Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze podoba mi sie ta tarnava.... ale nam się marzy kominek z dwiema szybami (front i bok)... macie coś godnego polecenia? (albo hihihi znowu nam się marzenia odmienią tak jak z projektem domu i dachówką :wink: )

 

może takie coś:http://bank.muratordom.pl/images/Vol0002/17480.jpg

 

 

No takie coś :) Ale tarnava tego nie robi? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia podatkowego w tym roku również pozwalam sobie wystosować do Was apel:

 

Mały kuzyn mojego męża, Pawełek, cierpi na porażenie mózgowe. Rodzice robią, co mogą aby mógł w miarę sprawnie funkcjonować. Poprawa następuje bardzo małymi kroczkami, ale jest widoczna.

Pawełek (Pawula, jak mówi sam o sobie) jest ślicznym i bardzo pogodnym chłopcem!

 

Dzięki pieniążkom zebranym w zeszłym roku z 1% podatku Pawełek uczestniczył w 4 dwutygodniowych turnusach rehabilitacyjnych.

 

Jeśli możecie, przekażcie 1% swojego podatku na rehabilitację Pawełka (dopisanie podanego numeru na przelewie powoduje, że przekazane środki "idą" na rehabilitację konkretnego dziecka).

 

Jeśli możecie, przekażcie ten apel rodzinie i znajomym....

 

Pozdrawiam,

Maria

 

"Mam na imię Paweł, mam 6 lat, cierpię na dziecięce porażenie mózgowe i jestem dzieckiem słabo widzącym. Kilka miesięcy temu przeszedłem operację ortopedyczną w Łodzi, po której 5 tygodni miałem obie nóżki w gipsie. Jeszcze samodzielnie nie chodzę, nawet sam nie stoję, ale muszę bardzo dużo ćwiczyć i korzystać ze specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Systematyczne wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, kompleksowa rehabilitacja, terapia psychologiczno – logopedyczna są dla mnie ogromną szansą abym mógł samodzielnie funkcjonować i żyć jak rówieśnicy. Takie turnusy są bardzo kosztowne i przekraczają możliwości finansowe moich rodziców.

Jeżeli możecie, proszę pomóżcie mi !

 

Zrób dobry uczynek – nie oddawaj fiskusowi tego, co możesz dać organizacji pożytku publicznego

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

PKO BP XV O/WARSZAWA

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

z dopiskiem „1% podatku na OPP (d-1834)”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF: ok. przekażemy.

 

mam pytanie do osób mieszkających przy ul. Kasztanowej, ponieważ wiem, że na własną rękę zakładaliście gaz ziemny.

 

Czy moglibyście podać mi namiary na instytucje, w której to załatwialiście?

 

Będę ogromnie wdzięczna.

 

Grażyna

 

Grazia111,

 

niestety nie mogę podać Ci namiarów, ponieważ jak kupiliśmy działkę to gazociąg już znajdował się w drodze, ale myślę, że jak zadzwonisz do gazowni w Legionowie to na pewno podadzą Ci wszystkie niezbędne informacje - Biuro Obsługi Klienta tel. 0-22 774-40-99 - bardzo sympatyczne Panie, które chętnie udzielają informacji - powodzenia.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik99 mam do Ciebie pytanie jaka cena tam jest za metr działki? Znajomi rozglądają się za działką i może byliby zainteresowani.

 

A teraz pytanie z innej beczki. Ile może kosztować prowizorka budowlana przyłącza energetycznego? Mam swój kabel i skrzynkę elektryczną i potrzebuję wykonawcy z uprawnieniami, który ze mnie nie zedrze. Czy znacie namiary na jakiegoś fachmana?

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mik99 przekażę znajomym. Jak będą zainteresowani to skontaktuję się z Tobą po bliższe namiary.

 

Rocky rozumiem, że znasz jakiegoś elektryka, który za takie pieniądze mógłby podłączyć prąd. Jeśli tak to prosiłbym Ciebie o namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...