym: 4750x2125 w cenie 3100 zł + 300 zł montaż.

Marian44 proszę potwierdź jeszcze raz cenę 3100zł ?!? I poproszę namiary, bo z tego co się zorientowałem to bramy takiej wielkości zarówno firmy Wiśniowski jak i firmy Krispol kosztują ok.5000 zł, a w złotym dębie chyba nawet w tej cenie się nie kupi.

 

Ślimak Maciek za bramą garażową warto też zajrzeć do firmy Coliber, którą polecił maxymov Oferują konkurencyjne do Wiśniowskiego bramy Krispol. Przy okazji dowiedziełem się, że taką bramę segmentową montuje się, w przeciwieństwie do okien i drzwi wejśicowych, już po otynkowaniu, więc nie będę jej kupował w pierwszym rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...