Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

 

 

 

Oleno, też zastanawiam się, czy i co mi odpowiedzą...zadałam pytanie via internet i tam też powinna pojawić się odpowiedź.

Może to dziwne, ale też jestem przekonana, że Nasz Papież nie chciałby pomników....i jeszcze to "podłączanie się" NSZZ Solidarności ... :evil:

 

 

 

A przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie, którego nie omieszkam zadać panu wójtowi: gdzie w naszej gminie znajduje się miejsce godne obeliska Największego Polaka (rozumiem, że miejsce powinno być piękne i zadbane).

 

Wiecie, jak słyszałam od "miejscowych", że gminą rządzi proboszcz, pani sekretarz, ciocia pana wójta - radna i członkini rady parafialnej - to jakoś nie chciało mi się wierzyć......

 

Pozdrawiam wszystkich, Maria

 

 

Cześć Mario

Nerwy skierowane w stronę wójta nic nie dadzą. Budżet i tak uchwala rada gminy. Sam wójt jest człowiekiem dobrze wykształconym, młodym i prężnym ale niestety mając zaplecze pełne starych dewotek, księży i leni (tak tak, w radzie zasiadają też bezrobotni) nie wiele można zdziałać.

Mam pomysł na uzdrowienie sytuacji w gminie. My młodzi i energiczni ludzie powinniśmy, jeśli nie w najbliższych wyborach to na pewno w następnych wziąć udział i spróbować coś zmienić od środka. Jeśli nie będziemy mieli głosów w radzie gminy to pomysłów księdza na pewno nie pokonamy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam pomysł na uzdrowienie sytuacji w gminie. My młodzi i energiczni ludzie powinniśmy, jeśli nie w najbliższych wyborach to na pewno w następnych wziąć udział i spróbować coś zmienić od środka. Jeśli nie będziemy mieli głosów w radzie gminy to pomysłów księdza na pewno nie pokonamy.

 

Słuchajcie tego człowieka! Mądrze gada! Na dodatek dobre ekipy poleca, a i motorem potrafi do Rejestru Ksiąg Wieczystych wjechać :wink:

 

Przeprowadzać się, meldować (coby w spisach wyborców zaistnieć) i zmieniać - na początek tą dłonią, co krzyżyki w okienkach stawia.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę głosował na Was Młodych . Proponuję zacząć od zaraz . List protestacyjny z naszymi podpisami powinien przynajmniej na czas jakiś zablokować takie " wzniosłe pomysły ". Jeśli nie zaczniemy dziś , jutro może być za późno . Ze swojej strony ,proponuję zakupić relikwię w postaci szczebla drabiny ,ktora przyśnila się Jakubowi . BEDZIE DUZO TANIEJ !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy skierowane w stronę wójta nic nie dadzą. Budżet i tak uchwala rada gminy. Sam wójt jest człowiekiem dobrze wykształconym, młodym i prężnym ale niestety mając zaplecze pełne starych dewotek, księży i leni (tak tak, w radzie zasiadają też bezrobotni) nie wiele można zdziałać.

Mam pomysł na uzdrowienie sytuacji w gminie. My młodzi i energiczni ludzie powinniśmy, jeśli nie w najbliższych wyborach to na pewno w następnych wziąć udział i spróbować coś zmienić od środka. Jeśli nie będziemy mieli głosów w radzie gminy to pomysłów księdza na pewno nie pokonamy.

 

Co do wójta: młody jest, wykształcony - być może, ale prężny??? Hmmm, przynajmniej nie wygląda :wink:

A w radzie (wg ploteczek zasłysznych od "miejscowych") zasiada kilka osób z rodziny pana wójta .....

 

4 lata temu próbowaliśmy coś zdziałać: nasz sąsiad kandydował na wójta, ale niestety się nie "przebił"....

 

I jeszcze jedna ploteczka zasłyszana od "miejscowych": "napływowi" nie są zbyt mile widziani, zwłaszcza we władzach gminy, bo przecież wieloletni mieszkańcy lepiej wiedzą, czego gminie potrzeba...

 

Mimo tego jestem optymistką i mam nadzieję, że się zmieni na lepsze... niech no tylko tych "napływowych" przybędzie.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić solidną a najlepiej i niedrogą ekipę wykonującą tynki zewnętrzne na naszym terenie.

Bede wdzięczna za info.

Pozdrawiam

 

W moim domu tynki robił miejscowy tynkarz z Serocka: Karol Sienkiewicz kom: 691 056 743, z ceny i jakości jestem zadowolony, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomości od Sylwka: PRZEPROWADZILI SIĘ DO SWOJEGO DOMU!!!! :D :D :D

Mówi, że wiele jeszcze mają do zrobienia i narzeka na kiepską jakość wody.

Nie bywa na Forum, bo ma bardzo ograniczony dostęp do internetu.

Pozdrawia wszystkich.

 

Wiadomość bardzo pozytywna!!!!!! :wink: Przekaz im gratulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...