Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Rocky rozumiem, że znasz jakiegoś elektryka, który za takie pieniądze mógłby podłączyć prąd. Jeśli tak to prosiłbym Ciebie o namiary. Z góry dziękuję i pozdrawiam

To elektrycy znani tu na grupie, podaję Ci namiary na priva. Do swojego skasowałem numer, bo wziął więcej niż się umawialiśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich Klubowiczów

Większość z was jest z okolic Chotomowa i albo kończą albo już zakończyli budowe. Ja chcę rozpocząć stawianie domu od tej wiosny w Michałowie Reginowie jadąc od Jabłonny po prawej stronie tuż przed silikatami Projekt kupiłem na Bartyckiej "ich własny" http://www.dom.wandex.pl

 

Czy mozna was prosić o kontakty do sprawdzonych ekip budowlanych, do inspektora nadzoru i td

 

[email protected]

 

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

_________________

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciągam nas troche do góry.

Zapadliście w sen zimowy czy co?

Domy się budują, dzieci mają się rodzić, a Wy co???

Chwalić się tu proszę co u Was, a nie tak cichutko. Klawiatury pozamarzały czy jak?

Jak tam te Wasze kominki, instalacje i Bóg wie co jeszcze tam robicie w te mrozy?

A jak nic nie budujecie, to tu proszę na forum budować więzi, a nie spać.

No! Ulżyło mi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Tak sobie myślę, a może Pompa Ciepła ?. Mam gaz około 150 metrów od projektowanego domu, przy drodze i nie wiadomo kto i kiedy kurek zakręci. Gaz z butli drogi. Piec na paliwo stałe wymaga ciągłego nadzoru i dosypywania paliwa nie mówiąc już o pomieszczeniu na to paliwo. Ogrzewanie elektryczne drogie. Już sam nie wiem co dobre. Czy może ktoś zakłada pompę ciepła z naszej grupy? .

A tak przy okazji czy ktoś już myślał o łączności wewnątrz domu ( telefony i takie tam z tym związane sprawy) ?

 

A do administratora tej Grupy moje namiary w/g IrfanView to 527 x 130

Pozdrawiam JSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olena a jakie okna będziecie mieli{plastiki czy drewniane?}?

 

Aha26 no na 99,99% drewniane :)

 

jsc kiedyś myśleliśmy o pompie ciepła. Trzeba mieć do niej dość dużą działkę i podobno łysą - nie można na pompie sadzić drzew. I sama inwestycja ok. 30 tys. Może mam już przestarzałe dane, nie wiem. My mamy gaz w ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy raz . To dziś trafiłem na forum i od razu miłe zaskoczenie. Ludzie z moich stron. Budowę zaczynam 1 sierpnia.Ekipę zaklepałem - wcześniej niestety nie mieli czasu. Mam działkę w gminie Jabłonna a konkretnie na samym końcu gminy czyli w Bożej Woli. Po długich poszkiwaniach razem z żoną znależliśmy swój wymarziny domek. jest to "Prometeusz" z pracowni DOMUS- Flak & Abramowicz. 150 m powierzchni użytkowej, z poddaszem, nie podpiwniczony. Dla ciekawych podaję namiary. http://www.dobredomy.pl

Jeśli nie Macie nic przeciwko chcielibyśmy dołączyć do waszej grupy, wymieniać doświadczenia i korzystać z porad. Pozdrawiamy wszystkich z grupy Chotomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy raz . To dziś trafiłem na forum i od razu miłe zaskoczenie. Ludzie z moich stron. Budowę zaczynam 1 sierpnia.Ekipę zaklepałem - wcześniej niestety nie mieli czasu. Mam działkę w gminie Jabłonna a konkretnie na samym końcu gminy czyli w Bożej Woli. Po długich poszkiwaniach razem z żoną znależliśmy swój wymarziny domek. jest to "Prometeusz" z pracowni DOMUS- Flak & Abramowicz. 150 m powierzchni użytkowej, z poddaszem, nie podpiwniczony. Dla ciekawych podaję namiary. http://www.dobredomy.pl

Jeśli nie Macie nic przeciwko chcielibyśmy dołączyć do waszej grupy, wymieniać doświadczenia i korzystać z porad. Pozdrawiamy wszystkich z grupy Chotomów.

 

Witaj Hosse!!!!Zapraszamy do naszej grupy!!!!Bardzo fajny projekt! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Tak sobie myślę, a może Pompa Ciepła ?. Mam gaz ...

.....

 

A do administratora tej Grupy moje namiary w/g IrfanView to 527 x 130

Pozdrawiam JSC

 

Witaj jsc

Zrobiłem wg namiarów

A do administratora tej Grupy

Ho ho ... Wydaje mi się ,że GRUPA nie ma administratora

A ta mapka to tak jakoś wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów chotomowskich.Dziękujemy ,że umieściliście nas na Waszej mapce.Jsc - to prawie to samo co ja.A ja to -Mago.Było by nam bardzo miło gdybyście przyjęli nas do swojej grupy. W związku z tym,że zamierzamy budować się w tej okolicy,bardzo chętnie skorzystamy z Waszych doświadczeń.Od kilku dni przeglądam Wasze forum i nie tylko i szukam wszelkich informacji związanych z budową.Będzie to nasza pierwsza budowa w życiu.Dzięki Wam mamy już pierwsze namiary na sprawdzone ekipy.Ja parę tygodni spędziłam szukając w internecie i mam sporo kontaktów ale rozpiętość cenowa ogromna.Co dalej -zobaczymy? :)Jeszcze raz Wam bardzo dziękujemy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo 71kkk i Rockiemu za podane adresy . Dzwoniliśmy już do ludzi i teraz czekamy na ich oferty :D

jsc proszę sprawdź ich jeszcze na własną rekę!

 

A jak nic nie budujecie, to tu proszę na forum budować więzi, a nie spać. No! Ulżyło mi :D

Cześć Renatka, wreszcie ktoś tu wszystkich ustawił do pionu :-)

 

... czekamy na druga transze kredytu, rozgladamy się za roznymi fachowcami i czekamy na koniec zimy :)

Olena w jakim banku macie kredyt, jak wygląda rozliczenie transzy? Macie jakieś przecieki, kiedy zima ustąpi :wink: ?

 

Czy może ktoś zakłada pompę ciepła z naszej grupy? .

jsc wogóle nie zainteresowałem się tym tematem :-? , a widzę, że staje się coraz bardziej popularny.

 

Budowę zaczynam 1 sierpnia.Ekipę zaklepałem - wcześniej niestety nie mieli czasu. (...) Jeśli nie Macie nic przeciwko chcielibyśmy dołączyć do waszej grupy, wymieniać doświadczenia i korzystać z porad. Pozdrawiamy wszystkich z grupy Chotomów.

Witaj Hosse Arkadio ! My również w styczniu umawialismy ekipę na 1 sierpnia. Mieliśmy wprawdzie tygodniowy poślizg, ale obecnie mamy juz stan surowy i wszystko wskazuje na to, że w tym roku się wprowadzimy :-)!

 

grzegorzleg jak się mieszka?

 

mago witaj na forum ! Dzięki temu forum już uniknęliśmy wielu błędów i znaleźliśmy wiele przydatnych kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może się okazać że skorzystamy z którejś z Waszych ekip.Przynajmniej już sprawdzone.Chcieli byśmy zacząć budowę jak najszybciej.W poniedziałek odbieram mapki do celów projektowych,mamy warunki zabudowy i mam nadzieje ze adaptacja projektu zakończy się do końca przyszłego tygodnia.Pózniej wystąpienie o zgodę i ...............oby jak najszybciej :)

Pozdrawiam Mago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...