Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkim bardzo dziekuje za pomoc w szukaniu tynkarzy. Właśnie wczoraj Peterek podesłał Nam kontakt i juz umówiliśmy się z tynkarzami na 10 maja. Mam nadzieje że juz nie będziemy mieli takich przygód i uda nam się wprowadzić na Święta Bożego Narodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja trochę z innej beczki.... chciałam zapytać Was, gdzie oddajecie dzieci do przedszkola?

Słyszałam wiele negatywnych opinii nt. przedszkola w Chotomowie przy ulicy Żeligowskiego. Sama też tam byłam z wizytą i pani dyrektor nie zrobiła na mnie niestety dobrego wrażenia przez bardzo nieuprzejme zachowanie się w stosunku do pani przedszkolanki. Dobiegły mnie też "słuchy", że zostanie otwarte nowe przedszkole na ul. Pięknej, czy coś wiadomo Wam w tej sprawie?

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja trochę z innej beczki.... chciałam zapytać Was, gdzie oddajecie dzieci do przedszkola?

 

Dla nas bardzo aktualny temat :)

 

Razem z Maćkiem Ślimakiem odwiedziliśmy 3 przedszkola:

1. "Przy Lesie" przy ul. Przylesie 60 w Jabłonnie,

2. "Bajkowe... (cośtam)" przy ul Modlińskiej w Jabłonnie

3. przedszkole w Chotomowie.

 

ad.1 pięknie położone, małe grupy (łącznie 35 dzieciaczków, 2 grupy), dla nas jeszcze "rzut beretem od domu", "wypasiony" program zajęć (prawie wszystko wliczone - w dość wysokiej - cenie) ogólnie robi b. dobre wrażenie

http://www.przedszkole.info.pl/

ad. 2 moloch, łącznie ok. 180 dzieciaczków (6 grup po 30 osób), koszt niższy niż w pierwszym, ale wszystkie zajęcia dodatkowo płatne, wrażenie ogólne ok,

ad. 3 nie zadawaliśmy zbyt wiele pytań, wyszliśmy bardzo szybko, ogólne wrażenie bardzo złe.

 

Wybraliśmy przedszkole "Przy Lesie" - czy słusznie, to się dopiero okaże.

Odniosłam wrażenie (potwierdziła to też moja sąsiadka, której córeczka chodziła do "Przy Lesie", a teraz chodzi do tego przy Modlińskiej), że takie przedszkole jak przy ul. Modlińskiej jest dobre dla starszych dzieci (taka "przejściówka" przed szkołą), mniejsze natomiast mogą mieć problem z odnalezieniem się w tak dużej grupie.

 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru!

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzamy się do dociągnięcia prądu tymczasowego do naszej działki i nie bardzo wiemy ile to może nas kosztować {prócz nerwów } :wink:

Czy możecie napisać ile płaciliście za:

- zakup kabla ciągniętego w ziemi i gdzie

- robociznę za zakopanie kabla

- zakup listwy dla skrzynki od której idzie prąd i gdzie

- zakup skrzynki własnej

- i inne pytania których nie znamy

- jak bezproblemowo przez to przejść

- ewentualnie czy jest jakaś inna droga :wink: -

 

POZDRO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel i renia - sporej części Grupowiczów (w tym i nam) sprawę prowizorki elektrycznej załatwiał - przyzwoicie i za przyzwoite pieniądze - p. Bielski, pracownik Rejonu Legionowo zresztą. Tel. domowy: 774 30 03 (po 15:00).

 

A co do przedszkola, UKF już wszystko napisała - więc tylko to potwierdzę

:D

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja :cry:

 

Jakis czas temu pisalam ze jestemy bliscy kupienia dzialki w Chotomowie ale niestety bylismy zbyt wielkimi optymistami...i dalej szukamy...

 

A moze Wy w okolicach Waszych dmokow kojarzycie jakies fajne miejscowki i wlascicieli chetnych do rozmow ktorzy nie zazycza sobe fortuny?/

 

Pls, help :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio w temacie dorych działek za małe pieniądze nie wiele się dzieje...

ziemia idzie w górę dramatycznie szybko, w naszych okolicach jest coraz mniej guntów, a wysoki popyt dodatkowo cenę podbija.

 

Wszystkim Wam Miłego weekendu w rodzinnym gronie, spedzonego...niekoniecznie na budowach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas bardzo aktualny temat :)

 

Razem z Maćkiem Ślimakiem odwiedziliśmy 3 przedszkola:

1. "Przy Lesie" przy ul. Przylesie 60 w Jabłonnie,

2. "Bajkowe... (cośtam)" przy ul Modlińskiej w Jabłonnie

3. przedszkole w Chotomowie.

 

ad.1 pięknie położone, małe grupy (łącznie 35 dzieciaczków, 2 grupy), dla nas jeszcze "rzut beretem od domu", "wypasiony" program zajęć (prawie wszystko wliczone - w dość wysokiej - cenie) ogólnie robi b. dobre wrażenie

http://www.przedszkole.info.pl/

ad. 2 moloch, łącznie ok. 180 dzieciaczków (6 grup po 30 osób), koszt niższy niż w pierwszym, ale wszystkie zajęcia dodatkowo płatne, wrażenie ogólne ok,

ad. 3 nie zadawaliśmy zbyt wiele pytań, wyszliśmy bardzo szybko, ogólne wrażenie bardzo złe.

 

Wybraliśmy przedszkole "Przy Lesie" - czy słusznie, to się dopiero okaże.

Odniosłam wrażenie (potwierdziła to też moja sąsiadka, której córeczka chodziła do "Przy Lesie", a teraz chodzi do tego przy Modlińskiej), że takie przedszkole jak przy ul. Modlińskiej jest dobre dla starszych dzieci (taka "przejściówka" przed szkołą), mniejsze natomiast mogą mieć problem z odnalezieniem się w tak dużej grupie.

 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru!

Maria

 

 

Dziękuję za opinię. Byłam w przedszkolu Przy Lesie na ul. Dębowej, to nowy oddział tej samej placówki o której pisałaś.

Na Białołęce jest mnóstwo przedszkoli i ciągle coś nowego się otwiera. Tu obecnie mieszkamy. W Chotomowie zamieszkamy dopiero w przyszłym roku, ale nie chciałabym zmieniać dzieciom przedszkola. Szkoda, ze nie ma normalnego w Chotomowie.... :roll:

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...