Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

A u mnie się cosik ruszyło.....otoz otrzymałam piękne pozwolenie na budowę więc mogę juz ruszac

aha26-ja również gratuluję,teraz to głowa do góry i praca,praca,praca :D

A u mnie wczoraj wylali chudziak , dzisiaj założą folię,zakopią fundament i tydzien -dwa przerwy.Nabiorę sił przed następnym etapem.Czas na sprowadzenie reszty materiału :) Nie jest żle.Jak na razie wszystko idzie w miarę gładko.Duża zasługa kierownika budowy,który bywa czasem na budowie i dwa razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy wszystkich Chotomowiczanów (i nie tylko) :)

Jesteśmy na etapie wyboru działeczki w tych okolicach.

I udało się akurat trafić do Waszego klubu. Idea jest super i po przewertowaniu kilku stron już widzę jak przyjacielską macie atmosferę.

Super! :)

Wiem że już kilka osób pytało o kontakty do sprzedających ziemię, ale nie mogłem znaleźć konkretnych numerów. Czy moglibyście i nam pomóc w znalezieniu jakiejś rozsądnej cenowo działki?

Planujemy ok 1000m2. Szczegółow jeszcze nie mamy doprecyzowanych, po prostu planujemy obejrzeć działki w okolicy. Szukamy w Chotomowie, Dąbrowie Chotomowskiej,... okolicach. Chcemy się wyprowadzić z "Betonowej Dżungli" (W-wy) bliżej natury :)

Będę wdzięczny za każdy kontakt, bo wiadomo, że agencje sobie słono liczą za pośrednictwo.

 

pozdrawiamy serdecznie

Dziobaki

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYKU

no u nas jak zawsze wszystko jest rozciągnięte w czasie i przestrzeni :roll: :roll: :roll: :roll: jak na razie to użeramy się z adaptacją i zmianami w PROJEKCIE a zacząć mamy zamiar po WAKACJACH { :lol: oby się udało :lol: }

aha26

a o której to będą cię ogołacać bo i my może byśmy z chęcią swoje 2 grosze dorzucili do wykopu.

POZDRO...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagi, Dziobaki - witajcie :) Ja osobiście o dzialkach nic nie wiem ale z autopsji poradzę - róbcie sobie wycieczki po okolicy, jak Wam się coś spodoba - pytajcie o wlaścicieli i działajcie, działajcie :) Okolica warta poświęcenia :wink:

 

Aha26 nareszcie!!! Super, teraz to się dopiero zacznie :)

Renatko to może i do nas zechcesz wpaść? Telefon chyba masz? Zapraszamy :)

 

Melduję, że u mnie bez zmian - wykończeniowka nas wykańcza - finansowo :roll: Ale juz bliżej niż dalej, własnie odgradzam się od ulicy - i niech mi ktoś powie, ze mu się moje sztachetki nie podobają! :evil: :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam i czekam...czekam i czekam na to pozwolenie jestem coraz bardziej zła :evil: :evil: :evil: .Spędzam czas na zastanawianiu się z jakich pustakow budować i chyba wybierzemy markowicze.

 

 

Aha 26, ile czekaliście na pozwolenie. Dzwoniłam wczoraj do Starostwa i pan powiedział, że ma 65 dni na wydanie pozwolenia i tyle to obecnie trwa plus uprawomocnienie się tej decyzji dwa a nawet trzy tygodnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Hagi i Dziobaki.

 

listę dostępnych działek w Chotomowie skrupulatnie sporządziliśmy, gdy sami szukaliśmy swojej, dlatego jest już z pewnością nieaktualna.

 

Gdzieś mi się jednak "obiło" o uszy, że pan (nie pamiętam nazwiska) z pod nr tel. 661 469 514 ma jeszcze działki do sprzedania. Niestety nie wiem tego na pewno. Ewentualnie do sprawdzenia. Kiedyś oglądaliśmy u niego działki na ulicy Jodłowej, ale było to rok temu.

 

pozdrawiam

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko to może i do nas zechcesz wpaść? Telefon chyba masz? Zapraszamy :)

 

Melduję, że u mnie bez zmian - wykończeniowka nas wykańcza - finansowo :roll: Ale juz bliżej niż dalej, własnie odgradzam się od ulicy - i niech mi ktoś powie, ze mu się moje sztachetki nie podobają! :evil: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

No pewnie, muszę pogłaskać te Twoje sztachetki, tylko żeby mi drzazga nie wlazła do łapek.

 

Hagi witaj w Grupie

Dziobaki Cześć, chociaż już się przywitaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam i czekam...czekam i czekam na to pozwolenie jestem coraz bardziej zła :evil: :evil: :evil: .Spędzam czas na zastanawianiu się z jakich pustakow budować i chyba wybierzemy markowicze.

 

 

Aha 26, ile czekaliście na pozwolenie. Dzwoniłam wczoraj do Starostwa i pan powiedział, że ma 65 dni na wydanie pozwolenia i tyle to obecnie trwa plus uprawomocnienie się tej decyzji dwa a nawet trzy tygodnie :o

 

 

Hello.Hello...witam Wszystkich.Nowych Dziobakow tez :wink: .

Grazia.....dokumenty złozyłam na koniec marca a pozwolenie dostałam teraz na dniach tak więc czekałam 1 miesiac i 3 tygodnie i jakies 2 dni chyba. :wink: .U nas Humus juz sciągnięty jutro p.Gedodetka będzie wytyczać fundamenty a reszta to juz z gorki o nie!!!!!??? :D :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...