Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Z tej okazji chciałem złożyć Wam życzenia

zdrowia, szczęścia, pomyślności, no i kasy na budowę i urządzanie domu marzeń

Stosowna karta na naszej mapce

grzegorzleg piękna choinka, a bombki identyczne jak nasz domek :) Dziękuję za życzenia, myślę, że to ostatnie się szybko spełni - Mikołaj z PKOBP jest dosyć chojny :wink:

 

jestem zainteresowanyn zakupem kominka, jak dogadasz temat to wchodzę w ciemno :wink:
mik99 zakup wkładu to może jeszcze pół biedy, ale kto nam go fachowo zamontuje :-? ?

Ślimak Maciek a co u Ciebie z kominkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów Naszej Grupy

Za tydzień w sobotę jest Wigilia

Z tej okazji chciałem złożyć Wam życzenia

zdrowia, szczęścia, pomyślności, no i kasy na budowę i urządzanie domu marzeń

Stosowna karta na naszej mapce

 

Za życzenia ślicznie dziekuję, a kartki na mapce obejrzeć nie mogłam, bo mi sie nie otworzyła, a włączył mi się za to program antywirusowy :(

 

Hej, szczęśliwcy kominkowi i Ci od pięknych ogrodzeń i dachóweczek - może jakieś zdjęcia dla ogrzania serc tych, którzy jeszcze nie budują, cooo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grupowiczów Naszej Grupy

Za tydzień w sobotę jest Wigilia

Z tej okazji chciałem złożyć Wam życzenia

zdrowia, szczęścia, pomyślności, no i kasy na budowę i urządzanie domu marzeń

Stosowna karta na naszej mapce

 

 

Dziękuję bardzo i Tobie też wszystkiego naaajlepszego!!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szczęśliwcy kominkowi i Ci od pięknych ogrodzeń i dachóweczek - może jakieś zdjęcia dla ogrzania serc tych, którzy jeszcze nie budują, cooo !

 

Wedle życzeń Renatko (nareszcie kupilismy aparat! :lol: )

 

http://www.olena.republika.pl/grudzien2.jpg

 

Tak dzis wygladał nasz domek :)

Krajobraz raczej nie ogrzewa ale sama chcialaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów Grupy Chotomowskiej!

 

Bardzo proszę o pomoc - ewentualne rady oraz informacje, które mogą wpłynąć na podjęcie ostatecznej decyzji co do wyboru miejsca!

 

Działki - Chotomów ulica Polna!

 

Według waszej opinii - "Co na NIE a co na TAK" w tej lokalizacji?

 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki!

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowanyn zakupem kominka, jak dogadasz temat to wchodzę w ciemno :wink:
mik99 zakup wkładu to może jeszcze pół biedy, ale kto nam go fachowo zamontuje :-? ?

 

Tym tematem zajmiemy się chyba dopiero w Nowym Roku, może będzie bardziej łaskawy, co? Ale na kominek decyduję się z firmy Tarnava, najpewniej. A Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena - instalacje elektryczne , alarmowe-spraktykowane na sobie mogę podpowiedzieć namiary , gdybyś potrzebowała .

Marian44 poproszę o kontakt, wciąż rozglądam się za elektrykiem. Czy Tobie też go ktoś polecił?

 

Ale na kominek decyduję się z firmy Tarnava, najpewniej. A Ty?

Najpewniej też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Renatka, jesteś bardzo miła :oops: . Kiedy dasz nam szansę odwdzięczyć sie tymi komplementami ? :wink:

 

Z dalszymi pracami czekamy do wiosny.

A po okna udałem się do jareko. Z tych, które on oferuje Aluplast w kolorze nie nadaje się ze względu na przekroczoną wysokość okna tarasowego, a następne cenowo są okna Rehau. Więc wybór okien nie był taki trudny, a fachowy montaż jareko mam nadzieję, że zapewni spokój z oknami na lata 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky ja to chciałabym choćby już jutro, aby komplermenty dotyczące mojej budowy były zasadne. Ale okoliczności idą już w dobrym kierunku. Plan z naniesionymi poprawkami wyłożony jest w tej chwili w gminie, sprawy moje też powoli, ale rozplątują się, wiec bliżej niż dalej. :)

A o usługach jareko już czytałam w kilku miejscach, że warto. Przetrzesz szlak, to mnie i następnym będzie łatwiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowanyn zakupem kominka, jak dogadasz temat to wchodzę w ciemno :wink:
mik99 zakup wkładu to może jeszcze pół biedy, ale kto nam go fachowo zamontuje :-? ?

 

Tym tematem zajmiemy się chyba dopiero w Nowym Roku, może będzie bardziej łaskawy, co? Ale na kominek decyduję się z firmy Tarnava, najpewniej. A Ty?

Jeśli chodzi o kominek to też jestem zainteresowany

Myślę , że lipiec - sierpień przyszłego roku to czas na realizację

No i najpewniej Tarnava.... a może x2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...