Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Prośba o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Przeglądając strony klubu budujących widziałem prośbę o pomoc dla małego dziecka. Teraz nie mogę znaleźć w którym klubie była ta informacja. Informacja dotyczyła przekazywania 1% podatku na pomoc dla potrzebujących. Dotychczas przekazywałem pieniądze na fundacje Dr Clown. Myślę że przkazanie na pomoc konkretnemu dziecku będzie bardziej racjonalne. Proszę przeslijcie na priva namiary na tą informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wiosny, jak wszystko będzie dobrze, wraz z żoną Elizš ruszamy z budową domu w Chotomowie.

 

Cezary Brzozowski z żoną witajcie na forum !

Według jakiego projektu będziecie budować? Poczytajcie kilka ostatnich stron tej grupy, powinno być trochę o wykonawcach. A na co zwrócić uwagę...? Może zacznijcie od tego:

=> Kilka rad dla początkujących na moje 2 urodziny ;-)

=> FUNDAMENT FUNDAMENTY STAN ZERO czyli coś dla początkujących

=> Najczęściej zadawane pytania ... Czyli zanim napiszesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje informacji na temat nawadniania automatycznego trawników. Czy może znacie kogoś w naszej okolicy?? :wink:

Ten temat jeszcze ciągle przed nami...

Poczytajcie sobie ten wątek:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=44874&start=0

 

Wynika z niego, że Gardena jest be i że najlepiej kupić materiały i zrobić samemu....

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!uwaga!

do sprzedania działka budowlana: 1029m

wszystkie media

położona blisko (400m) drogi: legionowo-Józefów, miejscowość Stanisławów.

blisko szkoła, sklep, las.

 

 

Hej,

 

Mamy piękną pogodę. Dopiero wróciłem z działki. Ogromna masa śniegu zaczyna się topić. Zmierzyłem (dla przecyzyjnego wyniku) z kilku mniejscach: pokrywa sięga 40cm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie jest najbliższa wypożyczalnia kajaków?

 

Patrząc na koryto, jakie powstało z drogi przy mojej działce, też do zakupu mogę się, przymierzyć. Może przy wspólnym zakupie, rabat uzyskamy :lol: ?

 

 

No przy dwóch kajakach z rabatem moze być ciężko ale moze ktos jeszcze reflektuje? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Wywołany przez mik99 sprawozdaję kwestię parapetów: najkorzystniejszą ofertę na konglomeraty znaleźliśmy koło Rocky'ego, w Borowej Górze przed Serockiem. Firma GranMar http://www.granmar.info, tel. 022 782 72 21. Niestety, nic się nie dało wynegocjować dla grupy (no, chyba żebyśmy zamawiali większe ilości z jednakowego surowca :wink: ) ale bez problemów negocjuje się jakieś rabaty indywidualne. My zamówilismy, sprzedajemy adres dalej.

 

Marysiu - dobre było to ciasto, oj, dobre :lol: :lol:

 

Olena - elektryk na priv.

 

Jeśli kogoś interesuje bolesny (bo kosztowny) temat uzdatniania wody, mogę podzielić się naszymi doświadczeniami. U nas stacja już stoi i czeka na uruchomienie.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...