Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych Forumowiczów!!!!!!

 

dawno się nie odzywaliśmy z Nusią, bo jeździmy to do Castoramy, Leroy, OBI i jak wracamy to mamy tylko tyle siły, żeby położyć się spać. Nawet nie przypuszczałem, że przy wykończeniówce jest aż tyle załatwiania :lol:

 

Mam dla wszystkich budujących dobrą wiadomość - wszystko jest do przeskoczenia - powoli widać u nas koniec budowy i powiem Wam, że mimo kilku problemów to uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!!

 

Tym miłym akcentem kończę i pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na ożywienie naszej klubowej stronki, zapraszam wszystkich chętnych do zamieszczania fotek z budowy.

Świetny pomysł mik99, wkrótce postaram się coś wkleić :)

 

Mając Manuela po powiększeniu prezentuje się doskonale !!!

 

pawel i renia jaki to projekt, chciałem sobie obejrzeć dokładniej.

 

Mam dla wszystkich budujących dobrą wiadomość - wszystko jest do przeskoczenia - powoli widać u nas koniec budowy i powiem Wam, że mimo kilku problemów to uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych!!!!

Proszę częściej o takie pozytywne informacje :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROCKY bardzo prosze oto strona : http://www.projekty.murator.pl/search_results_x.html?symbol=wm+11&nazwa=&powierzchnia=&kat_nach=&szer_dzia=&x=47&y=8 podoba nam się w nim prostota i funkcionalność pomieszczeń choć i tak trzeba by było wprowadzić pewne zmiany.

inna stronka z projektem to http://www.dom-parterowy.pl i tam podoba nam się projekt DM 01

co do projektu to jeszcze nie wiemy czy Powtarzalny czy Indywidualny

Pozatym to jak narazie to ponownie studjujemy Dzienniki Budowy/Komentarze/Doświatczenia itd.....

gdyby nie ten śnieg to już byśmy latali z linkami tyczkami i wytyczali byśmy sobie swój kawałek ziemi a tak to :cry:

 

DZIĘKUJEMY grzegorzleg jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Grupowicze

Jako że w końcu udało nam się kupić swój kawałek ziemi w szczerym polu :roll: zwracamy się o pomoc doraźna i partnerską mogącą nam pomóc przejść zawiłości i problemy początkujących budowniczych :oops:

Na wstępie chcemy zebrać wszelakie telefony i kontakty do sprawdzonych wykonawców którzy to będą polecani przez WAS

gdyż wierzymy że lepiej uczyć się na błędach niż ja powtarzać .

 

W ciągu najbliższych miesięcy będziemy częstymi gośćmi tego Forum i mam nadzieję że nasze upier....... we a czasami banalne pytania nie będą doprowadzały was do pasji i będziecie mogli nam POMUC

POZDR...... i jesteśmy na lini :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Grupowiczów

Jak ja Wam zazdroszczę, że już macie najgorsze za sobą,domki stoją daszkiem pokryte,część z Was cieszy się ciepełkiem płynącym z kominka,część pewnie po wakacjach wprowadzi się do wykończonych domeczków.A my czyli nowi grupowicze dopiero zaczniemy :(

 

Pocieszające są Wasze słowa,ze warto,że czas szybko mija i patrząc na Wasze piękne domki, w sercu robi się cieplutko na myśl,że za rok pewnie tez bedziemy się wprowadzać :) :) :D

 

A teraz zmiana tematu

Zdecydowaliśmy się jednak na pompę cieplną, kominek z rozprowadzeniem ciepła.(Gaz aż 150 m od drogi)

Sciany -budowa z maxa i styropian

Prawdopodobnie na pompy mozna uzyskac nisko oprocentowany kredyt.Czy inwestycja się opłaci ,przekonamy sie po 3-4 latach .

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na hasło "Chotomow grupa" dalej sa jakieś upusty czy byla to promocja chwilowa? :wink:

 

Nie wiem czy już tak mocno zapadliśmy w pamięć wykonawcy, ale warto przypomnieć realizację: Ślimak Maciek, Niusia+Byku, oraz diwe kolejne w drodze: Rocky i Mik99. To powinno pomóc myślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...