Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Ślimak Maciek, -kriss-

 

Jaka decyzja w kwestii szamba?

 

Eko-trans wstępnie obgadany (patrz kilka postów wyżej), P.T. Koleżeństwo może się zdeklaruje wiążąco?

 

Ślimak Maciek (Chotomów, Obrońców Modlina): 10m3 w pionie (1675 pln)

mik99 (Dąbrowa Chotomowska): ?

-kriss- (Rajszew): ?

rafal9 (stolyca w części nam najbliższej, Sprawna): ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pomocy!!!

Znacie dobrego, sumiennego elektryka??? Pan Zieniewicz (znany z forum)był umówiony z nami od pół roku. Miał wejść w zeszłym tygodniu....nie udało się, umówiliśmy się na poniedziałek (ostatecznie!!!!).... Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłam do Szefa Ekipy czy jest pan elektryk i co!! nie ma go!!! Zdziwił się bardzo kiedy do niego zadzwoniłam. Na moje pytanie czy jest na budowie odpowiedział mi "a pani jest??" :evil: To chyba jakiś żart. Przeprowadziłam z nim poważną rozmowę i ma wejść jutro, ale wolę mieć coś zastępczego w rękawie,bo przekonać mnie nie przekonał.

 

Kurde a w poniedziałek mają zacząć tynki :cry:

 

Pomóżcie!!!!

nusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimak Maciek, -kriss-

 

Jaka decyzja w kwestii szamba?

 

Eko-trans wstępnie obgadany (patrz kilka postów wyżej), P.T. Koleżeństwo może się zdeklaruje wiążąco?

 

Ślimak Maciek (Chotomów, Obrońców Modlina): 10m3 w pionie (1675 pln)

mik99 (Dąbrowa Chotomowska): ?

-kriss- (Rajszew): ?

rafal9 (stolyca w części nam najbliższej, Sprawna): ?

 

Ja się deklaruję.

Też chcę 10 m3. Czy są jakieś przeciwwskazania na zbiornik w pionie? Np. wysokość wód gruntowych?

Czy oni oferują usługę montażu do rury kanalizacyjnej wystającej z budynku?

Myślę, że przy tak dużym zamówieniu możnaby coś wynegocjować. Czy ktoś z Was już próbował?

 

Na kiedy chcecie zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - DZIEKI MACKU ZA MILE POWITANIE I CENNE WSKAZOWKI

 

 

A listwy muszą zostać - coś powinno zabezpieczać kruche narożniki przed obtłukiwaniem. Nie przejmujcie się, farba je przykryje.

 

Macku - o te listwy w naroznikach, to ja sie nie martwie.. moze nieprecyzyjnie sie okreslilam: nasi fachmani zostawili listwy posrodku scian... Marian44 uspokajal mnie w tej kwestii, wiec mam nadzieje, ze bedzie ok

 

 

O Urzędowskim faktycznie opinie są różne, co zdaje się jest w dużej mierze zasługą ich sieci sprzedaży. Myśmy zamówili drewniane okna od lokalnego producenta z Kobyłki: http://www.kusiak.pl, p. Ryszard Kusiak, tel. 606423747. Będą u nas do obejrzenia za dwa tygodnie (już! :D). IMHO bardzo wysoka jakość, a cena przyzwoita (nie mylić z najniższą).

 

Dzieki za namiar - jednak ta ich strona nie bardzo sklonna do wspolpracy :( :( Czy moglbys troche rozjasnic temat i podpowiedziec jak wyglada cena Urzedowskiego na poziomie 19,5 tys - 21 tys PLN za 18 okien (86 mb okien) w porownianiu z oferta Pana Kusiak? Jakby mozna bylo obejrzec okna u Ciebie za te dwa tygodnie, to byloby super :p :p

 

 

Potwierdzam słowa Rockyego - niezły: http://hydraulik.kfd.pl/ jest naprawdę dobry: fachowiec, rozsądny cenowo - tylko gaduła straszna... Moja żona twierdzi, że to dlatego mam z nim dobry kontakt... :oops:

 

Super. Tylko podejrzewam, ze Pan Niezly jest super zajety, abstrahujac juz od tego czy Chotomow jest dla niego atrakcyjny pod katem odleglosci. A nam potrzeba hydraulika praktycznie na gwalt :cry: :cry:

 

Co sie tyczy wody z własnego ujęcia - jest kiepska. U nas mamy przekroczony mangan i żelazo.

 

Dzieki sliczne za wskazowki w tym temacie :D czy juz ktos z WAS ma zakupione filtry? co polecacie?

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiar - jednak ta ich strona nie bardzo sklonna do wspolpracy :( :( Czy moglbys troche rozjasnic temat i podpowiedziec jak wyglada cena Urzedowskiego na poziomie 19,5 tys - 21 tys PLN za 18 okien (86 mb okien) w porownianiu z oferta Pana Kusiak? Jakby mozna bylo obejrzec okna u Ciebie za te dwa tygodnie, to byloby super :p :p

 

Nie przeliczałem okien na metry szkła, po prostu wysłałem listę okien do wyceny. Powiem tak - z dwudziestu paru ofert cenowych Kusiak był trzeci lub czwarty od dołu tj. nie najtańszy, ale w dolnej strefie cen. Prosto od producenta, bez marż dilerów. Najlepiej zadzwoń i umówcie się na wizyte w zakładzie - warto zobaczyć, co i jak robią.

Strona faktycznie nie chodzi - ponoć ma ruszyć jutro. A na wizję lokalną zapraszam, jak tylko zamontują.

 

Super. Tylko podejrzewam, ze Pan Niezly jest super zajety, abstrahujac juz od tego czy Chotomow jest dla niego atrakcyjny pod katem odleglosci. A nam potrzeba hydraulika praktycznie na gwalt :cry: :cry:

 

Mikołaj faktycznie jest zapracowany, ale Chotomów jak najbardziej mieści się w jego normalnym zasięgu działania - choćby domy mik99 i nasz są tego najlepszym dowodem. Po prostu emigruje zarobkowo z Podlasia do stolicy - ale tylko od poniedziału do piątku. W weekendy za to przyjmuje gości na swoich oryginalnych mozaikach z terakoty :wink:

 

czy juz ktos z WAS ma zakupione filtry? co polecacie?

 

Właśnie szukam, a niedługo już kupić muszę, więc dam znać.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!

 

Bardzo potrzbuje Waszej pomocy: czy ktos z Was ma namiary na ekipe, ktora wykonuje tzw. suche posadzki - miksokretem? W przyszlym tygodniu powinnismy polozyc te posadzki, a z fachmanami krucho :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:

 

 

U mnie tydzień temu robiła ekipa, która jest polecana w tym wątku:

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=921629#921629

 

Sprawili się dobrze.

 

Poza tym jest kilka kontaktów w dziale Ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Zieniewicz (znany z forum)był umówiony z nami od pół roku. Miał wejść w zeszłym tygodniu....nie udało się, umówiliśmy się na poniedziałek (ostatecznie!!!!).... Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłam do Szefa Ekipy czy jest pan elektryk i co!! nie ma go!!! Zdziwił się bardzo kiedy do niego zadzwoniłam. Na moje pytanie czy jest na budowie odpowiedział mi "a pani jest??" :evil:

:o, a już myślałem, że mamy porządnego elektryka, a tu taka plama :evil: Nie lubię takich ludzi i mam nadzieję, że nie będę zmuszony skorzystaś z jego usług. Nusia może powołanie się na kierownika budowy, który go poleca, coś tu jeszcze pomoże.

 

Pomocy!!!

Znacie dobrego, sumiennego elektryka???

Nusia, informacja na priv.

Ja tez poproszę ten namiar, napisz Maciek coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka-odnośnie wylewek zadzwoń pod numer:692 240 012 pan Stasio. powierzchnia 250m2 w jeden dzień , prawie idealnie w cenie 11 zł m2 . Ocieplenie układałem sam.Cena z sierpnia. Okna -zorientuj się w ANACIE w Legionowie przy ul.Sowińskiego.my kupiliśmy drewniane w kol maranti i jesteśmy zadowoleni i z okien i z montażu. Kupujemy tylko blisko .Nie ma póżniej problemów z ew.reklamacją regulacją i konserwacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!

 

Bardzo potrzbuje Waszej pomocy: czy ktos z Was ma namiary na ekipe, ktora wykonuje tzw. suche posadzki - miksokretem? W przyszlym tygodniu powinnismy polozyc te posadzki, a z fachmanami krucho :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:

 

 

U mnie tydzień temu robiła ekipa, która jest polecana w tym wątku:

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=921629#921629

 

Sprawili się dobrze.

 

Poza tym jest kilka kontaktów w dziale Ogłoszenia.

 

Dziekuje SLICZNIE za pomoc :D :D

Juz zanotowalam namiary na Pana Andrzeja i jutro zadzwonie. Czy moglbys byc jeszcze tak mily i uchylic rabka tajemnicy odnosnie ceny za taka prace? JESLI robia to w jeden dzien i jestes zadowolony, to wlasnie tego szukam :lol:

 

Przegladam tez ogloszenia drobne i rzeczywiscie jest tam wiecej namiarow, ale to sprawdzone sa najlepsze.

 

DZIEKUJE

 

PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka-odnośnie wylewek zadzwoń pod numer:692 240 012 pan Stasio. powierzchnia 250m2 w jeden dzień , prawie idealnie w cenie 11 zł m2 . Ocieplenie układałem sam.Cena z sierpnia. Okna -zorientuj się w ANACIE w Legionowie przy ul.Sowińskiego.my kupiliśmy drewniane w kol maranti i jesteśmy zadowoleni i z okien i z montażu. Kupujemy tylko blisko .Nie ma póżniej problemów z ew.reklamacją regulacją i konserwacją.

 

DZIEKI MARIAN44 za namiary :lol: :lol:

 

Odnosnie okien - super, ze udalo sie Wam znalezc dobre okna, moge zapytac jaka to firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tydzień temu robiła ekipa, która jest polecana w tym wątku:

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=921629#921629

 

Sprawili się dobrze.

 

Widzę, że nie tylko obawy o wylewki, ale i wykonawcę tychże mieliśmy jednego ;) Tyle, że inne ekipy z tej samej firmy. Potwierdzam - dobry wykonawca, na forum ogłasza się jako Eimund. Cena za rozłożenie i wylanie z materiałem, bez styropianu - 27 pln/m2. U nas zajęło im to półtora dnia.

 

Co do szamba - przeciwwskazania dla głębokiego szamba to wysokie wody gruntowe, to na Białołęce może być problem, choć raczej nie w twojej okolicy. Eko-trans w cenie transportu ma też montaż, ale nie sprawdziłem, co się kryje za tym pojęciem - podłączenie rury, czy też może jedynie wstawienie do wykopu i ew. przyklejenie pokrywy/kominka.

 

Rocky - poleciłem mojego elektryka, robi instalację odgromową (u nas zrobił bardzo fajnie, kryjąc większość zwodów), instalację elektryczną i alarmową (z tej ostatniej opcji nie korzystałem). Ceny ma rozsądne, bardzo porządny i uczciwy. Myśli przy pracy, konsultuje wątpliwości i niekiedy doradza: Jan Dzięgielewski, tel. 601 280 066.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślimak Maciek, -kriss-

 

Jaka decyzja w kwestii szamba?

 

Eko-trans wstępnie obgadany (patrz kilka postów wyżej), P.T. Koleżeństwo może się zdeklaruje wiążąco?

 

Ślimak Maciek (Chotomów, Obrońców Modlina): 10m3 w pionie (1675 pln)

mik99 (Dąbrowa Chotomowska): ?

-kriss- (Rajszew): ?

rafal9 (stolyca w części nam najbliższej, Sprawna): ?

 

 

Bierzmy te szamba, jeżeli dobre one są i nie czekajmy, bo zima za pasem i o wykopy trudniej będzie.

Tylko cenę trzeba by ponegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian44 i UKF - skoro mowicie o odbiorach domu, to na pewno wybor okien jest juz za Wami. Czy moglibyscie podzielic sie Waszym doswiadczeniem odnosnie wyboru okien? Opinie innych tez mile widziane :p :p

 

My okna kupowaliśmy w firmie Mark-Bud w Łomiankach, białe, plastikowe, trzykomorowe. Widzę, że Ciebie bardziej interesują drewniane... ale jakby co, to służę informacjami.

 

Maćku, te publiczne podziękowania...aż mnie zawstydziłeś :oops: :oops: ....jakbyśmy nie wiem co zrobili......

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jakbyśmy nie wiem co zrobili......

 

No jak to?! Uchroniliście:

 

1. człeka przed listopadowym noclegiem przymusowym w stanie surowym otwartym;

2. dziecię nadzwyczaj małoletnie przed przemarznięciem i brakiem kontaktu z rówieśnikami (sam nie wiem, co straszniejsze);

3. niewiastę (z natury swej wszak delikatną) przed ww. przemarznięciem oraz zbędnymi acz dolegliwymi obawami o wymienionego w pkt. 1 :wink:

 

...to mało?!

 

Niechaj Muratorowie wżdy postronni znają

Że UKF w potrzebie łacno pomagają

:wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Pozdrawiam z drugiego końca W-wy (Wawer).

Przy okazji szukania szamba, ostatnio trochę czytałem ten wątek i dzięki niemu zdecydowałem się na Eko-trans - mają przyjechać w najbliższą sobotę

 

Jak już założą, to napiszę wrażenia :)

 

pochwalę się że mam już szambo, kupione w Eko-transie: poza tym że samochód im się nieźle zakopał obok mnie, to wszystko przeszło gładko, więc polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...