Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

NADESZŁA WIELKOPOMNA CHWILA!!!!!Dzisiaj o godzinie 15 stej staliśmy się włascicielami działki o powierzchni 1000 metrow,położonej w pobliżu ul.Kisielewskiego!!!!!!HURRRRAAA :D :D :D

 

Gratulacje! :D :D :D

 

A na dobry początek...

 

http://www.fiskars.com/digitalAssets/141754_2416_PL.jpg

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADESZŁA WIELKOPOMNA CHWILA!!!!!Dzisiaj o godzinie 15 stej staliśmy się włascicielami działki o powierzchni 1000 metrow,położonej w pobliżu ul.Kisielewskiego!!!!!!HURRRRAAA :D :D :D

 

 

Gratulacje!

to najgorsze masz za sobą, teraz to już z górki... :lol:

 

pozdrawiam

 

Byku

 

Dobre !!! Byku !!! :lol: :lol: :lol:

 

Wzorem Maćka i ja coś dorzucam :wink:

 

 

 

http://handlowy.prefamet.com.pl/img_p/img_handel/maszyny_budowlane/betoniarki_mieszadlowe.gif

 

aha26, no to możesz już zaczynać.

 

Tak na poważnie, to bardzo się cieszę razem z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADESZŁA WIELKOPOMNA CHWILA!!!!!Dzisiaj o godzinie 15 stej staliśmy się włascicielami działki o powierzchni 1000 metrow,położonej w pobliżu ul.Kisielewskiego!!!!!!HURRRRAAA :D :D :D

Dziś czas na GRATULACJE,

bo za dzień, dwa czas na WYDATKI.... bez końca,

ale po trudach.... szczęście bez granic. http://www.mediarun.pl/images/i_8992x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta łopata podarowana przez Maćka, to narzędzie wysokiej klasy :D

U nas już trochę pokopała, m.in. studzienkę na deszczówkę :D

Maria

 

UKF to ja też taką łopatę chcę mieć, co to sama kopie :wink:

 

Pewnie niedługo się przyda, bo plan wkrótce będzie wyłożony i można występować o pozwolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, czy już staliście się szczęśliwymi posiadaczami takiej łopaty?

Maria

 

Hmm... w związku z zamiarem wykonania zalecanej przez znawców tzw. ostrej skiby na powierzchni ca. 600 m2 :-? zamierzam dziś-jutro nabyć to cenne narzędzie. Chętni do wzięcia udziału we wspomnianym wyczynie mile widziani, wzajemność gwarantowana (jeśli przetrwam...) :D :D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani baaardzo Wam dziękuje i dziękuje za te wspaniałe prezenty,teraz już pełną parą będę mogła zaczynać!!!!!Chciałam na tę okolicznośc zaserwować tort....,ale oczywiscie jak zwykle nie wiem czemu nic nie daje mi sie wkleic ...choć juz wczesniej umialam wklejać.Jak mi się uda to jeszcze sobie pojemy!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE... :evil: co ja robie nie tak z tym wklejaniem zdjeć?

1. Wybieram obrazek

2.Naciskam na wlasciwosci

3.zaznaczam adres url

4. wciskam ok

5wciskam kopiuj

6. wchodze do muratora ,chce to wkleic do mojego postu a tu...napis wklej jest wogole nie aktywny!!! :evil: Co się stalo,przeciez wczesniej wklejalam{choćby adres się pokazywał,a teraz zupełnie nic bo wklej jest nie aktywne :cry: :cry: :cry: }JAK JA NIE CIERPIE TYCH KOMPUTERÓW!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha26 - cieszę się razem z Tobą . Pamiętaj o kronice , bo pamięć ludzka jest zawodna a zdjęcia utrwalą każdą chwilę . która będzie cieszyć za ....lat . Olena - przy układaniu dachówki zwróć uwagę na to aby dobrze zamontowali grzebień wentylacyjny na pasie nadrynnowym . Teoretycznie dachówka nie powinna leżeć na tym pasie , tylko się opierać na tym grzebieniu .Z rynnami też uważaj , aby nie zamocowali Ci za wysoko. Pytaj się o wszystko ,niech tłumaczą aTy to później weryfikuj. Powodzenia

I jeszcze jedno - każde przycięcie łaty czy kontrłaty powinno być zasmarowane impregnatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...