Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Aha, i nieustannie przybywa mi kilogramów :wink: :) (niezależnie od czasu i gotówki :wink: )

I to jest piękne! :D

 

Kilkanaście dni temu minęła rocznica wprowadzenia się do naszego domku i czas zrobić podsumowanie kosztów utrzymania za ten rok, ale tak jakoś czasu zawsze za mało.

Gratuluję, Mario, postępów w wykańczaniu domku i ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dlugosh - proszę bardzo, zajmowaliśmy się tym ostatniej jesieni:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=912772&highlight=#912772

polecam firmę Eko-Trans http://www.szambo.go3.pl/oferta.html - ale do Chotomowa raczej zbiornik długi a płytki - z kopaniem głębokich dołów bywają u nas kłopoty (piasek) - mik99 może to potwierdzić.

 

A u nas - wykończeniówka. Parkiet, elewacja, jeszcze parę płytek, drzwi wewnętrzne... Do lata powinniśmy zdążyć... Ale nie szukajcie nowych zdjęć, bo ciągle nie mam czasu ich wkleić (a ostatnio nawet - zrobić :oops:)

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugosh - proszę bardzo, zajmowaliśmy się tym ostatniej jesieni:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=912772&highlight=#912772

polecam firmę Eko-Trans http://www.szambo.go3.pl/oferta.html - ale do Chotomowa raczej zbiornik długi a płytki - z kopaniem głębokich dołów bywają u nas kłopoty (piasek) - mik99 może to potwierdzić.

 

potwierdzam... było ciężko

 

A u nas - wykończeniówka. Parkiet, elewacja, jeszcze parę płytek, drzwi wewnętrzne... Do lata powinniśmy zdążyć... Ale nie szukajcie nowych zdjęć, bo ciągle nie mam czasu ich wkleić (a ostatnio nawet - zrobić :oops:)

 

całkiem jak u mnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia, Byku, czy już jesteście we trójkę? :D

Przed nami jeszcze 2 miesiące oczekiwania na córeczkę...

 

Witaj UKF,

 

oczywiście, że we trójkę tylko Marysia jakoś się nie kwapi z wyskoczeniem z domku Mamusi... :lol: więc na razie jeszcze na nią czekamy, ale termin zbliża się wielkimi krokami, więc niedługo się pochwalę wymiarami Malutkiej.

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie, życząc dużo czasu oraz samozaparcia.

 

ps. potwierdzam, że wykończeniówka potrafi zmęczyć inwestora.

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że we trójkę tylko Marysia jakoś się nie kwapi z wyskoczeniem z domku Mamusi... :lol: więc na razie jeszcze na nią czekamy, ale termin zbliża się wielkimi krokami, więc niedługo się pochwalę wymiarami Malutkiej.

 

Marysia, powiadasz.....hmmm jak ładnie :D :wink:

 

Właśnie chodziło mi o to, czy jeszcze u mamusi, czy już nie... bo o ile dobrze pamiętam, to termin macie właśnie na maj. Czy będziecie rodzić wspólnie? Jak Ania się czuje?

 

My mamy namiar na ziemię, ale nie najlepszego gatunku (choć facet ma też droższą - może lepszą). Musieliśmy przywieźć kilkanaście wywrotek, więc cena grała rolę...

Jeśli będziecie zainteresowani, to dajcie znać.

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :)

 

Przynajmniej na forum Cię czasem Byku widać :wink: Już mysleliśmy, że Marysia troszkę Anie odciążyła :)

 

Jakby któś mial namiary na ziemię to ja też bym poprosiła... co prawda kieszeń pusta ale popytac nie zaszkodzi :) Wiecie jak nam się nie chce wieczorami wracać z budowy do domu??? Ta cisza, spokój, bazanty i ... świerszcze... ja chcę już tam mieeeeeeeeeeeeeeeszkaaaaaaaaaaaać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wieczorem (jak moja połówka wróci) wrzucę namiary na pana "Ziemniaka" (to skrót od pana od ziemi :wink: - nie wiem jak się nazywa).

Tylko może najpierw sprawdźcie co to za ziemia (u nas też można sprawdzić, choć my - jak pisałam - ze względu na ilość wzięliśmy trochę tańszą i są w niej szkła, kamienie i różne inne "rzeczy", a ta najtańsza jest gliniasta), może facet ma gdzieś na składzie...

 

Pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpila a może zainteresują cię okolice http://www.nieporet.pl

znamy tam kilku gospodarzy co i może by sprzedali

 

 

Bardzo poprosze o namiary mimo ze ciagle nie tracimy nadziei, ze jednak Chotomow w koncu bedzie nasz :lol: - w kazdym badz razie negocjacje z kolejna osoba trwaja....

 

 

Witam,

mi również spodobały się rejony Chotomowa. Czy mogę prosić o przesłanie jakiś informacji z namiarami na sprzedajcych działki w tej okolicy :lol: (najlepiej oczywiście bezpośrednio) - interesują mnie grunty ok. 1000 m2. Z góry wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponawiam pytanie w sprawie stempli. Kto ma do odsprzedania 3-metrowe stemple? :-?

 

Mago,

 

jeżeli mają zostać wykorzystane do podtrzymywania stropu, to sugeruję kupić nowe - są pewniejsze - dla ludzi, którzy będą wylewali i dla stropu. ale o tym powinien poinformować Ciebie wykonawca. chciałem podzielić się taką informacją.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia, powiadasz.....hmmm jak ładnie :D :wink:

 

Właśnie chodziło mi o to, czy jeszcze u mamusi, czy już nie... bo o ile dobrze pamiętam, to termin macie właśnie na maj. Czy będziecie rodzić wspólnie? Jak Ania się czuje?

 

My mamy namiar na ziemię, ale nie najlepszego gatunku (choć facet ma też droższą - może lepszą). Musieliśmy przywieźć kilkanaście wywrotek, więc cena grała rolę...

Jeśli będziecie zainteresowani, to dajcie znać.

 

Pozdrawiam, Maria

 

UKF,

 

termin faktycznie mamy na koniec maja, a poród koniecznie rodzinny - nie widzę innej możliwości, chociaż dowiedziałem się, że jak dostaniemy salę ogólną to druga rodząca kobieta może mnie wyprosić - oby nie.

 

Ania czuje się dobrze, brzuszek jest coraz większy i nie możemy doczekać się kiedy zobaczymy "na żywo" Malutką.

 

co do ziemi, jeśli możesz to napisz kontakt do Ziemniaka - chętnie z nim porozmawiam.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :)

 

Przynajmniej na forum Cię czasem Byku widać :wink: Już mysleliśmy, że Marysia troszkę Anie odciążyła :)

 

Jakby któś mial namiary na ziemię to ja też bym poprosiła... co prawda kieszeń pusta ale popytac nie zaszkodzi :) Wiecie jak nam się nie chce wieczorami wracać z budowy do domu??? Ta cisza, spokój, bazanty i ... świerszcze... ja chcę już tam mieeeeeeeeeeeeeeeszkaaaaaaaaaaaać... :(

 

Olena,

 

nie widać nas, bo też już myśleliśmy, że Marysia nadchodzi, ale tylko się z nami pobawiła.

jak będę miał kontakt na ziemię, to oczywiście dam znać.

 

a co do okolicy to absolutnie się zgadzam - zasypia się i śpi rewelacyjnie - taka cisza i śpiew ptaków - po prostu świetnie. ale już niedługo się wprowadzicie, więc głowa do góry.

 

pozdrawiam

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mają zostać wykorzystane do podtrzymywania stropu, to sugeruję kupić nowe - są pewniejsze - dla ludzi, którzy będą wylewali i dla stropu.

BYKU-dziękuję za sugestię,wykonawca niestety nic nię powiedział czy mają być nowe czy używane. Potrzebuję do wylania stropu.Jeśli ma to wpłynąć na bezpieczeństwo to chyba rozejrzę się za nowymi. :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mają zostać wykorzystane do podtrzymywania stropu, to sugeruję kupić nowe - są pewniejsze - dla ludzi, którzy będą wylewali i dla stropu.

BYKU-dziękuję za sugestię,wykonawca niestety nic nię powiedział czy mają być nowe czy używane. Potrzebuję do wylania stropu.Jeśli ma to wpłynąć na bezpieczeństwo to chyba rozejrzę się za nowymi. :oops: :wink:

 

Mago,

 

porozmawiaj z wykonawcą, jeżeli uzna, że nie ma zagrożenia to weźmiesz używane. w naszym przypadku zamówiliśmy nowe stemple w hurtowni, a jak przyjęchały to nasz wykonawca (na szczęście był przy odbiorze) je odesłał, ponieważ były używane - a on powiedział, że nie będzie ryzykował - zdrowia swojego i ekipy ani stropu, który może spaść na parter... dlatego o tym napisałem.

 

Byku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...