Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Gratulacje dla wszystkich , którzy dopieli celu i już mieszkają

 

Dla pozostałych wytrwania .. i śmiało do celu

 

Mam małe pytanko - kupiliście wszyscy już swoje Tarnavy?

Ile wynosiła ostateczna cena? ( wat 7 czy 22% )

No i czy w późniejszym terminie będzie jeszcze obowiązywać hasło

Grupa Chotomów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam małe pytanko - kupiliście wszyscy już swoje Tarnavy?

Ile wynosiła ostateczna cena? ( wat 7 czy 22% )

No i czy w późniejszym terminie będzie jeszcze obowiązywać hasło

Grupa Chotomów

 

Ja dziś miałam montowane rozprowadzenie DGP. Ostatecznej ceny jeszcze ne znam bo prawdopodobnie wezmę inny model niż pozostali 8).

 

Myslę, że w tym temacie najwięcej wiedzą mik99 i Rocky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich , którzy dopieli celu i już mieszkają

 

Dla pozostałych wytrwania .. i śmiało do celu

 

Mam małe pytanko - kupiliście wszyscy już swoje Tarnavy?

Ile wynosiła ostateczna cena? ( wat 7 czy 22% )

No i czy w późniejszym terminie będzie jeszcze obowiązywać hasło

Grupa Chotomów

 

Grzegorzleg: raczej tak... Rokcy i Olena już realizują swoje zakupy, mój kominek stanie na budowie za tydzień, gdy wrócę z urlopu. Za tarnavę comfort II 16 KW płacicmy: 3500 brutto i cena ta zawiera montaż i materiał niezbędny do podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pozostałych wytrwania .. i śmiało do celu

Dzięki grzegorzleg za dodanie otuchy!

 

Mam małe pytanko - kupiliście wszyscy już swoje Tarnavy?

Ile wynosiła ostateczna cena? ( wat 7 czy 22% )

No i czy w późniejszym terminie będzie jeszcze obowiązywać hasło

Grupa Chotomów

Ja już kupiłem, cena za Tarnavę Comfort (oraz Comfort II) 16kW ze stojakiem 3500,- brutto z 22% VAT (+ dostawa i montaż gratis). Wrażenia z rozmów z właścicielem jak najbardziej pozytywne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky i tylko tyle! I to ma mi wystarczyć? :cry:

Juz piszę..., tamto to było napisane tak z przymrużeniem oka :wink:, żebyście troszeczkę pożałowali, że się nie wybraliście na taaakie fajne spotkanie :wink:

 

Zaczęło sie od wręczenia dyplomów dla forumowiczów, którzy wprowadzają wyjątkową miłą atmosferę na forum. Otrzymali je m.in. jezier, jagna, Aga J.G. zelijka, Maluszek, Tola... Następnie uhonorowano Najlepszych Doradców na forum, był Niezły, jareko, pchełek, Wojciech Nitka, Mały...

 

Był stół uginający się pod pysznym jadłem i trunkami do wyboru do koloru. Nastrojowa muzyka na żywo w piwnicznych klimatach Muratora, tlące się świece porozstawiane dookoła na schodach i murkach...

 

W międzyczasie porady ekspertów, konkurs wiedzy o forum (Maciek po zaciętej dogrywce zajął 2 miejsce!), atrakcje dla dzieci, loteria taka, że mało kto wyszedł bez nagrody, upominki od Muratora przy wyjściu. Już koło 19ej spotkanie się miało ku końcowi...

 

Żałuję tylko, że nie udało się w tym roku zebrać naszej grupie przynajmniej tak licznie jak rok temu..., ale cóż, może jeszcze będzie okazja... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Grupowicze (zwłaszcza mieszkańcy - obecni lub przyszli - gminy Jabłonna)!!!

Przed chwilą wystosowałam do wójta naszej gminy następujące pytanie:

"Właśnie przeczytałam dokument „Budżet 2006” i znalazłam tam pozycję „Wykonanie obelisku upamiętniającego pontyfikat Jana Pawła II i NSZZ ‘Solidarność’ – kwota 100.000 zł”.

Proszę o podanie argumentów uzasadniających konieczność wykonania tej inwestycji (lub wskazujących, iż naszą gminę stać na taki gest), zwłaszcza w kontekście wysokości innych zaplanowanych wydatków np.:

- wodociąg: 100.000 zł

- gospodarka mieszkaniowa: 105.000 zł

- oświata i wychowanie: 28.000 zł

- kanalizacja: 60.000 zł.

 

Proszę o podanie kosztów utrzymania (konserwacji) tegoż obelisku i terenu wokół niego w latach następnych."

 

Co o tym sądzicie? I chodzi mi oczywiście o pozycję w budżecie, a nie o moje pytanie do wójta.....

 

Pozdrawiam, Maria

 

Pytanie: (kategoria: Samorząd)

Wlasnie przeczytalem w budzecie gminnym na 2006 r. o praeznaczeniu 100000zl. na obelisk poswiecony Janowi Pawlowi II. Kto glosowal za ta nieszczesna inicjatywa w tym polskim , durnym owczymm pedzie? Dlaczego mniej sie przeznacza na wydatki zwiazane z oswiata ?Dlaczego mamy niemadrych gminnych proboszczow, ktorzy nie protestuja przeciwko takiemu marnotrawstwu srodkow ?

DLACZEGO MARNUJE SIE NASZE PIENIADZE ?

(Wacek, 10.02.2006 r.)

Odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że głosowania uchwał Rady Gminy Jabłonna przeprowadzane są w trybie jawnym imiennym. W Biuletynie Informacji Publicznej (http://ug.jablonna.ibip.pl) można sprawdzić, jak głosowali poszczególni radni w interesującej Pana sprawie.

 

Uchwała budżetowa, podjęta w dniu 28.12.2005 r. na oświatę i wychowanie przeznacza kwotę 8.454.097,- zł.

 

Barbara Wołosiewicz, Przewodnicząca Rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na stronę Gminy Jabłonna i napiszcie swoje zdanie , kierując je do wójta lub pani Kajdanowicz . Jak to niektórzy mówią " w jedności siła ".Zyczę wytrwałości

 

 

tak, tak wytrwałości, cierpliwości.... jeden z urzędników zaśmiał mi się w oczy, jak przedstawiałam mu wizję wprowadzenia nowych inwestycji w tej gminie. Stwierdził, że na rozwój gminy, to mogę liczyć dopiero, po wymianie obecnych urzędników na ludzi z młodego pokolenia. No cóż głową muru nie rozbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky - z tego co pamiętam drewno na więźbę brałes chyba z pod Radomia... słyszałem że w Jahrance jest tartak - wiesz coś o nim?

Jest tartak, jeśli można ten punkt nazwać tartakiem, bo w porównaniu z tym co widziałem pod Radomiem to jest nic. O jakości drzewa nie wypowiadam się, ale impregnacja przez zanurzenie i prawie natychmiastowe wyjęcie mnie nie przekonuje. To główny powód dla którego wziąłem drewno aż z okolic Radomia. Tartak, jakich mało, teren jaki zajmuje i ilości przetwarzanego tam drewna zrobiły na mnie spore wrażenie. A najważniejsza dla mnie była impregancja ciśnieniowa. Więźba już na dachu, ale jeszcze nie jest zakryta, więc mozna obejrzeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: (kategoria: Samorząd)

Wlasnie przeczytalem w budzecie gminnym na 2006 r. o praeznaczeniu 100000zl. na obelisk poswiecony Janowi Pawlowi II. Kto glosowal za ta nieszczesna inicjatywa w tym polskim , durnym owczymm pedzie? Dlaczego mniej sie przeznacza na wydatki zwiazane z oswiata ?Dlaczego mamy niemadrych gminnych proboszczow, ktorzy nie protestuja przeciwko takiemu marnotrawstwu srodkow ?

DLACZEGO MARNUJE SIE NASZE PIENIADZE ?

(Wacek, 10.02.2006 r.)

Odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że głosowania uchwał Rady Gminy Jabłonna przeprowadzane są w trybie jawnym imiennym. W Biuletynie Informacji Publicznej (http://ug.jablonna.ibip.pl) można sprawdzić, jak głosowali poszczególni radni w interesującej Pana sprawie.

 

Uchwała budżetowa, podjęta w dniu 28.12.2005 r. na oświatę i wychowanie przeznacza kwotę 8.454.097,- zł.

 

Barbara Wołosiewicz, Przewodnicząca Rady

 

Zastanawiam się, dlaczego pani przewodnicząca Rady myli inwestycje z ogólnymi wydatkami? Celowo czy nie odróżnia tych rzeczy?

Nie omieszkam o to zapytać, tylko czekam na odpowiedź na moje pytanie.

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky - z tego co pamiętam drewno na więźbę brałes chyba z pod Radomia... słyszałem że w Jahrance jest tartak - wiesz coś o nim?

Jest tartak, jeśli można ten punkt nazwać tartakiem, bo w porównaniu z tym co widziałem pod Radomiem to jest nic. O jakości drzewa nie wypowiadam się, ale impregnacja przez zanurzenie i prawie natychmiastowe wyjęcie mnie nie przekonuje. To główny powód dla którego wziąłem drewno aż z okolic Radomia. Tartak, jakich mało, teren jaki zajmuje i ilości przetwarzanego tam drewna zrobiły na mnie spore wrażenie. A najważniejsza dla mnie była impregancja ciśnieniowa. Więźba już na dachu, ale jeszcze nie jest zakryta, więc mozna obejrzeć!

 

 

chyba nawet widziałem Twoj dom bo we wtorek kręciłem się autem po okolicy 8)

Możesz przypomniec ile płaciles za drewno i transport z tego Radomia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym zapytać czy ktos z was buduje się na Polanie Chotomowskiej, czyli miedzy Legionowem a Chotomowem. Zastanawiamy sie nad tą lokalizacją bo w miarę blisko do miasta, bedzie dobry dojazd z ulicy chotomowskiej i mały domek mogłaby nam wybudować firma Zielony smok... Tylko, że teraz tam jest szczere pole i trochę obawiamy sie jak to bedzie wygladało w przyszłości... Czy ktoś z was ma doświadczenia z tą firmą? Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...