Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nusia i UKF moje serdeczne gratulacje. Ja wraz z moją żonką cieszymy się małą pociechą już od 4,5 miesięcy:) Z dnia na dzień jest coraz weselej, choć bywają i ciężkie chwile. Ale co tam, te weselsze chwile wynagradzają po 100 kroć te gorsze.

 

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W brzuszku rośnie nam mała współlokatorka, więc musimy o nią dbać.

 

A kiedy spodziewacie się narodzin? I jak się czujecie?

Nam też rośnie mały Ktoś.....

 

Pozdrawiam, Maria

 

UKF serdeczne gratulacje!!! i oby to drugie maleństwo było równie "bombowe" jak pierwsze - tego Wam życzymy :lol:

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Widzę że większość klubowiczów z okolic Chotomowa ma już bardzo zaawansowany stan budowy Swoich domków:-). Ja właśnie kupiłem projekt domu murator C110 i zamierzam go stawiać na wiosnę tego roku w Jabłonnie. Teraz jestem na etapie adaptacji projektu, oraz biegania po urzędach.... :roll:

Mam prośbę, jeśli ktoś mógłby mi polecić solidną i niedrogą ekipę budowlaną to byłbym wdzięczny.

A gdzie kupowaliście w naszych okolicach za rozsondną cenę materiały budowlane?

 

Oj czuję że teraz będę tu często zaglądał.

Dobrze że jesteście... Obawiałem się, że nie będę miał nawet kogo zapytać o doświadczenia na lokalnym rynku. Co prawda moja żona pochodzi z Jabłonny, ale ja z okolic Szczecina a w Jabłonnie mieszkam dopiero od 1,5 roku i jeszcze nie znam tutejszych wykonawców i sprzedawców.

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

 

 

Mario1977

 

późno, ale mimo wszystko serdecznie witamy na forum!

 

myślę, że odwiedzając nasze forum znajdziesz tu wszystkie informacje niezbędne do wybudowania swojego domu.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF i Nusia - serdeczne gratulacje :D :D :D

 

Dluzszy czas nie pojawialam sie na forum, bo sporo sie wydarzylo, a nie bylo wystarczajaco czasu, by naskrobac kilka zdan. Rodzina Chotomowska rzeczywiscie sie powieksza i ja z Adamem tez mamy swoj udzial. 22 grudnia na swiat przyszedl nasz synek, wczoraj wlasnie skonczyl trzy tygodnie. Absorbuje czas dosc mocno, teraz tez prowadzi strajk generalny i nie chce spac. :roll: :roll: Generalnie radosc nie do opisania :lol: :lol:

 

pozdrawienia od naszej Trojki :D

 

ADAM, EWA, MATEUSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF i Nusia - serdeczne gratulacje :D :D :D

 

Dluzszy czas nie pojawialam sie na forum, bo sporo sie wydarzylo, a nie bylo wystarczajaco czasu, by naskrobac kilka zdan. Rodzina Chotomowska rzeczywiscie sie powieksza i ja z Adamem tez mamy swoj udzial. 22 grudnia na swiat przyszedl nasz synek, wczoraj wlasnie skonczyl trzy tygodnie. Absorbuje czas dosc mocno, teraz tez prowadzi strajk generalny i nie chce spac. :roll: :roll: Generalnie radosc nie do opisania :lol: :lol:

 

pozdrawienia od naszej Trojki :D

 

ADAM, EWA, MATEUSZ

 

 

Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Mateusza od dwóch sympatycznych koleżanek Natalki i Karinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wszystkich , którzy dbają o to , aby metraż domku był dokładnie zapełniony . A tak na marginesie - skąd bierzecie siłę i czas na godziny nadlidżbowe ? Zapomniałem- jesteście młodzi . Kobiety weźcie pod uwagę , że splendor winien spłynąć na ojców . Przecież wszystko zaczeło się od Adama . Panowie tak trzymać !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie! :cry: :evil: Odsubskrybowało mi nasza grupę i nie dostawałam powiadomień od sawiąt :(

 

Nusi juz gratulowałam, UKF super nowina! Hawajka gratuluje potomka, tak myslałam, ze to dzięku niemu się nie pokazujesz na forum :)

 

Nusia i Byku dzis bezczelnie pogrzaliśmy się przy Waszej tarnavie :oops: , u nas od jutra będzie grzała koza z waszego odzysku :wink: :lol:

Kurcze podoba mi sie ta tarnava.... ale nam się marzy kominek z dwiema szybami (front i bok)... macie coś godnego polecenia? (albo hihihi znowu nam się marzenia odmienią tak jak z projektem domu i dachówką :wink: )

 

Ja tak jak i Nusia polecam naszego wykonawcę - pana Leszka (przy okazji pozdrawiam bo się dziś przyznał, że do naszej grupy zajrzał :lol: )

 

Do okien też zaproszę najprawdopodobniej Jareko, do alarmu _ZBYCHA_.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco-budująco, mam nadzieję, że listonosz będzie mnie znowu powiadamiał o nowych wypowiedziach... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze podoba mi sie ta tarnava.... ale nam się marzy kominek z dwiema szybami (front i bok)... macie coś godnego polecenia? (albo hihihi znowu nam się marzenia odmienią tak jak z projektem domu i dachówką :wink: )

 

może takie coś:http://bank.muratordom.pl/images/Vol0002/17480.jpg

 

nam podoba się taka zabudowa:http://bank.muratordom.pl/images/Vol0002/17540.jpg

 

ale chyba zrobimy taką:http://bank.muratordom.pl/images/Vol0001/4894.jpg

tylko w okrojonej wersji (bez boków) i bardziej oszczędną w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy kominek tylko z montażem. Obudowę robi nam P. Leszek. Mamy Tarnave Comfort.

 

Byliśmy, zwiedziliśmy i PODZIWIAMY. 8)

 

Pan Leszek wydał się nam bardzo profesjonalny. Czas pokaże może z nim obudujemy nasze kominki. Napisz mi proszę, jaką cenę z montażem zapłaciliście za WASZ, my wybraliśmy taki sam i jaki VAT na fakturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...