Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Właśnie przymierzamy się do dociągnięcia prądu tymczasowego do naszej działki i nie bardzo wiemy ile to może nas kosztować {prócz nerwów } :wink:

Czy możecie napisać ile płaciliście za:

- zakup kabla ciągniętego w ziemi i gdzie

- robociznę za zakopanie kabla

- zakup listwy dla skrzynki od której idzie prąd i gdzie

- zakup skrzynki własnej

- i inne pytania których nie znamy

- jak bezproblemowo przez to przejść

- ewentualnie czy jest jakaś inna droga :wink: -

 

POZDRO....

 

Witam wszystkich Forumowiczów po dłuższej przerwie :D

 

Nusia już się polecała, ale jeszcze przypomnę, że jeśli jeszcze nie kupiliście skrzynki budowlanej to chętnie oddamy naszą. zawsze jest to oszczędność, z tego co pamiętam ok 1000,- PLN. jeżeli chcecie skrzynkę (wymieniłem wszystkie korki, więc jest całkowicie sprawna), to dajcie znać. mój numer to 691-520-264 (Radek).

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Nusia już się polecała, ale jeszcze przypomnę, że jeśli jeszcze nie kupiliście skrzynki budowlanej to chętnie oddamy naszą. zawsze jest to oszczędność, z tego co pamiętam ok 1000,- PLN. jeżeli chcecie skrzynkę (wymieniłem wszystkie korki, więc jest całkowicie sprawna), to dajcie znać. mój numer to 691-520-264 (Radek).

 

Byku

 

Proszę o kontakt do waszego pana Leszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nusia już się polecała, ale jeszcze przypomnę, że jeśli jeszcze nie kupiliście skrzynki budowlanej to chętnie oddamy naszą. zawsze jest to oszczędność, z tego co pamiętam ok 1000,- PLN. jeżeli chcecie skrzynkę (wymieniłem wszystkie korki, więc jest całkowicie sprawna), to dajcie znać. mój numer to 691-520-264 (Radek).

 

Byku

 

Proszę o kontakt do waszego pana Leszka :wink:

 

Mik99,

 

proszę bardzo - Pan Leszek Klejna numer telefonu 0-606 373 849.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpila a może zainteresują cię okolice http://www.nieporet.pl

znamy tam kilku gospodarzy co i może by sprzedali

 

renatka ale cudowną ulice będziesz miała tylko pozazdrościć no i ta okolica jest po prostu wymarzona dla niej

POZDRO....

PS. DZIĘKI JESZCZE RAZ BYKU I NIUSIU

 

Paweł i Renia,

 

to my dziękujemy za odwiedziny i odbiór szkrzynki :lol:

 

dzięki, pozdrawiamy gorąco

 

Nusia i Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE

 

?????-czy podpisywać umowę z Elektrownią choć jeszcze nie mamy PnB

a mamy od nich Warunki Przyłączenia. :oops:

?????-jeśli nie podpiszemy to czy dostaniemy z gminy PnB :oops:

?????- i co potem jeśli nie podpiszemy umowy {trzeba będzie jeszcze raz występować o Warunki ?] :oops:

 

 

POZDRO....

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE

...

 

Nie chciałbym w błąd wprowadzać, bo przecież "wszystko płynie", ale Starostwo do wydania PnB (przynajmniej u mnie ) nie wymagało umowy z ZE tylko warunków. Propozycja umowy ważna była 30-dni i można ją było konsultować (ale chyba tylko z "Goździkową). Ja podpisałem, więc nie wiem, co było gdyby. Jeśli macie jakieś wątpliwości natury formalno-prawnej warto skonsultować się z URE.

 

ps. sorki za wtrącanie się do "chotomowego" ogródka, ale ja też "spod Legionowa, panie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie,

 

Mati śpi, więc mam chwilę, by napisać co u nas się dzieje na budowie.

 

24 kwietnia mieliśmy prawie sądny dzień: tego dnia montowali nam bramę garażową, okna, instalatorzy Solid Security zakładali czujki i kontraktony, by uruchomić alarm, czekaliśmy do wieczora na drzwi zewnętrzne - dojechały, ale Panowie byli łaskawi zapomnieć jakiegoś detalu do montażu, więc nie udało się zamknąć budynku. Następnego dnia rano drzwi już były na swoim miejscu.

Teraz wciąż trwają prace nad tynkami zewnętrznymi, ekipa miała w zeszłym tygodniu przestój, do końca tygodnia powinni skończyć.

 

Aktywnie poszukujemy ekpiy do ocieplenia poddasza - Mik99 jeszcze raz dzięki za namiary.

 

muszę kończyć

 

pozdrawiam,

 

EWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. sorki za wtrącanie się do "chotomowego" ogródka, ale ja też "spod Legionowa, panie".

 

A "wtrącaj się", bo to bardzo fajny ogródek :D

 

Do wszystkich ( za wyjątkiem HAWAJKI)

dlaczego tak mało piszecie? Nie chcecie się chwalić swoimi domkami czy co? :-?

No niech no tylko ja rozpocznę! .... to..... Was zamęczę szczegółami ze swojej budowy. Będziecie mnie mieli dosyć. Będę się chwaliła każdą wymurowaną ścianą, zobaczycie. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim utęsknieniem ja oczekuję rozpoczęcia swojej budowy!!!
.

Renata trzymam kciuki ,abyś rozpoczęła jak najszybciej.Jest to naprawdę wspaniałe uczucie móc w końcu zobaczyć jak powoli powstaje upragniony domeczek,zwłaszcza jeśli długo czeka się na to cholerne pozwolenie.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to jest trochę zamieszania z budową, wszystko tak szybko się dzieje.Do końca tygodnia chyba skończą murowanie bloczków fundamentowych,może z ociepleniem?Postaramy się w niedługim czasie wkleić parę zdjęć z budowy. :)

Jak na razie, z ekipy budowlanej i kierownika jesteśmy zadowoleni.Zobaczymy jak będzie dalej. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...